Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunny=*

APEL DO CO NIEKTORYCH PAN NA FORUM!!

Polecane posty

powiem szczerze ze obrzydly mi topiki na temat macierzynstwa w mlodym wieku. to jest straszne co niekiedy wypisujecie...jestescie kobietami zachowajcie wiec moze klase?? Nic tylk krytykanctwo...wywyzszanie sie przez to ze sie studiuje ma 21 lat i nie ma sie dziecka...to nie swiadczy ze jestescie w czyms lepsze ! Wasze slownictwo rowniez przeraza.kiedys tez bedziecie matkami a co niektore juz sa...przeciez to wstyd.Po co wiecznie kogos krytykowac wytykac mu cos? po co to? jestesmy tylko albo az ludzmi i kazdy ma prawo zyc jak chce.Jesli zal wam mlodych matek to cieszcie sie po cichu ze wy macie inaczej ale dajcie sie im cieszyc.Zyczcie szczescia,powodzenia.Tak nie mozna.!!nie uwazajcie sie za lepsze od nich.Nie wmawiajcie ze za kilka lat ich dzieci wyleca z balkonu ze nie beda mialy c dac jesc albo ze faceci beda zdradzac i odejda! co o wogole za gadanie??zachowujcie sie z klasa i stylem.Bo ciagle obrazanie krytykowanie i zakladanie nowych topikow po to zeby sie wyzyc nic wam nie da.NIC. kazdy ma swoje zycie i niech sie nim zajmie i zrobi z nim co chce.a kazdemu zyczmy powodzenia bo kiedys i nam sie moze przydac cieple slowo i zrozumienie...wtedy do was dojdzie jak to jest byc szkalowanym i mieszanym z blotem z powodu ze sie popelnilo jakis blad..!!! niewiecie jak to jest?hmm proste ! nie wypowiadajcie sie.....bo az przykro patrzec ze KOBIETY pisza takie rzeczy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuję się pod tym apelem
Niestety autorka w swej wypowiedzi ujęła całą prawdę w temacie..... KOBIETY - to, że w sieci jesteście "anonimowe" nie oznacza, że można się tak zachowywać - pozostańcie i tu kobietami mimo całej anonimowości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie najbardziej rusza....naprawde...nie wyobrazam sobie np mojej mamy babci czy kogokolwiek ze znajomych zeby wypowiadaly sie tak jak co niektore dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuję się pod tym apelem
ja generalnie nie trawię wulgarnych kobiet:(, które nie liczą się z nikim ani niczym.....smutne, że tak właśnie zachowuje się na tym forum coraz więcej kobiet..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujaj sie do ksiazek
gowniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuję się pod tym apelem
o............proszę, cóż za elokwencja..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...a jeszcze czuja sie lepsze od innych.. to jest masakra..pisza jakie to sa dojrzale jakie studia koncza..a to jak pisza swiadczy o nich jednak nie najlepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty ile masz lat
jestes pelnoletnia? Pracujesz? Utrzymujesz sie sama? Mlode mamusie nie znaja zycia i wspolczuje tym dziecia. Beda rozpieszczane przez dziadkow bo to dziadki je beda utrzymywac. Mlodej mamusi na to nie stac. Ojej zakochalam sie. Jestem szczesliwa. I co dalej? Za co dziecku kupie ksiazki do szkoly? A tak. Rzeczywiscie,moja mamusia przeciez mu kupi. Tak gratuluje Jej ze ma dziecko z ktorego jest dumna, ale jemu wspolczuje z glebi serca. Nie bedzie mialo zyciua uslanego rozami. Mamusia go nic nie nauczy bo nie zna zycia i nie pozna. Ma mature? moze i ma,ale pracy nie znajdzie jesli nei ma praktyki a ma juz ponad 20lat.... Ponawiam wiec pytanie. Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny dziecko spakój
na jutro plecak do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvana
Widze, ze juz poprzeczka wiekowa zostala podwyzszona. To teraz kobieta majaca 20 pare lat tez nie jest odpowiednia na matke? A ile Ty masz lat? Zalosna jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 18:) i swojego zdania nie zmienie....teraz moze ja zadam kilka pytan... 1.co sie martwisz tak za co ja kupie dziecku ksiazki?jak nie bede miala dasz mi pieniadze? 2.co w tym zlego ze mama i tata czasem mi pomoga poreszta oni bardziej tego chca niz ja tego potrzebuje:) martwi cie to? bo mnie nie:D 3.dlaczego Ty wogole sie tym martwisz? 4.Skad wiesz ze ja nie znam zycia? moze znam je bardziej niz Ty.Moze wlasnie dzieki temu ze moje dziecko nie bedzie od malego mialo wszystkiego na kiwniecie palcem potem bedzie mialo lzej?:) 5.Czy czujesz sie lepsza ode mnie ? 6.Mysle ze odpowiedz brzmi \"tak\" wiec zapytam dlaczego sie tak czujesz:) 7.dlaczego osadzasz ludzi i oceniasz skoro ich nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A lekcje sunny
odrobiłas ?? Bo pałke jutro chycisz z matmy i co bedzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli myslisz ze mi tym zrobisz na zlosc to sie mylisz:)nie przeceniaj sie skarbie:D a to czy odrobilam lekcje niech zostanie moja sprawa:) a ty moze zajmij sie swoimi sprawami..chyba ze takich nie ma? buzka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvana
Wlasnie co do doswiadczenia zyciowego i wieku. Mam kolege w moim wieku, ktoremu do dzis wszystko rodzice funduja, maja kase, On wiec nie ma zadnych problemow i nie mial nigdy. Chlopak fajny, ale malowartosciowy na zycie, bo nawet nie ma swojego zdania, nie potrafi rozmawiac o problemach codziennosci, bo takich nie ma i nigdy nie mial! Ja mialam ich sporo juz w dzecinstwie, ojciec pil, potem troche jak "sadysta", nigdy nie potrafil okazywac mi uczuc, balam sie go! Od 17 roku zycia przestal dawac mi na przyslowiowe "lody", na ubrania, wycieczki szkolne, nie mialam studniowki ani polowinek, bo tez mi nie dal. Na studia nie poszlam o czasie bo zalowal na wpisowe niestety. Dzis wiem jak jest i jacy potrafia byc rodzice, ja taka dla swoich dzieci nie bede. Prosze nie mowic tylko, ze zyciowe doswiadczenie mozna miec od konkretnego wieku, bo to jest totalna bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec zgadzam sie z tym co napisalas.niejedna 16 latka ma wieksze doswiadczenie zyciowe ode mnie czy co niektorych...zreszta nad czym tu dyskutowac..i tak kazdy madrzejszy i wszystko wie lepiej.ok uciekam na spacerek milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny ale z biologii
to 5 masz murowane, nikt ci nie zarzuci ze sie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty ile masz lat
1. nie dam Ci , ale wiem ze nie bedziesz miala. Jakbys teraz miala dziecko masz pstro w glowie. Nie wyzyjesz. 2.nic zlego,ale czy nie masz wlasnych ambicji? nie chcesz czegos osiagnac? A jesli rodzice sie straca? kogo poprosisz o pieniaszki na dzidziusia? To wcale nie takie tanie. 3.martwie sie bo wkurzaja mnie takie gowniary,ktore nie martwia sie jak przezyc od pierwszego do pierwszego,ale sa DOROSLE 4. tak bedzie mialo lzej jak cholera, szczegolnie ze nie bedzie cie stac na studia bo i pracy nie znajdziesz, wiec ono nie bedzie studiowalo dziennie bo do roboty bedzie musialo 5tak czuje sie lepsza od Ciebie 6. zrozumiesz dlaczego za 10 lat, wtedy gdy poznasz zycie. 7moze nie znam,ale rozmawiamy w konkretnym temacie. Forum jest po to zebym wyrazila swoja opinie,wiec ja wyrazam Silvana nie mowie ze od konkretnego wieku- ale po wypowiedziach widac ze takiej na tacy sie podaje. Nie musi wyzyc za 100miesiecznie, z czego 500zl idzie na samo mieszkanie. A gdzie pozostale rachunki? Oczywiscie taka nie bedzie sie tym martwic bo przeciez tatus z mamusia pomoga. A co najlepsze to ona jest lepsza bo rodzice maja pieniazki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaa..
nie zgadzam sie z toba wogole.a skad wiesz a moze ona ma meza ktory zarabia i bbedzie ja narazie urtrzymywal? a moze ma ambicje uczy sie dalej i potem bedzie pracowala? nie sadze zebys byla lepsza od niej. i osadzasz. bo nie znasz jej ani zadnej z nich a juz gadasz ze rodzice utrzymuja bla bla bla . a nie wiesz tego napewno co nie? wiec miej odwage choc to powiedziec papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfg
zalosna jestes :( -a ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty ile masz lat
ostanie wypowiadajace sie, nie rozmawiamy tu konkretnie o zalozycielce topiku. A ta o ktorej mowa jest na utrzymaniu rodzicow. hgfg - jestem zalosna, przegralam zycie, powiesic sie tylko nic wiecej. 30lat na karku a ja taka niedorobiona? ojej zalamie sie. Dziekuje ze mi to uswiadomilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie co do slownictwa. mozna miec rozne zdanie ale bluzganie jest nie na miejscu. w zyciu BARDZO zadko zdaza mi sie zabluznic. Bo tak mialam w domu- zadnych bluzg. i uwierzcie ze nawet w pismie nie potrafie:D wiec prosze opanujcie swoj jezyk a zdanie kazdy moze miec inne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blalalalala
Najgorsze jest to jak kobiety swietnie się maskują :) nie moga zajść w ciąże mimo starań i za kazdym razem kiedy pojawi się nowy temat o tym , że ktoś jest w ciąży badz ja podejzewa to zapały kobiety ktora akurat coś czuje są tłumione przez wartosciowe panny , które na innym nicku wypłakuja się ze One to one tamto a pozniej jak co doczego przyjdzie jada wyzywaja jak się da... to jest zalosne dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!! zastanowcie się co Ty macie w srodku jak taka fauszywość może w ogole myslec o dobrych rzeczach a bez watpienia nadzieja rodzaca się w kazdej z nas to coś dobrego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze sie nie staram
jeszcze nie zaoszczedzial odpowiednich pieniedzy. Weszlam tu dzisiaj pierwszy raz i jestem w szoku , ze te mlode mamusie sa takie szczesliwe. Ciekawe czy beda szczesliwe,kidy zrozumieja ze same nie maja srodkow do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do braku pieniedzy na dziecko to jest moim zdaniem tragedia. nie ma nic smutniejszego jak nie miec za co dac jesc dziecku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
Calkowicie popieram autorke Ja tez juz nie moge czytac wypowiedzi "pan idealnych" Jak macie byc wedne to lepiej wogole sie nie wypowiadajcie Omijajcie takie tematy bo wszyscy was maja dosyc Pewnie bedziecie mnie atakowac wiec dodam ze jestem mezatka mam prace i czekam na dzidziusia Aha wcale nie gardze nastoletnimi mamami!!!!!!!!!!!! Powodzenia mlode mamy Duuuzo szczescia i sil!!!!!!!!!!!! opinie innych miejcie w dupie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPIERAM APEL
"Mlode mamusie nie znaja zycia"??? Chyba zaraz spadne z krzesla.. macierzynstwo to wlasnie cos co daje nam ta dojrzalosc, ale nie mowie tu o wieku ale o dojrzalosci psychicznej, o tym ze zycie zaczyna ise naprawde.. A studia? ja sama studiuje i nie uwazam zebym byla lepsza w czyms od tych ktorzy nie studiuja.. Mam 21 lat i tez chce miec dziecko, od paru lat jestem z tym samym facetem, ktory nie studiuje i na pewno nie bedzie, ale co to za problem? zaden! To ze sie jest na studiach nie oznacza ze sie pozjadalo wszytskie rozumy! Jak czasami widze "studentki" lub slysze to mnie sciska.. A poza tym studiowanie wcale nie oznacza tego ze znasz zycie, bo na studiach najczesciej sie bawisz, zyjesz za pieniazdki kochanych rodzicow.. niewielu jest studentow utrzymujacych sie samemu, taka jest prawda. I nikt mi sie wcisnie kitu ze mlode matki nie znaja zycia. Ja jestem pelna podziwu dla mlodych matek, tego jak daja sobie rade, mimo tego ze dziecko najczescie bylo nieplanowane, tego ze potrafia wychowac cudowne dzieciaki i na pewno dojrzeja i poznaja zycie wczesniej i lepiej niz "mądre studentki"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im chodzi głownie o forse Materialne patrzenie na swiat! Pieniadze to nie wszystko!!!!! Bo jak dziewusia jest w ciazy a one jeszcze nie mimo staran to trzeba sie przyczepic albo do wykształcenia albo do kasy Jak niewiadomo o co chodzi -chodzi o pieniadze(typowe psy,a raczej suki,ogrodnika}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apteczka
nie wiem skad w was tyle nienawisci,skoro juz jest w ciazy to lepiej ,ze sie cieszy niz mialaby szukac taniej kliniki aborcyjnej,to jej zycie i jej przyszlosc,powodzenia i dziewczyny troche wiecej tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kobietki...kobietki...
i jak zwykle każda dyskusja kończy się...........pyskówką. a nie lepiej pomilczeć jak nie ma się nic do powiedzenia... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×