Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn które przeniosły się do Novum z innej kliniki. Jeśli moje dokumenty dotrą już do Novum to co wtedy ? Wiem , że trzeba dzwonić i się pytać o wolne miejsca. Jeśli otrzymam info , że miejsca są to co wtedy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo co z wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba to klinika kazała zablokowac ??? Jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego forum nie działa ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełnanadzji
hej jestem tu nowa na początku chciałam z całego serca podziękować kobietom (parom) które pomimo swoich problemów z zajściem w ciąże dają szansę takim osobom jak ja. Mam 26 lat i menopauzę od 3 lat staraliśmy się o dziecko i klinika Novum dała nam ją dzięki pacjentce tej kliniki która zdecydowała się na oddanie swoich 2 komórek które się zapłodniły i dziś jestem w 2dpt i czekam ale już bardzo ale to bardzo chciałam podziękować wszystkim ale to wszystkim parom które stać na taki ogromny gest serca Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są miejsca na ten rok w Novum!!! Dzwonili do mnie właśnie czy chce... Ja akurat nie mogę teraz ale jak ktoś może to albo sie bede kontaktowac albo samemu zadzwonic... Kamilakamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
sylvia83 - moje gratulacje ! Myślałam często o Tobie.;-)Zasłużyłaś sobie na tą ciążę.Życzę dużo wytrwałości i zdrowia.Dbaj o maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy wiecie juz cos na temat dofinansowania ivf w novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 84
czy cos jest nie tak na forum????ostatnia wypowiedz 15.11-przynajmniej ja tak widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przeprowadza i mówi co dalej. Ja miałam histeroskopie a potem za miesiąc iście. Udało się. Po 4 próbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
Jestem tu nowa tylko obserwuje ale postanowiłam się ujawniać. Dzis jest 8 dpt i kompletnie nic nie czuje. Czy ktos już t miał? Jest to moje 1 podejście i martwi mnie brak objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba klinika novum nas zablokowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
Dziewczyny witajcie ! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam wszystkim przede wszystkim spełnienia tego waszego najskrytszego marzenia...dzieciątka !!! Obyście wszystkie doznały uczucia bycia matką i tego wewnętrznego spokoju, że już nie trzeba walczyć w ten sposób o swoje szczęście. Rodzinnych i magicznych Świąt życzy Igrek wraz z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -dziękuję za życzenia :) Dla Was również wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniren
Lato, szmat czasu. Napisz co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicato
Testuje czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicato
Oo zadziałało. Sylvia83 > zaglądasz tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agniren :) Dzięki , że pytasz u mnie jak na razie bez zmian .Ciągle jestem na etapie starających się . A u Ciebie co tam słychać ? Fajnie by było gdyby Igrek i pozostałe dziewczyny odezwały się :) Wszyscy jesteśmy na stronie kafeteria novum kontyuacja tropiku . Więc zapraszam :) chicato - Sylwia również tam jest . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być Kafeteria Novum kontyuacja topiku he he ... Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Igrek Baaardzo Ci kochana dziekuje. tez bardzo często myslalam o Was, jak dzidzia i Ty sie czujecie ;) pozdrawiam calusy ;) ;) Chicato Od kiedy ruszył nowy wątek to nie zaglądam tutaj,myślałam ze wszystkie dziewczyny tóre chciały pisać tez się tam przeniosly. lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dziewczyny ja leczyłam się 6 lat do kliniki trafiłam w sierpniu ,we wrześniu po wszystkich badaniach Dr.Langner zaproponowała Insyminacie .Ku mojemu zdziwieniu udało się 16 tydzień dzidzia rozwija się prawidłowo ,wiara czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wesołek
dziewczyny a my 2 lata staran, 1 iui 1 in vitro nie udane drugie----in vitro--- udane :-) beta w 11 dpt 500 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zwolnienie daja w klinice?? Czy juz elektroniczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×