Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pieniek1971

czym jest przyjaźń i jak wygląda ???

Polecane posty

witam wszystkich i ciekawy jestem waszych spostrzeżeń na temat znajomości z innymi ludżmi, przyjaźni itd . Niby wokolo jest mnóstwo ludzi, znajomych ,a może nawet przyjaciół. Czasem jednak jak się tak zastanawiam to po na myśle stwierdzam , że tak naprawdę jesteśmy sami i nie ma się do kogo odezwać ani z kim spotkać i pobawić. Coś co kiedyś nazwałbym bliską przyjaźnią po zastanowieniu i poddaniu próbie czasu nie okazuje sie nawet symbiozą............ To dziwne ??? czy to tak ma być.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj a z tymi przyjazniami to jest roznie....np w moim przypadku bylo tak ze dopoki moja przyjaciołka nie znalazla sobie faceta to bylysmy przyjaciolkami a jak juz go miala to jej mama powiedziala jej ze jak sie ma faceta to sie nie powinno miec przyjaciolek, bo moze ona ci go odebrac ...i tak tez postapila \"niby moja przyjaciolka\". W dodatku powiedziala mi to co jej mama powiedziala...niezla nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy związek to iluzja
Według mnie bez względu na to, ilu ludzi nas otacza, zawsze będziemy tylko w swojej własnej skórze... Nikt nie weźmie odpowiedzialności za nasze życie, z wyjątkiem rodziców do pewnego czasu, a i to nie zawsze... Możliwe też, że zwyczajnie marudzę, bo ostatnio jestem tylko we własnym towarzystwie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beettyyyy
beettyyyy, Mama przyjaciółki miała zupełną rację. Popieram!!! Ja miałam taką SUPER przyjaciółkę, która przychodziła do mnie do domu, udawała szczerość i troskę, pocieszała mnie w kłopotach domowych a potem okazało się, że to właśnie ona była przyczyną moich kłopotów, wdała się w romans z moim mężem. Z mężem się pogodziłam a tej szmaty nie chcę znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinos
przyjaź polega na immisji na życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do beetty: dobre.....:) faky znam takie przypadki ale uzasadnienie super... to tak jak z tym że po wyjsciu gosci trzeba dom \"odkazic\" kadzidełkiem żeby odegnać złe moce i zazdrość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bywa, ale przyjaznie raczej trzeba pielegnowac........ co do przyjazni to wlasnie rozstalam sie z moim facetem i tez zapytal czy mozemy zostac frends...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za daleko od siebie mieszkamy....neistety .....i to byl powod a ja chyba tak nie moge zostac przyjaciolka kogos kogo kocham nie jak przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeej! uważam, że najgorzej jest sie przyjaźnić ze swoimi EX po zakończeniu związku...... a nawet jest to niemożliwe mówiąc: \"zostańmy przyjaciółmi\" osoba proponująca ma na myśli: szkoda mi Cie biedaku i to jednyne co moge Ci zapropnować, aby nie bolało za bardzo, a z czasem samo sie rozmyje............. a osoba, której sie to proponuje pozostaje z głupią nadzieją, że tej EX sie odmieni i wróci najgorsze rozegranie jakie może być........ rozstanie to rozstanie - najlepiej spalić za sobą wszystkie mosty.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią że to jedno serce z dwoch serc- to prawda, mówią niedźwiedzie, że przyjaciół poznaje się biedzie, to nieprawda:) poznaje się w szczęściu:) szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach. Dla znanych i nieznanych przyjaciół ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam
przyjaciół więc nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam
pomyłka mam jednego - męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×