Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gość
Ania mam taką nadzieję, że one znikają, ja jednego miałam pod dziećmi i pewnie on wypłynął bo dzieci rosną, drugi jest nad nimi, dr na usg powiedziała, że plusem jest to, że nie ograniczają dzieciakom dostepu do pokarmu. Ania mnie też wszystko boli, ale musimy dać radę. Pozdr Moniś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E! Ogromne gratulacje- piękna beta :) Dziewczyny,glupie pytanie moze ale czy na bole typu glowa można tylko apap prawda?? dziś zaczęłam stymulację i glowa mnie boli.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia 83- dziękuję za gratulacje. Pamiętam, że ja przy stymulacji diphereline miałam codziennie bóle głowy tak od 13. Zażywałam od czasu do czasu apap, warto zmierzyć sobie też ciśnienie, czy nie jest podwyższone i wówczas zadzwonić do kliniki po dalsze wskazówki. Trzymam kciuki. Pozdrawiam. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta , Lillalu, oprócz mniejszej dawki Encortonu bierzecie już tylko raz dziennie Estrofem? Tak mi lekarka dziś powiedziała? E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu w pt 28 tydzień sylvia nie wiem jak przy stymulacji ale chyba najbezpieczniejsze to apap albo paracetamol E piękna ta Twoja beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U E! będą bliźniaki, dlatego taka wysoka beta :) Co do apapu to możesz brać... tak do ok 30 dni po transferze (dopóki dziecko nie odżywia się przez łożysko). Potem bym uważała. Niby w ciąży można brać przeciwbólowe na paracetamolu, ale uważałabym bo czytałam, że zrobili jakieś badania, że dzieci kobiet które brały często paracetamol w czasie ciąży miały częściej coś tam nie tak (nie pamiętam co) niż dzieci kobiet, które podczas ciąży nie brały wcale przeciwbólowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Estrofemu to już całkiem nie biorę od dziś. Jakby ktoś potrzebował to mam do oddania pół opakowania + pół opakowania Encortonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E. -gratulacje🌼 ja mam w stopce swoja bete z 11 dpt rownie wysoką i mam synka wiec ciaza pojedyncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja już po wizycie, serduszka biją, został jeden krwiak taki 3 cm. Oczywiście nakaz leżenia i wizyta za 2 tyg. Ania a jak u Ciebie. Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Czesc Monis-ja leze,wizyte mam we wtorek to cos bede wiedziala. Ja jaknwychodzilam ze szpitala to mial 27mm10mm wiec mam nadzieje ze choc troche sie wchlonal. Ciesze ze Tobie sie tak ladnie wchlonelo. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Hej. Ja wczoraj byłam na usg. W poniedziałek w novum powiedzieli że krwiak niewielki ale nie podała p. Doktor wymiarów. Wczoraj zapytałam lekarza 19 mm na 14mm w okolicach ujścia wewnętrznego. Bobas rośnie ma 1,5cm, co odpowiada 7t5d. Następne usg za 1,5 tyg. Tymczasem leże dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam największego, ale nic damy radę, musimy. Trzymam za Nas kciuki :-) pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monis, Ania, lenasz - dacie radę! Już widać efekty leżenia, za dwa tyg.bedzie po problemie :-) tego Wam z całego serca życzę :-) pozdrawiam E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E dzięki, też tak uważam i jestem dobrej myśli :-) pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Dzieki E:)Monisz,Lenasz Wy tak lezycie non stop?-chodzicie tylko do toalety.Ja tak robie,nawet jedzenie przygotowuje mi ktos. W sumie w szpitalu tezntylko chodzilam do toalety-raz nawet jeden z lekarzy zobaczyl jak siedze i powiedzial zebym sie natychmiast polozyla bo nic z tego nie bedzie. Boli was czasem brzuch?bo mnie tak- nie jakis straszny ale takie pojedyncze skurcze. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ja trochę siadam, sama sobie muszę robić jedzenie ale nie gotuję. Wczoraj trochę pochodzilam bo byłam na wizytach no i przed chwilą miałam lekko brązową wydzielinę. Aż łzy mi ciekną po policzkach. Ja tam mogę przelezec całą ciążę ale tak strasznie się martwię o moje dzieciaczki. Dobrze, że wczoraj zapytałam lekarza czy jak będą brązowe uprawy to mam za bardzo nie panikować no ale to i tak mnie nie uspokaja. A co co bóli brzucha to ja raczej nie mam, miewam kłucia i czasami takie wrażenie jakby tam było mało miejsca i czuje takie rozwieranie. Tak bym chciała żeby te krwiaki poginęły i żeby nie było już żadnych plamień. Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Ja nie leże non stop. Powiedzmy że 3/4 dnia. Niestety jedzenie robię sobie sama. Trochę się ruszam do lekarza np. Staram się odpoczywać,ale leżeć non stop się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Trzymam kciuki żeby wszystkie parszywe krwiaki już zniknęły. U mnie ok. Mam zdjęcie kropeczki:-) bo to dziś widziałam. Hormony ok, następne USG 4.12. Jestem taka szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monis nie denerwuj sie mi tez za kazdym razem mowili ze braz to dobrze,ze tzn ze troche schodzi a troche sie wchlania. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie, czy w ciąży można stosować probiotyk doustny Provag czy tylko Lacibios femine? Od zmiany gospodarki hormonalnej cierpię na swedzene, pieczenie, wynik progesteronu mam ponad normę, bo powyżej 40 ng/nl poza tym boję się bardzo, że przez to dojdzie do poronienia. Pozdrawiam E! Ps. Anetka co u Ciebie? Dawno Cię nie było na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
E-niestety nie mam pojecia czy mozna. Monis-ja dzis tez mam brazowe plamienie.Pocieszam sie ze to dobrze bo schdzo to swinstwo ale jak jest niewiadomo. Wizyte mam we wtorek. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E - ja brałam doustny środek, gdyż po tych wszystkich luteinach - miałam takie swędzenie/ byłam taka obolała - że nie byłam w stanie nic włożyć do pochwy, ... :(. Potem zamieiłam luteinę/ i inne leki dopochowowe - na tylko doustne. Gydż miałam naprawdę wielki problem. k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ja też mam brązowe i też wieżę, że to ten drugi i ostatni krwiak spływa, będzie dobrze :-) pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, ja mysle ze zaraz bedzie po tych wstretnych krwiakach, E jak sie czujesz bo ja calkiem dobrze, wydaje mi sie ze prawie bez objawow ( no moze te pachwiny i czasem kłucie w jajnikach no i piersi)ale nie wymiotujeani nic takiego, choc moj maz twierdzi ze powonienie mam lepsze od psa ;)E kiedy wizyta? pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i wszystkie starajace sie i oczywiscie caly czs zacisniete kciuki, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka, u mnie też objawy prawie ustąpiły, piersi bardziej tkliwe, powiększone, trochę jakby wzdety brzuch i czasami lekkie mdłości, bardziej dokucza mi swedzenie i pieczenie, mimo iż zażywam tylko Luteine doustnie. Do lekarza idę jutro, ale do swojego gin. Kończą mi się leki, zwolnienie. Do novum mam 8 godzin jazdy, więc póki co, to będę leczyła się na miejscu. Pewnie jutro nic nie zobaczy na usg, ale może? :-) liczę ciążę od dnia punkcji + 2 tyg., więc to bedzie 4 tydzień i 4 dzień, zobaczymy. Wyników z krwi na razie nie powtarzałam, mówili w Novum, że nie ma takiej konieczności. U siebie jak zrobiłam progesteron po raz drugi, to Pani w laboratorium napisała mi tylko powyżej 40 ng/ml bo mówiła, że ich aparat nie ma dalszej skali :-) pozdrawiam E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja mialam progesteron 60 to w Novum mowili ze prawidlowy, ja ide we wtorek do swojego, powiedzial,ze juz moze byc widoczny maluch - okaze sie, skoro nie maialas zadnego plamienia to calkiem prawdopodobne jest ze beda blizniaki podobno, juz niebawem sie okaze :) oczywiscie zycze Ci tego, daj jutro znac po wizycie, mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok i latem bedziemy cieszyly sie macierzynstwem :). Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę tylko o tym, abym donosiła ciążę, marzę o dwójce, ale najważniejsze aby dziecko było zdrowe. Ja miałam zarodki dwudniowe, więc jutro może nic nie być widać. Faktycznie plamienia nie miałam, podobno nie każda kobieta je ma, nie wiem czy to świadczy o bliźniakach. Napiszę jutro po południu, dopiero na 15 mam wizytę. A Ty jesteś na L-4 czy chodzisz do pracy? E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc... dziewczyny 10 dni temu miałam pierwszą inseminacje w novum (Warszawa) jeśli jutro zrobię Bete to będę miała odpowiedź czy jestem w ciąży. aha i jeszcze jedno pytanie od 6 dni mam stan podgoraczkowy ok 37,4 co to może oznaczać? dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×