Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Monka26 ogromne gratulację, jak to szybko upłynęło, mam wrażenie że jakbyś dopiero wczoraj testowała :) Lato76 ile masz powierzchni tego ogródka, a w zasadzie chyba ogrodu? Ja mam kawałek z trawą, tujami odgradzającymi od sąsiada i czasem mam dość... Kiedyś pytałaś się o amniopunkcję, będę ją miała w tym miesiącu, jeszcze nie wiem kiedy, to zależy od wielkości malucha. Będę w novum za dwa tygodnie to ustala mi termin. Mona27 jak się czujesz? Ustały nudności, bo ja mam permanentnie i przestaję liczyć ze to się kiedyś skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-będzie dobrze Twoje oznaki dobrze świadczą .Nie martw się będzie dobrze . Jak się czujesz ? Ja z kolei już biorę leki i przygotowuje się do transferu . szczęśliwa mamo 81 - co tam u Was ? U mnie brzydka pogoda brakuję mi słoneczka .. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - dzięki, że pytasz.;-)A może zapytasz się dr o te 3 zarodki i o hodowlę ?? Ja zupełnie nic nie czuję dziewczyny.Dzisiaj jest mój 7 dpt.Brzuch nie boli, jajniki też nie.Piersi no to po lutce, bo biorę jej aż 12 sztuk dziennie i już czuję dyskomfort z tego powodu tam na dole.;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ile czekałaś teraz od momentu zapisania się na listę do momentu, kiedy zaczęłaś brać leki przygotowujące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka....cudnie!!!!! Gratuluje... Jak będziesz miała chwile, to napisz co i jak? Rozumiem, ze dziewczyny pchaly sie na swiat? Nic dziwnego...w koncu mamy wiosne:-) Cześć Lato... Ja moj taras troche zaniedbalam w zeszłym roku ze względu na moje nadmiarowe kilogramy w ciazy... W tym roku musze go ogarnąć... Igrek, kciuki zacisniete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - korci mnie, żeby zrobić sikańca ! Bardzo się boję. To mój 7 dpt, ale 1 blastocysta była podana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja bym nie robiła... Poczekala spokojnie na poniedziałek, choć wiem, ze to trudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze ! Myślę.Już mnie skręca i się bardzo denerwuję, chociaż to dopiero mój 7 dpt.;-/Nie mogę sobie znaleźć miejsca i chyba sama się nakręcam.;-((Ech !! Już mam dosyć leżenia i ciężko mi się jest nawet skupić na czytaniu książki.;-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - serdecznie gratuluje!🌼🌼 bardzo ciesze się ze się udało przez cc jednak urodzić. Koniecznie napisz cos więcej w wolnej chwili! monis - tak poszłam z kartką z novum i powiedziałam ze chce zobic odpłatnie w tym szpitalu ja i mąż... wydaje mi się ze szybko wam pojdzie bo IVF omija jajowody a jak masz oba niedrożne to podstawowy problem ze do zapłodnienia nie dochodzi... zobaczysz będzie dobrze! lato - cudny musi być ten Twój ogródeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka moje gratulacje!!!!buziaki dla WAS!!!!!!!!!!:) igrek ja też Ci wspominałam wiem że ciężko wytrzymać ale lepiej ciut dłużej i robić betę:) Aneczka_K kiedy masz mniej więcej punkcję? i jaki czas brałaś zastrzyki? moniśOsz co do cen wszędzie jest inaczej mi póki co za IMSI katowice ok 11 tyś ale wszystko wyjdzie w praniu póki co za 10 zatrzyków 350 zł ale to dopiero początek. kar_kon witaj:) b-ubu przykro mi... a Ty korzystałaś z tych konsultacji z dr L, pytam bo nie pamietam już jeśli nie może warto skorzystać? Lato super takie rzeczy z ogródka ja uwielbiam wiejski serek i właśnie tam załadować szczypior rzodkiewke pomidor i ogórek i jeszcze z własnego ogródka to by było coś:) trzymam kciuki za transfer:) Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy któraś z was ma problemy z niedoczynnością tarczycy(ostatni wynik ponad 3 ) i do tego choroba hasimoto, zastanawiam się czy przy takich problemach jest szansa żeby zajść w ciążę...Monka gratulacje,igrek trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 GRATULACJE ach jak to zleciało już masz córeczki przy sobie, wszystkiego dobrego dziewczęta,jak znajdziesz chwile to napisz coś więcej... lato76 byłam w C.Z.D. w niedzielę bo tak mieliśmy się stawić ale mała kasłała,a jak jechaliśmy do Warszawy to w samochodzie dostała takiego ataku kaszlu jakiego dawno nie miała,ale okazało się że przyjeli nas na oddział,a po rozmowie z anastezjologiem okazało się że nie ma większych pszeciwskazań do zabiegu,i w poniedziałek była pierwszą pacjętką bo była najmłodsza,i już jesteśmy w domku.Mała przeszła wszystko dobrze,miała usunięty trzeci migdał,podcięte oba boczne i drenaż uszu,po wybudzeniu spory krwotok z buzi i nosa ale podobno to się często zdaża.Dziękuję że się o nas troszczysz,buziaczki kochana od nas nasza ciociuniu :) igrek Trzymam kciuki za wynik bety,ale myślę żebyś jednak poczekała do poniedziałku,wiem że jest ciężko,życzę Ci wytrwałości...pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniśosz ja mam niedoczynność ostatnio dziwne rzeczy sie działy i tarczyca mi poszła do góry miałam 3,9 miałam zwiększoną dawke i w końcu spadło do2,2 musisz z lekarzem porozmawiać bo każdy podchodzi do tego inaczej moja dr powiedziała że jak nie spadnie poniżej 2,5 to mnie do IVF nie dopuści więc musiałam odczekać do spadku, a bierzesz już coś na tarczycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena biorę eutrox czy jakoś tak,w dawce 25,mam skierownie na sprawdzenie tsh zobaczymy jakie będą wyniki, bo powiedziała ze trochę za wysoka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka26 Były narodziny,zaraz będą chrzciny. Radość i wesele dla całej rodziny. Niech Wam rosną zdrowo, no i zawsze mocno stoja finansowo! Buziaczki dla Gabrysi i Mai !!! A dla mamusi szybkiego powrotu do formy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - zrobiłam sobie sikańca przed chwilą ! Jestem w szoku...II kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniśOsz - jeszcze nie potrafię się cieszyć.;/Jestem w wielkim szoku !! Poszłam do wc już z myślą, że nic z tego nie będzie.A tu taka niespodzianka.Potem zaczęłam sprawdzać, czy oby się producent nie pomylił i mi nie włożył testu owulacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniśOsz - ja też biorę Euthyrox 50 mg 1 raz dziennie i mam Hashimoto.;/Jakbyś coś chciała pytać, to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek SUPER SUPER w końcu w ten pochmurny dzień zaświeciło dla Was slońce :) Teraz tylko bete zrób dla pewności. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - pięknie! Tak sobie odwiedziłam forum, a tu taka niespodzianka. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi się cieszyć, ciężko mi jest płakać ! Jakby to był jakiś sen i nadal myślę, czy oby ten test się nie pomylił. Od razu wyszedł...nawet do końca załatwić się nie zdążyłam, tylko mojego M zawołałam, czy On też widzi II kreskę tak i ja. I On na początku jej nie widział, ale z sekundy na sekundę robiła się ona coraz mocniejsza. No nie....w szoku jestem !!! Czy te testy mogą się mylić ? Robiłam jej już chyba po 2 transferze i żaden mi wtedy nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek wiem że już gratulowałam ale nie mogę się powstrzymać:) u mnie straszna pogoda leje bardzo ale to nie ważne u mnie w sercu zaświeciło słońce:)buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniśOsz jeżeli wyjdzie Ci wyższa to nic sie nie martw zwiększą Ci dawkę euthyroxu i napewno spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×