Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwiazkowiec NFZ

Normalny zwiazek.

Polecane posty

Gość zwiazkowiec NFZ

No wlasnie jaki to normalny zwiazek? Moze ktos odpowiedziec na to pytanie? Pewnie tyle ile ludzi tyle prawd. Ale mi chodzi o te podstawowe prawdy. Kiedy np mozna powiedziec, ze zwiazek sie zaczal od jakis slow deklaracji czy moze czynow? No bo np dla mnie nie jest normalny zwiazek, kiedy jedna osoba o druga zabiega a ta widzac, ze jej zalezy nie robi nic w tym kierunku tylko bierze, a nic nie daje. Czy to jest wogole zwiazek? No bo to dla mnie np. nie mozna jakkolwiek nazwac zwiazkiem tylko znajomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łabędzicaa
związek to związek sama nazwa mowi serc i ciał Jedno i drugie daje, nie tylko bierze podstawa miłosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazkowiec NFZ
zgadzam sie z tym jak najbardziej, ale ja sie pytam co kobiety bardziej doceniaja? slowa czy czyny? bo mi sie zdaje, ze jak tylko sie gada i nic nie robi to nic z tego nie bedzie, czy jednak odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łabędzicaa
słowa i czyny i w takiej proporcjii:) Mozna duzoo mowic, ale wazne by były tez i czyny:) wtedy one potwierdzaja, ze to co sie mowiło było z serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labedzica ...
czy to ty, wodna lilia?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łabędzicaa
mais Quis:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdet
Przede wszystkim czyny. Gadać można wiele, a często krowa która dużo ryczy mało mleka daje. CZYNY!! Wtedy słowa oczywiście mile widziane. Kobiety lubią słuchać i niestety często idą na ten lep. Niedopuszczalne są obietnice bez pokrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×