Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość bladykwiatek
ttinna..wydaje mi sie ze ten lek jakos inaczej sie nazywa, musze sprawdzic w domu to napisze. dzieki za polecenie lekarza tak zrobimy zapisze nas do niego i zobaczymy co powie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zlecal badania dr wojewodzki wynikalo to byc moze z wywiadu ktory przeprowadzil a trwal chyba z 1,5 godziny. Ja wlasnie dzis o 15.20 mam criotransfer. Mam nadzieje ze sie uda jestem dodatkowo po dwoch scretchingach. Troche sie denerwuje ale jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ttina widzisz a a bym Wolskiego nie polecała :( nam nie pomógł a wręcz przeciwnie zaczął nas straszyć i przeciągać leczenie... powiedział że nie uda nam się invitro dopóki mój m nie zakończy u niego leczenia. A nam się udało za 1 razem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladykwiatek
Alicj@ to kogo polecasz? Wolski ma dobre opinie w necie jak czytalam, nawet juz zapisalam M na grudzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w 37 dc dostałam luteine inna wywołanie bo nie miałam okresu. Zrobilintez Beatę i progesteron Właśnie dostałam wyniki BETA 23 a PROGEST ERON 1,07. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja troche nie rozumiem bo do in vitro icsi potrzebne sa tylko pare plemnikow zalezy ile masz komorek wiec ile mialo trwac to leczenie.przyznam ze pierwszy razspotykam sie z takim podejsciem.ale kazdy ma swoje doswiadczenie z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Ttina,do wczoraj czekałam na owulację i na szczęście udało się-jajeczko pękło (21dc).Ostatnio żyłam w dużym stresie,ale w sobotę mam mieć transfer i już na samą myśl,że zabierzemy bałwanki do domku jestem bardzo szczęśliwa.Tym razem Ty będziesz pierwsza testowała:)Cieszę się,że razem będziemy przez to wszystko przechodziły i mam nadzieję,że zakończymy ten roczek ciążami:)Ty już dziś zaczynasz odliczanie:)Życzę powodzonka i trzymam mocno kciuki za udany transfer i pozytywny wynik oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Dziewczyny,co sądzicie o nacięciu otoczki?Mam o tym rozmawiać z dr przed transferem.Czy każdy zarodek się kwalifikuje to nacięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe_XX
ttinna - no to trzymam kciuki za udany transfer:) kto go przeprowadzał i ile zarodków miałaś podanych? scratching może bardzo zwiekszyc szanse zagnieżdżenia więc bądź dobrej myśli i nie szalej z nerwów:) grunt to pozytywne nastawienie i spokój... b_ubu - nacięcie otoczki zależy od jej grubości, lekarz oceni to przed transferem i jeśli zarodek sie kwalifikuje to pewnie wam to zaproponuje... My nacinalismy otoczki dwukrotnie. zulastar - czy ten ginekolog u którego byłaś jest sprawdzony? znaczy czy ma dobre opinie? w Zatoce Douglasa (bo tam pewnie ten płyn był) ma prawo znajdowac sie niewielka jego ilość, ale wieksza ilosc + beta 23 wskazująca na ciążę jest bardzo niepokojaca (ostatnio rudzia miała podobne przejścia). Teoretycznie jest tak że jeśli lekarz podczas badania nie uznał ilośc płynu za podejrzane to nie ma sie czym przejmować, ale nie wiadomo czy jego diagnoza była dobra a poza tym on nie znał wyniku bety. Jak najszybciej wróć do niego z tymi wynikami a w miedzyczasie dzwoń na konsultacje do N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, bata wskazywała na ciążę ale progesteron zbyt niski żeby ja utrzymać Przedwczoraj kiedy miałam badanie ginekologiczne tutaj na śląsku to lekarka przepisala mi luteine na wywolanie okresu, tak z reszta poradzili zrobic w Novum Następnego dnia czyli wczoraj podałam jejnwyniki Bety Zadzwoniłam tez do Novum i usłyszałam,ze ciąża jest lub była Kazali mi powtórzyć Bete dzisiaj, ale w nocy bardzo bolał mnie brzuch a rano nastąpiło krwawienie, jednoznaczne z poronieniem ciąży Dzwonilam do NOvum ale moja DR Lewicka ma konsultacje od 17, więc rozmawiałam z Dr. Zamora chyba..? Szczerze to nie pamietam nazwiskaPowiedziala, ze ciąża nie utrzymała się bo może była nieprawidłowa. Zrobiłam badania BEty, żeby potwierdzić spadek bo tak mi poradziła DR. Zamora Po 17 zadzwonię do NOvum i zobaczę co mi powiedzą Właśnie mierzylam temperaturę i wskazuje 37,5 :/ tomchyba przez oczyszczanie organizmu. Tak więc czuje się fatalnie, najpierw człowiek dowiaduje się ze jedynie on biuro, a następnie ze udało się naturalnie ale ciąża nie utrzymała się Astanawiam i czy gdybym dostawała progesteron od owulacji to udałoby się utrzymać ciążę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Worki za błędy w ostatnim zdaniu ale ta autokorekta robi co chce. Pisalam o tym,ze najpierw człowiek dowiaduje się ze jedynie in bitro a pózniej ze udało się naturalnie ale ciąża się nie utrzymała A zastanawiam się czy gdybym brała Litwini wcześniej czylimod owulacjinto czy dałoby się uratować ciążę Ale wiem, ze takie gdybanie nic mi nie da bo może nawet progesteron by nie pomógł jeśli z ciąża było coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Jeszcze raz przepraszam za błędy Nie umiem wyłączyć tej autokorekty a pisze na ipadzie i slabo widzę tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe_XX
zulastar - ważne, że jesteś pod opieką lekarzy i na bieżąco monitorujesz sytuację... to że możesz zajść w ciążę to dobra wiadomość, a dlaczego ciąża sie nie utrzymała to trzeba teraz do tego dojść... sugeruje zmiane lekarza prowadzacego z dr. Lewickiej na innego (dr. Zamora lub dr. Wojewódzki) obawiam sie ze ta sytuacja może przerosnąć twoja obecna lekarke. Może dziewczyny podpowiedzą jakiegoś innego lekarza dobrego w diagnostyce... P.S. Dr. zmora to meżczyna więc jeśli rozmawiałaś z kobieta to napewno nie było to to nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Rudzia tak mi przykro trzyma sie kochana... Malwi ale juz duzi są Twoi Chłopcy super :) święta już we 4 najpiękniejszy prezent jaki może być :) Julcia i u Ciebie bliżej niż dalej :) Michaline nie moge napatrzeć się na Milkę słodziutka :) Dziewczyny mam pytanie czy brałyscie zestw witamin przeznaczony dla kobiet w ciąży? Jesli tak to jaki? Wczoraj kupiłam "Falvit" ale on zawiera witaminę A i nie wiem czy go brać, ponieważ kobieta w ciązy powinna unikać tej wita iny w suplementach i nie wiem juz sama, mam słabą morfologię i muszę się czyms wzmocnić. Ostatnio mma bóle w okolicach podbrzuszach czy któraś też tak miała, czasami to ie mogę się wyprostować, We wtorek miałam wizytę i dr powiedziała, żeby brac nospę szyjka jest wysoko więc ogolnie oprócz tej morfologii ok. pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no właśnie nie wiem może Zygler , sama nie wiem Myślicie ze powinnam zmienić Lewicką? Dziś w trakcie rozmowymy Doktor X;) z novum, powiedziała mi ze nie powinnam teraz robić tych zleconych badań do in biuro tylko odczekać miesiąc, Lewicka nic takiego nie mówiła wczoraj ale zobaczymy co powie dziś kiedy powiem o krwawieniu Ja wolałabym nie czekać, bo będę się psychicznie męczyć ale chciałabym jeszcze to skonsultować i dowiedzieć się czy powinnismy próbować naturalnie i jak to robić żeby się utrzymała ewentualna ciąża Dr. Lewicka powiedziała wczoraj, ze możemy próbować ale szanse bedą niskie i może inseminacjam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - mi dr kazała brac centrum materna dha. kupuje w aptekach internetowych bo sa kosmicznie drogie ale dobrane odpowiednio dla kobiet w ciazy i matek karmiacych michaline - dobrze ze juz w domku jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeBe_XX dzięki za odp. w sprawie OCs. Ja nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych, więc nie wiedziałam, że to takie proste i w internecie też nie mogłam znaleźć. A DR D. jak mi tłumaczył zalecenia i doszedł do scretchingu to mu powiedziałam: „wiem o co chodzi, to on już nie drążył tematu. Też będę miała 21 i 26 dc. Dzwoniłam po wyniki aktywności komórek NK i mam teraz 15% (miałam 18%) i nie wiem co mam dalej robić? Niby są w normie, ale co to za spadek o 3%?! To i tak jest górna granica normy. BeBe, a ty jaką miałaś aktywność jeśli mogę wiedzieć, bo pisałaś, że zbyt dużą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny odliczam czas ja mialam podane trzy zarodki w tym dwa z nacieciem otoczki. bubu trzymaj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś Bete w innym laboratorium i już wynosi 0.00 No to tyle jeśli o mnie chodzi A ranomrozmawialam z dr. Anna Zygler nie Zmora Trzymajcie się Czy brzuch dlugo WAs bolal? Ja biorę nospe ale średnio pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kciuki zaciśnięte za Wasze wysokie bety:) Zulastar - walcz dalej! Monka - ja biorę teraz DHA OMEGA MED PREGNA, w składzie nie ma tej witaminy. A w ciąży nie brałam nic, tylko na początku kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka ja też biorę od początku centrum materna dha , mnie dr polecał jeszcze pharmaton. Brzuszek mnie też czasami pobolewał , ale to ze względu na szybciej rozrastającą się macicę.Do tej pory biorę nospe 3x dziennie i aspargin-magnez. Odebrałam wyniki badań dr powiedział ,że są super. We wtorek idziemy na KTG i czekamy co dalej... Julciaa a jak u was? Michaline jak brzuszek Miluni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
U mnie znów dołek.Jutro transfer,a dziś mnie dopadło jakieś paskudztwo i czuję,że się rozchoruję!Migdały mam jak balony,ból gardła na maxa, więc jak znam swój organizm to angina murowana:(Jak to jest z tym transferem jeśli jest jakaś infekcja?Czy są jakieś szanse na powodzenie?Cały rok nie choruję,a jak tylko zbliża się punkcja bądź transfer coś mnie dopada.Za I razem to mnie tak zmogło zatrucie,że nawet mnie nie usypiali podczas punkcji,bo było strach.Teraz znowu to.Ja to mam jakiegoś pecha dziewczyny.Przecież nie wezmę antybiotyku po transferze. Ttina-super,że masz już cała trójeczkę przy sobie.Dużo zarodków Ci podali!Mi nigdy lekarz nie proponował 3.U kogo się leczysz i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi a Ty tę nospę i magnez to bierzesz od samego transferu?? I w jakiej dawce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać Alicja nospe od transferu a magnez gdzieś od 4 miesiąca, oprócz tego femisept uro na nerki , witaminy do tej pory luteine -teraz dopiero mam odstawioną i żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu tak mi przykro ale badz dobrej mysli nie moge ci doradzi jak jest z transferem przy infekcji, ja lecze sie w novum u dr. wojewodzkiego dziwie sie tylko ze po pierwsze jesli chcesz miec nacieta otoczke to pare dni wczesniej musisz brac antybiotyk po to aby nie doszlo do zakazenia tkanki, po drugie ja od poczatku biore encorton ktory oslabia organizm ale jednoczenie chroni przed infekcjami,mi podali trzy zarodki poniewaz byly w jednej porcii,a pierwszym razem mialam podane dwa i nic nie wyszlo daj znac prosze co u ciebie po dzisiejszej wizycie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×