Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia_S

Czy macie czasem tak że zastanawiacie się co myśla o was inni???

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjj
i na dodatek masz brzydki charakter:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo autorki
nad tym nie trzeba się zastanawiać, to sie po prostu wie i wyczuwa. Jak jesteś jędza i wieśniara, to zastanawianie nic Ci nie pomoże... Zmień się i pracuj nad sobą, choć pewnie Ci już nic nie pomoże...bo na głupote nie ma lekarstwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjj
ja czesto o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w gruncie rzeczy jestem bardzo specyficzna... nei jestem brzydka, charakter mam raczej dobry ;) ale jestem stanowcza i ciezko mnie przekonac.....i pare innych ciezkich cech.... i w ogole sie nie zastanawiam co mysla inni, chyba ze niechcacy ich skrzywdzilam.....ale zdarza sie to sporadycznie ale wiem, ze ludzie dziela sie na takich, ktorzy mnie lubia , albo nie trawia:D nikt nie przechodzi obojetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszycy nas nie moga lubiec chyba nie ma takiej osoby co go wszyscy lubia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygońmy stąd tego frustrata
!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam brzydki: ni do Ciebie mowilam do Ciebie tylko dodo autorki nie lubie ludzi obrazajacych innych siooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i n n i
ja mam to w dupie , niech się zajmą swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu u nas w Polsce jest cos takiego: bo co powiedz inni...wszystko kurde pod publikę... czasami niestety tak trzeba nie caly czas ale sami wiecie ze sa takie momenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i n n i
za dużo rzeczy o sobie slyszalam , że jestem dziwka i sie puszczam , że jestem cnotka niewydymka i pewnie lesbijką , że jestem wredna , straszna , wspaniała ,sympatyczna a tak naprawde nikt z nich mnie nie znał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie!!! nikt mnie nie znal dobrze powiedziane. Ja mysle ze wielu ludzi nie wie jacy jestesmy w glebi duszy. Ja czasami zrobie cos za duzo zeby bylo leoiej (tzw nag=dgorliowsc) albo komus cos pomoge staram sie jak najlepiej ale potem wychodzi calkiem na co innego starsznie mnie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami patrze na ludzi i mam wrazenie ze........kurcze no nie wiem jak to ujac...jedni mi mowia pozytywy drudzy czasammi cos negatywnego ale jakotako mam duzo znajomych ale niemam dla nich czasu dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×