Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gość
E, nie doczytuj sie, przeciez wczoraj wyszedl Ci negatywny, jakby byl zafalszowany to i wczoraj by Ci wyszedl, takze oswajaj sie z mysla ze bedziesz mama :)Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena ogromne gratulacje . Marysia cudowna:) lato , kotek, - trzymam kciuki za wasze kolejne podejście bardzo mocno! Lato :) u nas chłopczyki za miesiąc skończą roczek , bardzo rozrabiają , raczkują i chodzą za jedną rączkę obaj . Marcelek się coraz częściej puszcza i robi parę kroczków sam . Ogólnie przestali tak bardzo nam dokuczać tzn mniej płaczą- nareszcie i są bardzo pocieszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilalu - gratuluję :) Dziewczyny gdyby któraś z Was chciała to igrek ma zbędne leki, które może Wam przekazać w razie potrzeby. Namawiam ją do odezwania się tutaj, ale nie chce upraciuch. A te leki to: zastrzyk Menopur ważny do końca stycznia 2014 roku -fraxiparyna zastrzyki 0,3 ml -cyclo 3 fort clostilbegyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena śliczna Marysia dziękuje za zdjęcia i serdecznie gratuluję całusy dla Was:) Kordianka ale ten czas leci cieszę się że u Ciebie i synka wszystko w porządku:) Lillalu Aneta bardzo Wam gratuluję dziewczyny:) E i jak zrobiłaś te kolejne testy trzymam kciuki:) Kotek Bubu i i pozostałe dziewczyny trzymam za Was kciuki i tak jak pisze Bubu zostaniecie mamami głęboko w to wierze:) Lato myślę, że nie ma co przekreślać i jest szansa że podejdziesz jeszcze w tym roku kciuki mam zawsze przygotowane także będe trzymać:) U mnie jakoś leci ostatnio miałam tylko ciężką jelitówkę na szczęście mam wspaniałą internistkę i w przychodni podano mi zastrzyk i 3 kroplówki i praktycznie po tej serii objawy ustąpiły:) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Robiłam rano jeden test,byla bardzo slaba druga kreska, wydaje mi sie, ze mniej widoczna niz wczoraj. Pójdę jutro na bete z ciekawości, zrobię sobie rowniez progestron. Od nocy strasznie mnie mdli, pewnie od luteiny, nie wiem co moge zażyć aby sobie pomóc. Poza tym brzuch przestal dokuczac, bol piersi pozostal. Dzięki dziewczyny za pamięć o mnie. Co u Was? Pozdrawiam. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, a ja zrobilam dzisiaj bete i progesteron beta=163mIU/ml, a progesteron 60, pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to piękny wynik, gratuluję serdecznie :-) E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kotek,bubu, lato- Razem będzie nam latwiej przyjsc przez kolejną probe :) Trzyman za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E kochana, jestes w ciazy jak nic! daj znac jutro jak bedziesz miec wyniki choc i tak wiem ,ze Ci sie udało :) Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno! :-) Aneta u ciebie to chyba bliźniaki! ;-) a pozostałe dziewczyny - również trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,BUBU ja podchodziłam do refundowanego ifv i też myślałam że tylko 6 komórek pobiorą ale pobrali mi wszystkie i zapytali czy chcemy zapłodnić wszystkie ,tak wiec mielismy zapłodnionych 10 a teraz na nas czeka 8,lekarz powiedział ze jeżeli para ma ukończone 35 lat to mogą zapłodnić wszystkie.KARINA ja bym była chetna na fraksiparine.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny o niczym innym nie marzę jak dołączyć do Waszego grona :-) poznałyście mnie trochę, od początku boję się uwierzyć, że się udało. Jestem bardzo ostrożna ... tyle razy człowiek się rozczarował, że sytuacja odmienna wydaje się być niemożliwa. Obiecuję, że uspokoje się jak, po pierwsze beta będzie wskazywała na ciążę, po drugie wynik będzie przyrastal noi @ faktycznie się nie pojawi. Póki co wszystkie objawy na to dalej wskazują. Cieszę się Waszą radością, trzymam mocno kciuki, za dziewczyny startujace w grudniu, wierzę, że też będa w upragnionej ciąży. Napiszcie jak się czujecie po pozytywnej becie. Pozdrawiam. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, jutro powinnam wedlug dni cyklu dostac okres i dopiero dzisiaj zaczelam bardzo odczuwac bol piersi ( ale ja jestem na cyklu naturalnym) boli mnie dol kregoslupa, jakby nerki , szczegolnie jak dlugo siedze w jednej pozycji i mam takie uczucie jakby przeziebiony pecherz( taki rodzaj pobolewania)oraz czasem klucie w jajnikach, ale kazdy moze czuc sie inaczej . Dzisiaj po raz pierwszy mnie zamdlilo przez chwile. Jesli test sikany wykazuje nawet slaba kreske to znaczy ze jestes w ciazy i to we krwi bedziesz miala juz duzy poziom hcg poniewaz w moczu jest mniejszy niz we krwi - mam nadzieje ze to Cie troszke uspokoi, pozdrawiam Aneta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co do objawów to tak: znaczne powiększenie i bolesność piersi, częsty mocz, senność. Dziś mam ukucia w jajnikach, po nospie bez zmian, więc zakładam że to normalne. Aneta ma rację, jeśli test "coś" łapie, to znaczy że stężenie hormonu jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś prowadziła ciążę u Matuszewicza w Novum? Mam straszny dylemat... nie mogę się zdecydować gdzie prowadzić... A już chyba trzeba o tym pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Witam wszystkich gosc84- jak się czujesz , czy jesteś jeszcze w szpitalu i co lekarze mówią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Hej. Ja wizytę mam dopiero wieczorem. Też się zastanawiam gdzie prowadzić ciążę, ale chyba zostanę przy novum...bo nam tam niecałe 10 min piechotą. Zastanawiałam się nad lux medem ale tam są takie terminy do lekarzy którzy się nadają że dziękuję bardzo. Co prawda mam wizytę za tydzień u pawłowicza który pracuję w novum, ale kolejna wolna wizyta u niego to koniec sierpnia. Wolę zapłacić i się nie martwić w takiej sytuacji jak np miałam w czwartek. Ewentualnie jakieś badania będę robić na lux med. Zobaczymy co mu dziś powiedzą w novum na temat prowadzenia u nich ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Mialobyc koniec stycznia. Sorry ale piszę z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec stycznia? Nie no jakaś żenada... To chyba bez sensu... Tym bardziej że on przyjmuje tylko 1 dzień w tygodniu, zresztą ten drugi też... Jak już idę prywatnie to fajnie byłoby zapisać się na wizytę w dogodnym dla nas terminie i godzinie... i nie czekać godzinami pod gabinetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Chyba się nie zrozumialysmy. Ja mam wizytę u pawłowicza ale w lux medzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, odebralam wyniki, beta 51,27, progesteron 32,36 ng/ml to mój 9dpt nie licząc dnia transferu, jestem w szoku ! E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
E - piękna beta:)Niech teraz ładnie przyrasta.Pisałam Ci,że bóle okresowe dobrze wróżą i jesteś kolejnym przykładem, że tak jest. Kotek - ja nie mam jeszcze 35,jestem po 30 ale niestety zapłodnią mi w takim razie tylko 6 komórek.Dobija mnie to,że transferują tylko 1 w moim wieku:(Wiem,że przy jednej też się udaje,ale ja nigdy nie miałam dodatniej bety po podaniu 1,może tym razem się to zmieni,oby...bo już nie mam siły do tego wszystkiego. Dziewczyny,chciałam zapytać czy fsh i amh to ostatnie badania,które muszę pokryć z własnej kieszeni przy refundowanym ivf czy może znowu coś zlecą jak pojadę na wizytę? Lena - pozdrawiam ciepło!Który to tydzień ciąży u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, podziekuje Wam serdecznie w piątek jak bedę pewna, że beta przyrasta :-) wolę nie zapeszac. Tymczasem mocno sciskam, trzymam kciuki za wszystkie starające się, jestem z Wami myslami, dla mnie jestescie wzorem kobiet silnych, walczacych o swoje marzenia, jestem z Wami myslami. Pozdrawiam E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×