Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Lenasz88
Jestem w 8 tyg. Nie mam najlepszych wiadomości. Założyli mi kartę ciąży. Z usg 7t1d z daty miesiaczki 7t 3d, ale p. Doktor mówi że u mnie jak zawsze owulacja była późno więc nie ma sie czym przejmować (pcos). Serduszko bije, fajnie usłyszeć. I na tym koniec pozytywnych wiadomości. W czwartek inna pani doktor z novum która mnie przyjęła i zrobiła usg powiedziała że wszystko ok. Dziś zostałam przywitana przez swoją p.doktor, że wszystko było ok, więc trzeba było przełożyć wizytę. No ale zrobiła usg i co sie okazało? Krwiak! Muszę leżeć... Ciąża zagrożona poronieniem... I nie mówcie mi że w czwartek go nie było? To niby skąd ta krew... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenasz88, trzymaj się, krwiak przecież musi się wchłonąć! Nie ma na niego sposobu? Postaraj się zachować spokój, chociaż wyobrażam sobie jakie to trudne. Sciskam mocno. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero wrocilam z pracy, mialam mega ciezki dzien... Lenasz wspolczuje, ale nalezy byc dobrej mysli, E przeciez Ci pisalam ze jestes w ciazy Ty nasza mala panikaro :), a wszystkie starajace sie pomimo wczesniejszych niepowodzen musicie byc pozytywnie nastawione, ja wierze,ze sie Wam uda , nawet z jednym zarodkiem - zobaczycie, ja jutro ide zrobic drugi raz bete aby zobaczyc jak przyrasta, trzymajcie kciuki za mnie aby wynik byl dobry, sciskam Was wszystkie, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Gosc 84-Lena ja tez mialam wizyte wczesniej chyba tydzien a potem nagle -krwawienie.Ja zmagam sie z krwiakiem 2tyg. 12dni w sxpitalu a teraz lezenie w domu. moj krwiak nadal jest duzy-najlepsze lekarstwo to lezenie. Ja bylam zalamana bo np po tygodniu zrobili mi usg i pow. ze jest bez zmian. Teraz nadal nie jest mi do smiechu ale bede lezala i misi sie udac. Musisz byc cierpliwa co nie jest latwe... Gratulacje dla dziewczyn ktorym sie udalo i zycze spokojnych 9miesiecy. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E - moje gratulacje:) Lenasz88 przykro mi choć teraz coraz częściej dziewczyny borykają sie z krwiakami, trzeba zacisnąć zęby zastosować się do zaleceń i wierzyć że będzie wszystko w porządku trzymam kciuki Bubu nie wiem czy to pyt odnośnie tyg ciąży było do mnie czy do Lenasz88 bo ona odpowiedziała:) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_ubu Nie są refundowane takie bad. jak posiewy czy cytologia, je trzeba jeszcze wykonać na wlasną reke. a poza tym to chyba już w ramach programu. Kiedy startujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, odebralam wyniki beta= 395, czy to dobry wynik?, pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niedziele beta=163(27dc), dzisiaj wtorek 395 (29dc)tak dla przypomnienia, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Anetko-przyrost jest jak należy więc nie ma co się martwić:)Gratuluję,niech maleństwo pięknie rośnie!Co do pozytywnego nastawienia to wierz mi,że po paru transferach zakończonych porażką nie tak łatwo myśleć pozytywnie:( Aniu - coś ostatnio często się słyszy o tych krwiakach,ale ciąże rozwijają się pomyślnie czego i Tobie życzę.Leż i leniuchuj:) Lena66 - więc który to tydzień u Ciebie? Sylwia - czekam na @,za jakieś 3 dni mnie dopadnie jak zawsze i w 2d.c mam robić AMh i Fsh a następnie dzwonić do N.i umawiać się na wizytę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetko, bardzo dobry, bhcg powinna zwiększyć się po 48h o minimum 66% gratuluję, oby tak dalej. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff, ulzylo mi, coraz czesciej mnie mdli i strasznie bola mnie piersi,b_ubu kochana ja wiem ja Ci ciezko bo sama bardzo duzo przeszlam porazek przed ifv, ale musisz sobie tlumaczyc ze to nie byl ten czas,a ten wlasciwy moment jet tuz tuz, bardzo ,ale to bardzo mocno Wam kibicuje i bede sie modlic abyscie juz w krotce mogly cieszyc sie macierzynstwem, E jak sie czujesz :) ? Aniu, glowka do gory dzidzia jest silna a ty cierpliwa w lezeniu,wiec nie moze byc zle, buziaki dla wszystkich, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
dzieki dziewczyny:)Trzymajcie sie. Piersze z Usg to naprawde wyjatkowe chwile-widze ze sporo z Was jest wlasnie teraz na tym etapie. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również wielokrotnie już powtarzałam, że kibicuje wszystkim, bez wyjątku, tak sobie myślę, że emocje towarzysza zawsze, nawet jak już dziecko pojawi się na świecie, zawsze będziemy o nie się troszczyć i martwić na zapas, przynajmniej ja :-) Anetka , ja czuję się osłabiona, tak jakby mnie miało złapać przeziębienie, piersi bolą, brzuch trochę też, mdli mnie również. Jutro powtorka badań, jak zwykle się stresuje :-) taka moja natura , po prostu nie mogę uwierzyć, że może mnie spotkać takie szczęście, spełnienie marzeń, jutro więc chwila prawdy :-) Cieszę sie, że mam to forum , chyba, że zostanę z niego "wykluczona" za marudzenie :-) pozdrawiam E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emimich
Witam wszystkich mam do was pytanko ile trzeba czekać na pierwszą wizytę,i jak się dostaliście do programu ile czasu minęło do pierwszej punkcji ,podpowiedzcie jakie tam czekają nas procedury. czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh... ja czekam na pierwsze USG z utęsknieniem :) Aneta! Super wynik, E! Czekamy dziś na Twój równie dobry. Jeśli chodzi o program NFZ to mooooże za rok coś zaczniesz... wcześniej bym nie liczyła. Chętnych, spełniających kryteria jest dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu, ja właśnie wróciłam z pobrania krwi, robilam rano test, myślałam, że druga kreska będzie intensywna po 48h, ale się tylko zdenerwowałam, dalej niewiele bardziej widoczna, dokopałam sobie, teraz do 14 muszę znaleźć sobie zajęcie aby czas poleciał. Pozdrawiam E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Ja nie korzystałam z programu. Ale we wrZeśniu chciałam się zapisać do programu na przyszły rok i dostałam info że brak wolnych miejsc, zostałam wpisana na listę rezerwową z numerem siedemdziesiat ileś... Więc z wolnym miejscem będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
E! Niepanikuj u mnie przy becie ponad 600 druga kreska była bladziutka. W moczu jest niższe stężenie hormonu niż w krwi... będzie dobrze! Trzyam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny, co ja bym bez Was zrobiła :-) E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, niepotrzebnie zrobiłaś :) Mi nigdy np. owulacyjne nie wychodziły, a miałam zawsze piękną owulację! Ten ciążowy to też takie trochę widmo... taka uroda :) Będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czyli dobrze, że ja nie robiłam testu tylko poszłam na betę, przynajmniej się aż tak bardzo nie stresowałam. Jutro idę na wizytę po tym brązowym krwawieniu. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że te krwiaki znikną. Skąd to dziadostwo się bierze, męczę się z nimi już od 6 tygodnia. Pozdrawiam Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monis -mialas juz USG na przyziernosc karkowa?ja jak wychodzilam ze szpitala trz dostalam takiego mocno brazowego plamienia i podobno to dobrze znaczy ze to wszystko schodzi. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny, 4 grudnia mam pierwsze usg, pani konsultantka powiedziala,ze wyniki sa piekne :) pomalu odstawiam juz encorton , E nie denerwuj sie ja tez mialam blada kreske a wynik byl 163, teraz juz nie robie bo nie ma po co, Aneta ps. ale jestem spiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 84 miałam w 11 tygodniu, wszystko wyszło dobrze na badaniach, śmiać mi się chce jak sobie je przypomnę bo maluchy na przemian się kręciły i pani dr się uwijała, żeby wszystko zbadać. No też słyszałam że to dobrze jak jest brązowa krew przy krwiaku dlatego też trzymam się tego, że wszystko ok z dzieciaczkami. Gość a jakie leki przyjmujesz? Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dzisiejsza beta 212 :-) to mój 11 dpt E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monis ja luteine (dopochwowo)tylko przyjmuje. Podawali Ci wielkosc tego krwiaka? Czy ktos korzysta tutaj z programu bo mam pytanie... Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania tak podawali,krwiaki miały 3 tyg temu takie wielkości 58x17 mm, 57x24mm. Spore. Pozdr Moniś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenasz88 - jak wizyta u Pawłowicza? Ja tak sobie myślę... że chyba najbezpieczniej zostać w Novum... I ponawiam pytanie czy któraś była u Matuszewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Wizytę u Pawłowicza mam w poniedziałek. Dam znać. Mam nadzieję,że chociaż fa mi badania na lux med. Opinię ma rozne, zobaczymy. Ja też jestem za zostaniem w novum, ale chociazbadania bym chciała mieć na lux med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monis-ja ma 27mm10mm. Ale jak trafilam do szpitala to mialam prawie wszedzie krew naokolo plodu. Pewnie Ci sie teraz zmniejsza skoro te plamienia wystapily. Mnie juz wszysyko boli od tego lezenia. Wizyte mam we wtorek mam nadzieje ze bedzie roznica. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×