Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaq

Jak odzyskać ukochanego??

Polecane posty

Gość martaq

Witam! Mam problem z miłością mojego życia. BYłam z moim ukochanym przez 3 lata. A od miesiąca zaczęło sie między nami nie układać. Kłociliśmy się i po jakimś czasie godziliśmy. Aż 3 tygodnie temu powiedział mi że ze mną zrywa i że już mnie nie kocha. Ja nie potrafie bez niego żyć. Dlatego cały czas go nachodziłam. Chciałam udowodnić że dla niego jestem gotowa się zmienić. I zaczęło się między nami układać. Już było coraz lepiej. Nawet powiedział mi że mnie kocha chociaż ja nie wymagałam tego od niego. Tydzień temu wyjechał i gdy wczoraj wrócil powiedział że nie chce już być ze mną. Powiedział że nie jest ze mną szczęśliwy. Że zrywa ze mną definitywnie. Myślałam że chodzi o inną dziewczynę, ale po rozmowie z jego mamą która była z nim na tym wyjeździe zapewniła mnie że to wcale nie chodzi o nią. Nie rozumiem wiec dlaczego mnie zostawił. Był ze mną taki szczęśliwy przez te 3 lata. Czułam że zależy mu na mnie. Teraz naopowiadałam mu głupstw. ale ja nie potrafię bez niego żyć. Chciałam dla niego wszystko zrobić, chciałam wszystko zmienić, ale on uparcie nie i nie. Ja go tak bardzo kocham, że nie widzę przyszłości bez niego. Czy można coś zrobić aby odzyskać to co się miało, odzyskać ukochanego? Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji i wie co należy zrobić będę wdzięczna za każdą radę. Pomóżcie mi do niego wrócić. Może są na to jakieś sposoby. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij o nim
jak facet mówi nie !!! to znaczy nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaq
ale przeciez on mnie kochal. nie wierze zeby tak nagle przestal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwidoczniej nie był
taki szczęśliwy jak ci sie wydaje.Dziewczyno nie osmieszaj się nie ponizaj!!!daj mu spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Marta
chcesz odzyzkacz to go zostaw w spokoju, niepisz nie dzwoń tak, wiem to trudne, ale zastanów sięczego chcesz. Nachodzeniem nie uzyskasz niczego (tylko utratę szacunku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwidoczniej nie był
nagle to moze nie ale z czasem a w końcu się w tym utwierdził i dobrze ze zerwał teraz niż ejezeli miałoby się to ciągnąć dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaq
Ale ja ciągle wierzę że jeszcze kiedyś będziemy razem. Chciałabym tylko żeby ktoś mi w tym pomógł. I dał kilka rad jak mogę go odzyskać. NIe chę żeby te 3 lata okazały się dla mnie stracone. W końcu planowaliśmy wspólna przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza*
a ja sobie tak myśle, że też chciałabym wiedzieć dlaczego tak nagle przestał kochać...może poproś o szczerą, spokojna rozmowe...wtedy wszystko zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami nie rozumiemy tego że ta osoba, która przecież tak nas kochała już nie chce z nami być...Bo przecież my tak mocno kochamy i w Niej jest ulokowane całe nasze jestestwo - tak nam się przynajmniej wydaje, szczególnie po stracie. Tak kochał kiedyś...jeszcze niedawno...Miłość odchodzi i przychodzi. Niestety. Pierwszy etap na drodze do wyleczenia to zdać sobie sprawę że Jego miłość już nie wróci. Brutalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie proś o zadna rozmowę
nie zawracaj mu dupy daj temu chłopu spokój!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaq
na prawdę chciałam z nim porozmawiać szczerze. I robiliśmy to wczoraj. ale on nie chcial nic powiedziec oprocz tego ze nie jest juz ze mna szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza*
a dlaczego ma nie prosić o szczera rozmowe? ma do tego prawo bo chce wiedziec dlaczego on nie jest z nia szczesliwy i zbałamucil jej 3 lata....niech powie dlaczego tak postepuje ze to wazne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaq
dlaczego po tym jak kiedys mowil mi ze mnie juz nie kocha, to l niedawno powiedzial ze kocha. musial wtedy to poczuc. zrobil to pod wplywem chwili. a ja czulam ze to jest szczere. moze jeszcze da sie ten zwiazek naprawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza*
zgadzam sie z draek ale zeby zrozumiec dlaczego milosc odchodzi....trzeba wiedziec co bylo nie tak zeby nie popelnic kolejnego bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez Marta
przechodziłam ostatnio (1,5 roku) cos takiego. Efekt: depresja totalna utrata poczucia godności, jego i swojego szacunku zeszmacenie i cholerny ból psychiczny. Słuchaj... jak ktoś chce zatrzymać milość musi byćgotów ją stracić. Wyjdzie lub nie. Zapraszam na http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3308618&start=0 . Moze coś Ci to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam już zaręczona z facetem, który był moim ideałem – wrażliwy, czuły a zarazem zaradny. Planowaliśmy ślub i wspólne życie. Aż nagle on stwierdził że to jednak nie to…..tragedia. Wiedziałam że to facet mojego życia. Nie mogłam go wypuścić z rąk. Jako że zawsze wierzyłam w magię postanowiłam się odwołac do niej. Zamówiłam rytuał miłosny ze strony http://urok-milosny.pl – i on wrócił, mówiąc że nie wie jak mógł wcześniej ze mną zerwać. Znowu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×