Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość dandm
a ja jestem nauczycielem przedszkolnym :) na co dzien mam do czynienia z dziecmi.... szkoda tylko , ze nie ze swoimi... no ale cóż glowa do gory , cycki do przodu i ide dalej, jutro mam wizyte w centrum alergologii w Warszawie, a pozniej wizyte u Kretowicza. Az sama jestem ciekawa co mi powie. Nie wiem jak to sie stalo ,ale nie mam jeszcze zrobinych badan na kariotyp wiec sie zapisalam na 17 lutego, jeszcze w tym tygodniu mam zamiar zrobic badania ogolne, tsh, i na zespol antyfosfolipidowy ,zobaczymy co mi wyjdzie. Czy ktoras robila moze te ostatnie? Lillalu lada chwila i Ty dostaniesz okres , zobaczysz, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ,wszystkie twoje nie szczere intencję wobec Lato odczytałam poprawnie . A to ,że bronie Lato od takich prymitywnych osób jak ty , to moja sprawa . I nie dam się oszukać jaka Ty jesteś szczera i jak dobrze życzysz Lato ...to właśnie identycznie jak pamiętam było z Igrek ,może to ty właśnie jesteś tą osobą ! dlaczego nie dasz tym dziewczynom spokój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak słów ,żenada .Znowu spór i dziwić się że lato się nie odzywa Ma rację ,to samo bym zrobiła . A więc gościu jak cię tak wszystko denerwuje i nie chcesz się ujawnić to spadaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. dandm Przepraszam,że dopiero odpisuję,wczoraj byłam na wizycie u dr Wojewódzkiego, to była moja pierwsza wizyta u niego.M powiedział,że taki gburowaty ale mi nie o to przecież chodzi żeby z nami kawkę popijał tylko konkretów oczekuję. Wczoraj był 5dc więc ten cykl i tak musimy sobie darować,od dziś mam brać Marwelon a od 1dc Progynowa.Zarodek zamrożony jest bardzo slaby,tylko 1 kom blastocysta. Dr pow, że kiepskie te moje kom, i o dawcy nasienia wspomina, mnie na dzień dzisiejszy nie interesuje nawet taka opcja, ale nie mówię, że nigdy, chcemy wykorzystać zamrożone nasienie, 2 lub 3 słomki mamy jeszcze. A i jeszcze rozmawiałam o tym moim genie SCARB1, dr. pow. zeby na to wogóle nie patrzec hmmm Kotek Bardzo mi kochana przykro, ale co nas nie zabije to nas wzmocni, Bądż silna. lato Trzymam cały czas kciuki :) Bubu Jak u Ciebie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie będzie tu weryfikował nazwisk, imion, loginów, jeśli nie istnieje podejrzenie łamania prawa. Bardzo proszę o nieobrażanie osób, które się tu wypowiadają. Każdy może wyrazić swoją opinię, ale nie mamy prawa nikogo wypraszać czy upokarzać. Proszę zatem o zachowanie kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ,sama nie potrafisz zachować się kulturalnie .To więc spadaj i nie psuj atmosfery ! Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny nie warto komentować tego co napisał gość bez podpisu,widocznie ma cel w tym vo pisze. Gość 84, E co u Was. Pozdr Monis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. U mnie mdłości minęły tydzień temu, ból piersi też, znów mam niepokój czy wszystko ok. Odebrałam wyniki badań biochemicznych, wyszły b.dobre, sama byłam w szoku, że przy ciąży bliźniaczej nic niepokojącego nie wykazały. Brzuszek wydaje mi się stoi w miejscu, nic nie rośnie, chciałabym czuć ruchy, aby mieć pewność, no ale jestem w połowie 14 tyg., może niedługo to się zmieni. Monis - zdecydowalas się na model wózka, nam najbardziej podoba się ten easy walker duo, ale jest bardzo drogi? Jak się czujesz? Kiedy zaczęłaś czuć ruchy, powieksza Ci się brzuch stopniowo czy skokami? Anetka - nie myśl o przeszłości, fakt bylabys na tym samym etapie co ja, ale pamiętaj , że niedługo możesz cieszyć się ciążą i wszystko przeżyć to o czym tak bardzo marzysz :-) tego z całego serca Ci życzę i wszystkim dziewczynom w podobnej sytuacji. Ps. Powiedzcie mi czy bralyscie paracetamol w 2 trymestrze, dopadł mnie straszny katar,ból głowy jest nie do wytrzymania, ale jakoś boję się zażyć tabletke, póki co dzielnie walczewykorzystujac naturalne sposoby, choć kiepsko działaja. Pozdrawiam goraco. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E ruchy zaczęłam czuć w 15 tc...to było takie lekkie pukanie w środku, w 20 tc zaczęłam już czuć silniejsze ruchy, a w 22 tc zauważyłam już ruchy na brzuchu. A jeśli chodzi o wózek to chyba zdecydujemy się na TFK TWINNI TWIST DUO, ten easywalker jest za drogi. Ja byłam przeziebiona ale leczyłam się domowymi sposobami...sok z cebuli, mleko z miodem i kanapki z czosnkiem..pomogło. pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandm
Hej , dziewczyny, E, Monis ciesze sie, ze u Was wszystko wporzadku, cieszcie sie pieknymi chwilami w ciazy bo zaraz , nie zdazycie sie obejzec , a Maluchy beda z Wami :)... ja bylam dzisiaj na testach alergologicznych i spirometri i okazalo sie, ze mam ciezka postac astmy oskrzelowej, bylam równiez u Kretowicza , zrobil mi usg i wszystko jest super, na opisie jest ze trzon macicy prawidlowy, budowa prawidlowa, endometrium prawidlowe, szyjka macicy rowniez jak i jajniki, takze teraz cytuje: " macica gotowa na przyjecie kolejnego zarodka i o oczekuje w przyszlym cyklu informacji o transwerze " powiedzial, ze nie mam na co czekac tylko brac sie do roboty. dal mi jedynie skierowanie na badania krzepniecia krwi i z wynikami pokazac sie w przyszlym tygodniu, takze jak badania wyjda ok to w kolejnym cyklu zdecydowalismy sie na kolejny transwer ( moj maz cieszyl sie jak male dziecko) :). Silvia83 i Aneta istnieje szansa ze teraz my wspolnie podejdziemy do transweru bo ja mam dzisiaj 6 dc :). Lillalu co tam u Ciebie kochana ? czekamy jeszcze na Ciebie :) Kotek, a kiedy Wy teraz znow mozecie probowac? na Ciebie tez czekamy :) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
E u mnie tak jak u Monisz z ******** Tylko ja mam jednego malucha w brzuchu. Monis u mnie ok. Zaczelam 22 tydzien i czasem jak Maly kopnie to wydane.mi sie ze to niemozliwe.:)Jutro albo pojutrze ide na glukoze-we wtorek wizyta. Jedyne na co moge troche narzekac to boli mnie sppjenie lonowe glownie wieczorami. Wydaje mi ze mam problem z hemeroidami niby mnie nie boli ale swedzi.:(. Ja mam caly czas problem z wozkiem sporo osob ktore maja juz dzieci mowi zeby kupic uzywany-sama nie wiem. Slyszalyscie moze o wozku Tutek Grander? Dorotko ciesze sie z pozytywnych wiesci:) Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandm
Aniu, nasi znajomi maja ten wozek i sa z niego zadowoleni, na zywo prezentuje sie bardzo ladnie, maja niebiesko czarny, ciesze sie Aniu ze i u Ciebie wszystko w porzadku, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania a czy glukoze nie powinno się robić miedzy 24-28 tc, tak mi mówili jak pobieralam ostatnio krew. Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Hej witam wszystkich Ania ja miałam wczoraj wizytę , z malutkim wszystko dobrze ma dobre parametry [usg połówkowe] waży 551g . Mi lekarz kazał zrobićglukozę za 3 tyg. to będzie mój 25 tc. Może Tobie każe potem powtórzyć. Tak jak wcześniej pisałaś ja też mam zaparcia i chyba mi coś pękło bo wczoraj mnie tak bolało przy załatwianiu i miałam krew.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
A co do wózka to mi się też podoba Tutek Grander ale ja za wzgledu na małe gabaryty mojego samochodu będę musiała kumić Tirso jest o 18 cm mniejszy w długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Tez czytalam ze robi sie po 24 tyg. Moze dlatego ze wedlug USG moj Maluch wyprzedza o dwa tygodnie. Nie mam.pojecia a moze tak jak piszesz bedzie kazal mi powtorzyc badanie. Ja jak bede na wizycie to powiem mu o tych hemeroidach moze poleci cos na zlagodzenie. Dziewczyny bedziecie rodzily naturalnie? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Tutka tez jest przystepna cena. Myslalam o Mutsy no ale to juz ponad 2000 pozatym jest ciezki a ja mieszkam na 4pietrze.(bez windy). Kurcze dwie noce juz nie moge spac:(Usnac ciezko a potem juz ok.5-6 sie budze. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Ania ja będę miała cesarkę , wcześniej miałam wylew krwotoczny do oka , to jest bardzo duży wysiłek a ja muszę jeszcze wychować dziecko i chcę wykluczyć utratę wzroku . Rozmawiałam już z okulistą i z moim lekarzem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
A jakbys miala wybierac?Ja wiem ze niby nie mozna sobie wybierac ze np chce sie cesarke ale po tym wszystkim co teraz slychac w mediach to coraz bardziej sie boje. Dla mnie glowny plus cesarki to to ze gdybym sie umowila na konkretny dzien z lekarzem to mialabym pewnosc ze on wykona zabieg a takto nie wiadomo czy jak mnie "zlapie" to go zastane. Duzo znam przypadkiw ze dziewczyny mecza sie w bolach 10h a potem nie ma wyjscia i cesarka. To jakby przejscie przez dwa porody. Sama nie wiem..... Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania mnie też bez końca tam coś swedzi, używam rektostop trochę pomaga, ja jeszcze nie pytałam jak będę rodzić, ja bym chciała cesarkę bo chodzi mi o bezpieczeństwo dziec**przy wyciaganiu. Ale otatnio jak miałam usg polowkowe to było napisane ze dzieci ułożone są glowkowo. Chociaż nie wiem czy się nie odkrecily bo jak czasami kopna to az na odbycie i macicy czuje. Ania , E kupowałyście juz coś dla swoich maluszków? Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Ja tez mysle o cesarce bede rozmawiac z lekarzem. Jesli chodzi o ubrania to mam sporo po siostrzencach wiec na poczatek moze dokupie tylko kilka body chyba nawet nie tych 56 ale 62. Ja bym chciala kupic wozek i lozeczko. No bo to sa najwieksze wydatki. A potem co za tym idzie materac posciel,poscielowe. Kupilam tylko jedno body i pieluchy na alegro flanelowe ozdobne na probe. Ja bym juz spori rzeczy kupila ale moj maz jakos nie koniecznie jest za tym zeby wczesniej kupowac. A napewno bede kupowac taka wanienke z przewijakiem itd. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też już trochę ubranek kupiłam, trochę też od siostry dostanę. Ja to chyba kupię łóżeczko z allegro tam za 300-400 zł można już ze wszystkim kupić( materac, pościel, itd). No niby mówią, żeby nie kupować ale skąd ja wiem jak za miesiąc czy 2 będę się czuć, teraz mnie już kręgosłup boli jak długo jestem w jednej pozycji. A to wszystko trzeba poprac****opracować. Jedynie łóżeczko i wózek na koniec zostawiam,pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dandm - transfer już w tym, czyli 2 cyklu? Jak tak to super :) Ja niestety wciąż bez okresu... w pon mam wizytę u Zamory... no chyba że akurat dostanę, to będę musiała przełożyć... ale już nie nastawiam się na szybki transfer... jestem załamana tym... myślałam że się spóźni kilka dni, może tydzień... a tu wciąż nic... a cykle mam raczej krótsze niż dłuższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po co cesarka... To jest ingerencja w ciało, operacja. Myślicie, że przy cesarce wszystko będzie bezpieczniej? Po to natura dała nam możliwość rodzenia naturalnego żeby tak rodzić i od tego naturalnego sposobu zacząć poród. Niektórym z nas dane jest rodzić prosto i szybko, niektórym nie, ale dużo zależy od nastawienia. Po to natura dała nam ból przy porodzie, bo ból jest ważny, jest jednym z praw natury i skurcze pomagają nam wydać dziecko na świat. Po to też mamy piersi żeby wykarmić. Jeśli nie ma przeciwwskazań to ja na Waszym miejscu zdecydowałabym rodzić się naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Ja bym też wolała rodzić naturalnie bo pierwsze dziecko urodziłam i było wszystko ok , ale tym razem nie będę ryzykować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za naturalnym w 100%. Uważam też że znieczulenie, jeśli to konieczne... ale może po porodzie będę myślała inaczej... :) Dziewczyny, jest okres!!! :) Nie sądziłam że kiedyś będę z niego się tak cieszyć!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale przy blizniakach to się trochę boję..no nic nie będę planować okaże się jak nadejdzie ten dzień :-) właśnie siedzę u dentysty bo zęby zaczęły się psuć....pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet jak będzie taka możliwość, to nie chcę podchodzić w tym cyklu, bo wyjeżdżamy... a to wiadomo: po 1 oszczędzający tryb życia a my będziemy zwiedzać... a po 2 to luteina itp. :) Także poczekam... czy któraś będzie podchodziła w marcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle nas tutaj, że już się gubię w historiach ;) To indywidualna sprawa, napisałam po prostu swoje zdanie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×