Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76 dziękuję ciociuniu że pytasz o moje panny,my wszystkie trzy mamy się dobrze,jesteśmy zdrowe i dużo czasu spędzamy teraz na dworku...w tym tygodniu była u mnie mama z moją siostrzenicą a jutro ja jadę do mamy i siostry na kilka dni bo właśnie od jutra ma urlop a w następnym jeszcze tygodniu może już wyrwiemy na nasze kochane mazury...tak więc nie nudzimy się jak widzisz:) przesyłamy Ci dużo buziaków i ciepłych uścisków i pamiętaj że jestem z Tobą... kotek1975 To smutne że musiałaś przejść kolejną porażkę,bardzo Ci współczuję. lena66 Gratuluję dwóch bąbelków:) to musiał być piękny widok takie dwa pulsujące punkciki, oczywiście trzymam kciuki az kolejną wizytę, pozdrawiam. Judyta2013 Gratuluje i trzymam kciuki za wizytę serduszkową 11 lipca... Kordianka Odezwałaś się po długiej przerwie ale z jaką wiadomością,bardzo się cieszę że beta rośnie,niech ten cud trwa,trzymam kciuki i przesyłam buziaki. Pozdrawiam wszystkie kobietki i życzę miłej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś , to fajnie spędzasz czas z dziewczynkami . Buziaki :):):) A ja jutro mam wizytę , będzie może ktoś ? to chętnie spotkam się :) A tak poza tym dzisiaj dzisiaj zrobiłam pyszne drożdżowe .jagodzianki . Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76, ja mam jutro punkcję o 10.30, więc pewnie spędzę w klinice pół dnia. Możemy się spotkać na kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
Dziewczyny chciałam Was zapytać o Wasze doświadczenia z kliniką Novum? Mam problem ze stwierdzonym PCO (tzn jeden endokrynolog był pewny ze to PCO, drugi mówił ze niekoniecznie). Mam już trochę dosyć zmian lekarzy i myślę o przejściu pod opiekę kliniki ponieważ staramy się o dziecko i narazie od pół roku nic mimo leków (CLO, d*phaston i in.) Czy możecie mi coś powiedzieć o Waszych doświadczeniach? Może któraś z Was leczy PCO w tej lub innej klinice? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
Proszę powiedzcie mi również do jakiego lekarza w Novum najlepiej iść? (najlepiej ginekolog-endokrynolog w moim przypadku :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol - to gdzie spotkamy się ? bo ja mam na 11 .10 .... Ja zawsze przyjeżdżam sporo wcześniej , także daj znać gdzie będziesz to się spotkamy :) Janko Muzykanto- jak miło ,że odezwała się :) Chętnie spotkałabym się i z tobą :) a czemu tak pózno masz wizytę ? ja zapisałam się do Wojewódzkiego , bo mojemu M bardzo przypadł do gustu , a po resztą miałam wcześniej z nim przyjemność być na wizycie bardzo miły dr . A Ty do kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaaaaa- Witaj :) Jeżeli chodzi o dr , to polecam dr Zamorę , Wojewódzkiego , Taszycką , a po resztą dziewczyny Ci jeszcze polecą jakiegoś fajnego dr :) Ja obecnie chodzę do dr Zamory i Wojewódzkiego . Jeszcze fajnym lekarzem był dr Szulc ale już około dwóch miesięcy niema go w Novum a szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76, to może w kawiarence w klinice? Tylko nie wiem jak się poznamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol - dobrze :) ja będę w blady róż spodniach lub dżinsach .. A Ty do jakiego dr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie:) Ja mam punkcję o dr Zamory o 10.30. Będę prawdopodobnie w czarnych krótkich leginsach i kolorowej tunice. Uciekam spać, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol , ok na pewno jakoś spotkamy się :) Kolorowych snów , bo jutro Twój dzień będę mocno trzymać kciuki od samego rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATO-zapisałam się tak póżno bo idę do pracy i wychodzę o 13,30 , do w-wy ma około 120 km więc zanim dojadę to trochę zejdzie . Trudno dzisiaj się nie spotkamy ale może innym razem . Ja też mam dzisiaj wizytę u dr. Wojewódzkiego bo dr Lewandowskiego nie ma bo jest na urlopie . Trzymam kciuki .Pozdrawiam wszystkie dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ewuś74 trzymaj kciuki ! Ja za wszystkie ciężarne trzymam bo wiem jak jest nam ciężko dotrwać do końca :( Jutro usg - sprawdzamy czy jest zarodek bo niestety w mojej rodzinie często zdarzają się przypadki, że rozwija się puste jajo bez zarodka. Mam nadzieję, że jutro kamień spadnie mi z serca :) A jak Wam minął weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
dzięki za odpowiedź:) a powiedzcie - jesteście zadowolone z tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76, no i niestety się nie widziałyśmy, ale jakoś strasznie późno mnie wybudzili. Pobrali mi 19 komórek, z czego 14 dojrzałych. Dwie z nich oddałam do adopcji może dzięki temu spełnię czyjeś marzenie. Teraz w środę transwer. asiaaaaaaa, ja jestem bardzo zadowolona. Niestety nie miałam dobrych doświadczeń w innej klinice ale tutaj od samego początku czuję że jestem w dobrych rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ Cieszę się ze się odezwałaś. Ja narazie tylko podczytuję nasze kochane dziewczyny. Byłam na konsultacji u dr L. i chyba podejdziemy do ostatniego ifv. Mam miec robioną histeroskopię i jakies drogie badania ale byłam tak zdenerowowana ze nie pamiętam jakie. Ty kiedyś pisałaś, że wykonywałaś jakieś badania genetyczne na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nikol - no właśnie nie zobaczyliśmy się , powiedz czy Twój M był może w takiej żółtawej koszulce ?Jeżeli tak , to widziałam jego najpierw na górze po tej stronie co się wchodzi się na IVF , a potem siedział w kawiarence przechodził nawet koło mnie i tak jeszcze spojrzał na mnie czy to Twój M był może ? Ja przyjechałam do novum o 11:00 chciałam zdążyć na 10;30 ale niestety w Łomiankach był wypadek z tą te moje spóźnienie . A ja z novum wyszłam o 13;00 bo jeszcze robiłam badania . Ja byłam ubrana w blaty róż spodnie i tunikę też takiego koloru . Janko - niestety Ja też i z tobą nie miałam przyjemność spotkać się , bo zawoziłam siostrę do lekarza w enelmedzie na Puławskiej . Może jeszcze kiedy zobaczymy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, tak to był on. Hi hi hi pewnie myślał że jest taki przystojny skoro dziewczyny się za nim oglądają :) A jak Twoja wizyta, podchodzicie do IVF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Lato jak tam po wizycie? Jekie dalsze dzielania? Nicol Ale wychodowalas tych jajeczek ;) Powodzenia w srode Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol - to sporo miałaś komórek :) i bardzo ładny gest z Twojej trony , że podzieliła się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikol - to On właśnie spojrzał na mnie ja siedziałam tam gdzie zdają nasienie , a on przechodził i nawet tak nie wiem czy do mnie uśmiechnął się :) A widziałaś mnie , ja jeszcze przeszłam obok do laboratorim co jest obok kawiarni popatrzyć czy to Ty jesteś z nim ale jakoś Ciebie nie skojarzyłam .Ale powiem , że przystojniaczka to Ty masz mężusia :) widziałam obok Was taką dziewczynę w bardzo długiej sukience siedziała . wiesz bo byłam w kawiarence na kawie i siedziała taka dziewczyna w kitkę miała włosy i była w czarnych przed kolano leginsach i tunice czarnej w kwiaty , wię zapytała czy Ty jesteś Nikol ? dziewczyna spojrzała się tylko na mnie ale miałam ubaw co ? Będę trzymać kciuki oby ładzie zapłodniły się komóreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane A ja chyba z nie najlepszymi wieściami : piątek beta 102 poniedziałek 343 Tak rośnie ale byłam na usg i nie widać pęcherzyka. Wprawdzie lekarz mówi, że może jeszcze za wcześnie na usg i dlatego nic nie widać ale chyba chciał mi dać jeszcze jakąś nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka pęcherzyk ciążowy widać na usg jak beta wynosi 1700 - 1900 także za wcześnie i nie trać nadziei. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren dziękuje za słowa wsparcia. Też tak wyczytałam i troszkę sie już uspokoiłam. Jutro bety nie będę robić ale w czwartek zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - jak tam po wizycie sylwia , chcemy podejść do IVF na własnych komórkach ale zobaczymy . Powiem , że jestem zmęczona tym wszystkim. Co do refundowanego IVF , to pytała się moja koleżanka w recepcji i pani jej powiedziała , że trzeba zrobić wszystkie badania i z wynikami zapisać się do dr i powie czy ta osoba kwalifikuję się czy też nie . Śmieszne jest to wszystko , bo moja koleżanka za jakieś 10 dni zaczyna stymulację więc na pewno będzie musiała 100% płacić za IVF a też zostawiła mnóstwo kasy w Novum , a najśmieszniejsze to , że jej lekarz nawet nie zaproponowała .A tak nie powinno być , że jeżdzi się do lekarzy latamy i zostawia się mnóstwo kasy , a tu raptem nie łapie się na refundację okropne to jest . Jestem tego zdania to powinna mieć refundowane IVF Kordianka - trzyma kciuki oby wszystko u was było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato- ja miałam tylko usg endometrium tak dla sprawdzenia bo ono mi zawsze przerasta , a z podejściem do transferu czekamy na dr. Lewandowskiego bo on ma teraz urlop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Powiedzcie mi czy na pierwszą wizytę do programu refundacji in vitro oczekują jakiś aktualnych badań? bo moje są już z przed roku. Aha i jeszcze jedno czy miałyście kontakt z dr Czerk.......?? co o nim sądzicie?? Z góry dziękuje za info, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta2013
Ewuś, bardzo dziękuję. Kciuki się przydadzą :-). Strasznie się boję jutrzejszej wizyty (ostatecznie przepisałam się na środę), ale liczę, że wszystko będzie dobrze. Kordianka, głowa do góry. Mi lekarz nie chciał zrobić USG przy becie 3600. Powiedział, że jeszcze będzie mało widać. Kazał przyjść tydzień później i był pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym i maleńkim zarodeczkiem. Twoja beta bardzo ładnie przyrasta, więc będzie dobrze. Dziewczyny, trzymam za Was wszystkie kciuki, Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×