Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniunia

Proszę twórcze umysły i wszystkich kochających dzieciaki o pomoc!!!

Polecane posty

Witam serdecznie:) Od poniedziałku mam zmienić profeję i zająć się współpracą z dzieciakami:) Do moich obowiązków należeć bedzie miedzy innymi wymyslanie dla niech zabaw, zajec pozalekcyjnych i wszystkich rzeczy w tym rodzaju..... dzieciaki male nie sa bo w wieku przewaznie gimnazjalnym:) dodatkowo mam zajac sie organizacja dla nich zajec komputerowych!!! CZy macie może jakies pomysły na to wszystko: zabawy, zajęcia... Może znacie jakieś serwisy edukacyjne jakie mogłabym wykorzytac w tworzeniu zajec komputerowych:) dodam ze mamy staly dostep do internetuu!!:) Bede wdzieczna za WSZYSTKIE pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaa
Może na ogolnej sie spytaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wieku gimnazjalnym to już raczej na czaty, i stronki XXX będą zaglądać, a ulubioną zabawą to chyba petting będzie, a może nawet wiecej :classic_cool::-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahhaha nio rzeczywiscie lekka porazka z umieszczeniem tego zapytania w tej kategori ae po prostu zapomnialam zmienic!! wiec sie nim nie przejmujcie!! a da sie to jakos wykasowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie da sie :-0 mail z linkiem do tego topika pójdzie do twojego męża i ks. proboszcza. zostaniesz wyklęta i wywieziona za maisto na wozie z gnojem :-0 tak mi przykro 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×