Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gość
Cześć, kobietki co sądzicie na temat lek. med. Janusza Wojewódzkiego z Novum? Właśnie nastawiam się na to żeby tam zadzwonić i umówić się na pierwszą wizytę ale kompletnie nie wiem do kogo z problemami zajścia i utrzymania ciąży można się skierować. Ważne żeby był skuteczny jako lekarz i miły jako człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato trzymaj się:* U nas w porządku, Mała zdrowa mena zapewne ma już w ramionach swój drugi Skarbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenassz88
Lillalu daj znać! Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 13 dnia po transferze jest wynik 52,33 !!! To chyba dobry wynik, co? :-) Jeszcze jestem w szoku, mimo iż liczylam na to. Nie mogę uwierzyć. W czwartek powtórka + progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillau gratulacje wielkie!!!! Najważniejsze to aby beta podwoiła się , więc trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenassz88
Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu, bardzo serdecznie Ci gratuluję. Dajesz nadzieję, że innym może się udać za pierwszym razem:-) super wynik :-) pewnie sama nie możesz w to uwierzyć. Ciesz się chwilą, wierzę, że wszystko będzie dobrze. Napisz mi proszę jaki zarodek miałaś podany oraz czy czułaś jakieś charakterystyczne objawy? Brałaś często no-spe? Cieszę się razem z Tobą. Sciskam mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Powoli to do mnie dochodzi. Zarodek 4 komórkowy w 2 dobie. Objawy to powiększenie i bolesność piersi, ale nie jakoś bardzo. W sumie nie było jakiś specjalnych objawów... Oby do piątku. Bo następna beta w czwartek ale odbiore dopiero w piatek... No i chce mi się spać mimo iż śpię dużo, ale to już tak od tygodnia gdzieś mam. Czuję ze będzie ok. :-) musi być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No-spę wzięłam raz... Bo w sumie nikt mi nie powiedział po co i kiedy ją brać... więc raz jak miałam skurcze to wzięłam. Jestem niepewna tego wyniku... ale chyba jest dobry, jak myślicie. Wiem że powyżej 25 oznacza 100% ciążę... ale nie powinien być trochę większy już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monisz,Gosc84- jak u Was?ja caly czas w szpitalu krwiak nadal jest i to spory. musze lezec i jeszcze raz lezec.nie wiedzialam ze to tak wolno sie wchlania-caly czas ciaza jest zagrozona. Lilalu-gratulacje,zycze Ci spokojnych 9miesiecy. Trzymam kciuki za wszystkie! Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu, wiem, że najważniejsze jest aby wynik przyrastał i podwajał swoją wartość. Nie wiadomo kiedy doszło do zagnieżdżenia, dlatego są różne przedziały. Jeśli się niepokoisz może powtórz wynik jutro tak jak ostatnio, będziesz miała spokojną noc. U mnie zaczęła się 5 doba, czuje bóle tak jak na miesiączke, luteina doprowadza mnie do zawału:-) myślę, że to już... to najgorsze. Lenasz88 a Ty jak dajesz radę? Gość z sobotniego transferu co u Ciebie? Pozdrawiam. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Lillalu- gratulacje ! Gość84-ja się czuję bardzo dobrze 20.11 idę do lekarza na badanie genetyczne mam nadzieję że będzie wszystko ok. Ania a co to za'' paskudztwo ''się zrobiło i czy lekarz mówił od czego to się robi ?Odpoczywaj i bądż dobrej myśli napewno wszystko będzie dobrze tylko trzeba widocznie swoje odleżeć. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh... luteina... i te "wycieki" :) Nie mogę się doczekać aż ją odstawię. Ja mam lutinusa... po nim jeszcze gorsze :) ale czego się nie robi. Ja jestem spokojna, tłumaczę sobie że nie mam już na to wpływu... a że generalnie jestem w życiu szczęściarą, to wierzę że się uda. W piątek będę wiedziała więcej... poczekam już, bo to co prawda tylko 50 zł, ale tych wydatków jeszcze trochę będzie... Zastanawiam się nad prowadzeniem ciąży w Novum, bo jak na warunki warszawskie, nie mają wysokich cen... ale jeśli, to u kogo? Możecie kogoś polecić??? Ja na wszystkich ginekologach do których chodziłam przed Novum się zawiodłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczsobotniegotransweru
czesc E, Lillau gratuluje, bedzie wszystko ok, gosc84 wspolczuje Ci i modle sie za Ciebie, ja nic wiekszego nie czuje - lekko wrazliwsze pobolewajace piersi ale to lekko, czasami uczucie ciezkosci w podbrzuszu i to tyle, no coz E w przyszlym tygodniu sie dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, gość 84 u mnie krwiaki nadal są, biorę leki i leżę cały czas, wstaję tylko do łazienki i na wizyty. Ja z tym paskudztwem męczę się 2 miesiące, obecnie jestem w 13 tc i wierzę, że w końcu to się wchłonie. Lekarz powiedział, żeby dotrwać do 16 tc to będzie już bezpieczniej. Co do lekarza prowadzacego w Novum polecam prof. Jakimiuka, jest on również ordynatorem w Szpitalu MSWiA więc tam też np. Ja chcę rodzić. Pozdr MoniśOsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monisz-a jakie leki bierzesz? ja tylko luteine. moja kolezanka brala np. rutinoskorbin. Mam ochote sie zapytac lekarza ale troche sie boje bo roznie niektorzy reaguja na takie sugestie. Ja mam 11 tydz. A po wielkosci dziecka 11tydz.4dni. Gosc71-moj lekarz mowil ze nie mamy na to wplywu,w skrajnych prxpafkach moze byc to spowodowane dzwiganiem albo np stosunkiem. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta u Jakimiuka kosztuje 300 zł. Dla mnie to dużo nawet bardzo ale to moja prawdopodobnie jedyna ciąża więc chcę mieć dobrą opiekę a niestety w tych czasach jak nie zapłacisz to tej opieki nie ma. Zdecydowałam się na Jakimiuka bo jak lezalam w szpitalu z powodu krwiaka to spotkałam dziewczynę, która chodzi do niego tylko dlatego, że niestety ale dzięki temu jest lepiej traktowana, dodam, że nie miała problemów z zajściem w ciążę. Gość84 biore luteine podjezykowo, duphaston, nospe, magne B6,no i inne ale to już związane z tarczyca. Ja wierzę, że się uda, u mnie to już brzuszek widać :-). Pozdr MoniśOsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosczsobotniegotransferu - kiedy zaczynasz testować? Ja myślałam o środzie i ewent.piątku przyszłego tyg., jeśli oczywiście wcześniej nie pojawi się @ E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsobotniegotransweru
sprobuje poczekac do przyszłego piatku zeby miec wieksza pewnosc, ale zobaczymy czy dotrwam :) ja ide na cyklu naturalnym i na poczatku przyszlego tygodnia powinnam normalnie dostac okres,wiec sie okaze czy @ nie wyprzedzi testu, oby nie :) jak sie czujesz E? pozdrawiam Aneta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetko - jak dobrze, że się podpisałaś, Twój nick był dość skomplikowany :-) czuje się podobnie jak Ty, piersi lekko bolą, czasami podbrzusze na środku, jak pomyśle o objawach to i jajnik zakuje :-) Lutinus wypływa strasząc, że to miesiączka. Raz myślę optymistycznie, innym razem mam dola. Ten rok jest dla mnie mega ciężki ze względów zdrowotnych moich najbliższych, dlatego byłoby pięknie gdyby się udało, boję się, że nie będę miała siły na kolejne podejście. Napisz proszę, który raz testujesz? E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa wydaje się być dobrym pomysłem. Bo piątek... to potem nie zrobisz po 48h. Środa to 11 dpt. Jak jest to już coś wykaże... Znalazłam taką tabelę, która mnie uspokoiła... (niestety nie mogę jej tu wkleić, bo forum blokuje) Aha i w Novum na infolinii byli zdziwieni że zrobiłam 13 dnia test i dzwonię (lekarz zalecił 12 ale to było święto) i powiedzieli żeby zrobić 15 dpt i zadzwonić. Odstawić mam na razie 1/2 tabletki Encortonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, Aneta! Co do pomyślności, to życzę jej Tobie i Wam wszystkim z całego serca... Ja w sobotę po teście byłam pewna że nic z tego (o ja głupia! nie doczytałam, że mogą nie wskazywać) i to był dramat, ból nie do zniesienia, gorszy niż całe 1,5 roku niepowodzeń... Nie radzę robić sikańców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsobotniegotransweru
E to moj drugi transwer, z pierwszym wiazalam na poczatku duze nadzieje,a potem coraz bardziej ogarnial mnie lek i jakies mysli,przeczucie,ze sie nie udalo no i sie nie udalo... a teraz jakos od samego poczatku podchodze bardziej na luzie i z jakims pozytywnym nastawieniem, nie oznacza to ze z pewnoscia sie tym razem uda,ale jakos poki co nie mam tego przerazajacego uczucia z czego sie bardzo ciesze, za pierwszym razem tez myslalam ,ze nie dam rady podchodzic po raz kolejny i o dziwo teraz jest o wiele lepiej, podjelam decyzje , ze bede walczyc az sie uda bo nie mam innego wyboru choc jakos w duchu licze na to ,ze moj okruszek juz ze mna zostanie :) Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsobotniegotransweru
E to moj drugi transwer, z pierwszym wiazalam na poczatku duze nadzieje,a potem coraz bardziej ogarnial mnie lek i jakies mysli,przeczucie,ze sie nie udalo no i sie nie udalo... a teraz jakos od samego poczatku podchodze bardziej na luzie i z jakims pozytywnym nastawieniem, nie oznacza to ze z pewnoscia sie tym razem uda,ale jakos poki co nie mam tego przerazajacego uczucia z czego sie bardzo ciesze, za pierwszym razem tez myslalam ,ze nie dam rady podchodzic po raz kolejny i o dziwo teraz jest o wiele lepiej, podjelam decyzje , ze bede walczyc az sie uda bo nie mam innego wyboru choc jakos w duchu licze na to ,ze moj okruszek juz ze mna zostanie :) Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) lato Skoro do Ciebie zadzwonili z kliniki żebys umówiła sie na wizyte tzn chyba, ze jest szansa,ze jeszcze w tym roku będziesz mogła przystąpić do programu MZ:) Fajnie bo to czekanie jest koszmarne... Dziewczyny nigdy się nie interesowałam pojęciem "tyłozgiecię" ale ostatnio dr pobierając cytologię pow,że właśnie ja mam.Wkurzyłam się troche bo po 6 latach chodzenia po lekarzach nigdy tego mi żaden nie pow, Czy to przeszkadza w zajsciu a potem w ciąży?? pozdrawiam gorąca cały forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylvia83. Jeśli poczytasz internet to znajdziesz informację, że może to utrudniać zajście w ciążę. Ja powiem jedno, mam koleżanki, które z tą przypadłością zaszły w ciążę w cyklu, w którym zaplanowały, poród odbył się szybko , siłami natury. :-) nie ma co się nakręcać, ale łatwiej radzić komuś. Ja dziś mam dola. Głowa mnie boli identycznie jak przed miesiączka, a to dopiero 5dpt. Boję się, że nie doczekam testowania, i za 2 dni pojawi się @ E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsobotniegotransweru
jesli to Cie moze pocieszyc to mnie dzisiaj tez boli glowa :) nie doluj sie, a dlaczego masz za dwa dni dostac niby@ ? Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mnie zawsze tak boli dokładnie 2 dni przed @. Przeglądałam dziś swoje testy ciazowe w szufladzie okazalo się, że wszystkie są po terminie ważności, nawet nie zdążyłam ich użyć :-) Aneta a Ty za 1 razem miałaś podany 1 czy 2 zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsobotniegotransweru
zarowno wtedy jak i teraz 1 zarodek, za to blastocyste, poniewaz jestem z programu, Ty majac dwa masz wieksze szanse ze ktorys zostanie, wszystkie chcemy tego samego ale nie zawsze wszystko wszystkim sie udaje , z porazka tez trzeba sie umiec pogodzic ,choc pamietam, jak wtedy bylo mi przykro ,ze innym sie udaje a mi nie, no coz teraz znowu czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×