Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

MICHALINE-dzieki ale smiac i plaklac mi sie chce ze ona ma miec małe i wogole moja kochana sunia a mowiłam rase: goldenretriver ma 3 latka jest bardzo kochana, wybrałam te rase tylko dla tego ze jak bedzie dzidzia zeby bezpiecznie sie mogło bawic z pieskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena _2005 - mi pobierali wycinek endo . Te badania polega na tym , dlaczego zarodki nie chciały się zagniezdzić u mnie i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka -to znaczy info endo ja chciałam mieć dla siebie , a jak widać te panie nie znająm się zabardzo i dlatego powiedziała żebym skonsutowałam ze swoim dr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - ależ ta twoja sunia ? Będę trzymać dalej za nią . Ktoś pomyśli że to forum dla piesków i td. Ale co tam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki to jak którejś nie mam to podaje maila :) Napiszcie mi jak mogę Was znaleźć :) pysiapysiaczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Kochanie- no to ja sobie 1 rezerwuję--dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-jak sie uda to ok. powiem tak to jest moj pierwszy psiak ale jest boska rano jak myje zeby to musi tez dostac troche pasty do zebów bo nie da zyc. musi wszystkiego spróbowac co ja jem a jak kłade sie do łóżka to ona jest pierwsza przychodzi na wieczorne pieszczochy. dobrze ze mam taka duza narzute na łóżko bo pościel prałabym codziennie.:) rasa goldenretriwer jasny biszkopt. polecam dla mam i maluszków są dla nich bardzo bezpieczne zaraz po labradorach są psami ratownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- ja nie miałam robionego takiego badania, czemu ciekawe? na czym ono polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniej chciałam Labradora biszkoptowego, ale Golden są podobne.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza maila dostałam i odpowiedziałam.. Igrek też kiedyś chciałam mieć labradora, tylko brązowego... tzn. nadal chcę, ale alarm w domu nie pozwala chwilowo na hodowanie zwierzaka, który się porusza po domku... zostają mi chyba tylko rybki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K - może niech któraś z dziewczyn mi wyśle, bo ja tu nie chcę swojego e - maila podawać na tym forum, a potem i tak go dostaniesz ode mnie, jak ja Ci wyślę do siebie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - może Ty nie robiłas tego badania , bo mniałaś jeden transfer . Te badania co ja mniałam robione , to że ja mniałam kilka transferów i zarodki były dobrej jakości .I że nie doszło do implatacji . Implatacja moze nie powieść z powodu złej jakości zarodków lub nieprawidłowych genetyki zarodkowych . tak czy inaczej szukaja pszyczyny dlaczego moje zarodeczki nie zamieszkali u mnie . Tak ci opisałam jak mi wyjaśniała moja dr . Teraz musze czekać na wizyte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do Novum , i też mi nic konkretnego nie powiedzieli . Tylko żebym umówiła się na wizyte do swoje dr . Kurcze teraz jeszcze chiba mam pęcherz przeziębiony czy co , bo non stop chodzę do łazienki masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×