Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Nucia - gratuluje prawidłowej wielkości Kropka :) Oby więcej takich miłych wiadomości na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - tak bardzo dobrze że dzisiaj czwartek . Jutro mam wizyte , ale strasznie mnie boli gardło i głowa , nie wiem jak to wszystko pokonam . Już sobie wziełam leki , mam nadzieje że troszeczkie lepiej będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna idzie więc dziewczyny ładujmy akumulatorki i do roboty . Ciesze się jak którejś z dziewcząt udasie , to daje potywacje do dalszych działań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia cieszę się razem z Tobą 🌼 Lato ja jutro także będę w Novum ale mamy wizytę z mężem na 20.30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane.;D Nucia-moje gratulacje.;D Iza - płacisz za ten posiew w szpitalu ? Ja dzisiaj chyba pojadę na Zumbę.;-)) Miłego dnia dziewczynki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie fajne słownictwo.;P Aż sama buzia się śmieje: "Kropek".;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - jeszcze Michaline bedzie :) a Ty na która? Michaline ma wizyte na 10:20 ja na 10:40 lato na 11:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow to Wy jesteście jedna po drugiej :) Będziecie miały okazję się zobaczyć :) No my jesteśmy zapisani an 20.30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia i dziękuje za linki - na fb zaproszenie wysle jak bede w domu bo w pracy mam zablokowanego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia widzę, że jestem na tej samej uczelni na której Ty byłaś, ten sam kierunek :) Już wiem kto mi będzie podpowiadał odnośnie moich wykładowców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83-piekne wiesci na koniec tygodnia SUPER Gratuluje mamusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zuzia to chyba myślałam o kimś innym a napisałam Ciebie :) To Ania studiowała na UW MSC :) Zuzia a Ciebie mam na fb lub nk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline zuzia zu lato ale fajnie macie w realu sie zobaczyc ja jak bede jechala do Wawy dam znac może któraś z dziewczyn bedzie mogła potrzymac mnie za reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna noga jest juz piatek jeszcze godzinka i do domku nie n=do domku tylko do lekarza na posiew moze mi sie dzis uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
witajcie,invitrowe staraczki,w swoim czasie przeszlam 8 transferow;w tym 6 ze swoich komorek i 3 transfery z komorek od dawczyn i nic z tego nie wyszlo.Chcialam podziekowac Rene 74 za to co napisala,o tym co mysli.Majac 20 lat urodzilam syna,ktory zmarl 3 lata temu w wieku 23lat,a my oboje z mezem zaraz w tym bolu zaczelismy starac sie o dziecko.nidrozne jajowody,nasienie meza b.dobre,ale niestety moj wiek44 lata.Wydane na invitro mnostwo kasy,caly czas czytam wszystkie fora te o zachodzeniu w ciaze,o invitro itd.bo zaden profesor z klinik w ktorych sie leczylam nie powiedzial ze nadzieji nie ma.TYLKO JUZ PIENIEDZY NA DALSZE LECZENIE nam brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka - ja jestes na fb, ale nie wiem czy mam Cie w znajomych. juz mi sie wszystko miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ajda, bardzo mi przykto z powodu straty syna. Jak długo jesteś już w nOvum i czy lekarze Ci mówią dlaczego nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda11 - witaj Kochana ! Bardzo mi przykro z Twojego powodu.:/Jesli masz ochotę-pisz...my tu Cię wysłuchamy i może chociaż w jakieś części otuchy dodamy. A starasz się jeszcze czy już nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ania i też na pedagogice - zresztą napisałam do Ciebie na nk chyba 2 wiadomości :) Zuzia a masz kogoś z forum w znajomych ? Jak tak to jestem wśród ich znajomych - szukaj Dorota Kondrat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
dziekuje serdecznie za slowa otuchy tak bardzo sa mi potrzebne.Teraz narazie dalismy z mezem chwile wytchniena,co miesic od trzech lat podejscia,3 stymulowane gonalem,potem na cyklu naturalnym z Femara,tyle tych lutein,estrofemu itd.ze utylam 25kg.Od grudnia sie odchudzam bo podobno lepiej jak sie mniej wazy-hi,hi.W nowum jestem od dwu lat,bylam tez na jeden cykl w Invikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki potrzebuje namiary na jakiegoś dobrego adwokata - najlepiej do spraw rozwodowych, ewentualnie takiego który zna się na przepisach dotyczących przemocy psychicznej w rodzinie. Może znacie kogoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×