Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chetnie poczytam

opowiedz swoją historię

Polecane posty

Gość chetnie poczytam

Historię miłości, związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
wejdz na kazdy topik i czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie poczytam
chociaż w sumie nic mnie to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkaaaaaa
no wlasnie :) ale moze ktos sie wypoeie i napisze cos ciekawszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie poczytam
to wyżej to podszyw a ja chce zobaczyć czy istnieja jakieś piekne historie pięknych miłości, a nie same narzekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkaaaaaa
ja na ten przykład spadłam kiedyś z siedzenia w autobusie linii 144, a potem nadepnął na mnie leżącą na podłodze pan w średnim wieku. od tamtej pory jesteśmy razem. czy to nie romantyczna historia? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkaaaaaa
no faktycznie romatik,to nie ja pisalam tylko podszywacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_emcia
Ja zmoim Kochaniem znalismy sie 5miesiecy wczesniej niz zaczelismy chodzic a nasze drogi polaczyly sie przez to ze wczesniejmialam chlopaka byl to mojego Miska przyjaciel bylam z nim 3 miesiace i on ze mna zerwal ja troszke podlamana bo za bardzo zaangazowalam sie w ten zwiazek zaczelam gadac z Miskiem i potem kiedys moja mama czy znam kogos kto naprawia kompy a ja ze tak a ona to wez zawolam bo trzeba format zrobic no to go zawolalam i tak kilka razy pomimotego ze komp dobrze chodzil on go naprawial bo spodobal sie moeje mamie i mowi emila biez sie za niego fajny chlopak a ja mamao on jest starszy o5 lat amama no i co z tego:) caly czas gadalam z nim na gg pewnego dni moj tata wszedl domnie dopokoju akurat byly andrzejki i pytal sie zkimgadam ja ze z kolega a on ile ma lat ze w styczniu 22 tata daj mi klawiature a ja ze nie ale i tak do niego napisal spytal sie czy jedzie z nim na dyske a Misiek nie wiedzial co ma napisac ja do taty a jaaa??!!1 a on Ty tez a ja amama nie pozwoli a tata juz pozwolila i tak jakos Miska namowilam i pojecvhalismy na dyske z moimi rodzicami i ich znajomymi tam tanczylam z nim i po kilku dnich ja codziennie latalam z moja przyjaciolka do jego pracy:) i tak przez pare tygodni w koncu moja przyjaciolka podgadala go oczywiscie w "tajemnice"przede mna vzy mu sie podobam a on ze bardzo ale bylam dziewczyna jego przyjaciela hehe ale jakos mu tam potem to nie przeszkadzalo i chodzilismy razem do baru ijakos takpewnego dniawyszlo ze jestesmy razem:):)KOCHAM CIE SKARBIE:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj jak slodko:D hisotira mojej najwiekszej milosc, badz co badz jakubka, jest zblizona do historii z samotnosci w sieci:D ale ja nei mam na imie ewa :classic_cool: a poza tym teraz jestem sama......to nie bede pisac o tym co bylo, bo sie poplacze...tak bylo pieknie:( tylko ponad 5 lat temu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×