Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocurek61

w wieku 15 lat zostalem uwiedziony przez 40 latke. Rodzice wyjechali

Polecane posty

Gość kocurek61

latem na wakacje. Ja mialem uczyc sie do poprawki, a posilki miala mi przygotowac sasiadka(rozwodka). Drugiego dnia siedzielismy wieczorem i ogladalismy telewizje, przyszla mi ochota by sie onanizowac, poszedlem do drugiego pokoju polozylem sie na lozku i zaczalem trzepac konia, po chwili otworzyly sie drzwi a w nich sasiadka i widzi mnie, powiedziala przepraszam i sie wycofala. Nastepnego dnia ze wstydu staralem sie jej unikac (miala klucz do naszego mieszkania) na wspolny obiad nie chcialem isc powiedzialem, ze sie zle czuje. Przyszla do mnie do pokoju i usiadla z boku lozka i mowila, ze nie mam sie czego wstydzic, ze normalny chlopak to sie musi onanizowac i ze ona mi to moze zrobic jezeli lepiej sie poczuje. Ja nic nie mowilem a ona polozyla mi reke na brzuchu a nastepnie rozpiela spodnie, wydobyla mojego ptaka i fachowo wypiescila. Pytala sie czy bylo przyjemnie i jak potwierdzilem to spytala czy na dobranoc ma mi tez to zrobic, oczywiscie, ze przytaknalem, a wieczorem przyszla do mnie w szlafroku pod ktorym nic nie miala i tak stalem sie mezczyzna. Mial ktos podobne przezycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraznia ci szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkaaaaaaaaa
:D jakmasz 15 lat to nie jestes mezczyzna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obudź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek61
kochanie! kochanie!....... bip!!! bip!!! bip!!! bip-bip-bip!!! bip-bip-bip!!! bip-bip-bip!!! zieeeeew!!!... ojej ale miałem śliczny sen...:):):) o kulwa, znów miałem polucje, mamusia bedzie zła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy mlody chlopak zanim sie ozeni powinien miec przejsciowo do seksu kobiete w wieku mamy aby nauczyc sie obejscia z kobieta, a przyszla zona bedzie bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×