Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maggie1234

jak zalatwic sobie w anglii tabletki antykoncepcyjne???????????

Polecane posty

Gość czarwonia
dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciiaa
Ja mam takie pytanko czy lepiej po tabletki isc do GP czy do Family planing centre....i czy oni mi doradza jakies czy sama musze powiedziec jakie chce... prosze o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laetitia25
beciiaa!!! Przepraszam, ale chyba na sile szukasz problemow do rozwiazania! Czy oni ci doradza, czy sama muszisz??? Jejku, jezeli masz jakies tabletki, albo bralas cos w Polsce i chcesz odpowiednik, to po prostu mowisz co chcesz i ci to dadza! Jezeli idziesz np pierwszy raz, to ci cos zaproponuja! A czy lepiej tu , czy tam??? Caly ten watek dziewczyny sie rozpisuja o tym, ze i tu i tu dostaniesz proszki albo recepte! Nie rozumiem pytania "gdzie lepiej?" Nie ma lepiej, gorzej. Nie moge, niedlugo bedziecie pytac ktorymi drzwiami sie wchodzi i czy lepiej w recepcji powiedziec "hi", "hello", czy "good morning"? Dziewczyno! Chcesz tabletki, idziesz do lekarza, albo do Family i juz! Wchodzisz, dostajesz, wychodzisz!!!! PROSTE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ciezki z ciebie przypadek skoro ciezko zrouzmiec o co dziewczynie chodzi...moze wiecej wyrozumialosci.. chyba fora po to sa zeby pytac a nie wymadrzac sie!!!!!!!!!!!! a teraz do becia.. ja mylse ze lepiej ci doradza w familly planing, gp przewznie pyta co bys chciala i tyle. slyszalam nie jeden raz , zreszta mozna tez tu poczytac ze nie bardzo doradza,ale to tez zalezy od lekri. mysle ze tam beda wiecej rozmawiac z toba :) gp przewznie daje wszystkim na oko ..to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciiaa
a cos Ty laetitia25 taka czepliwa jak wiesz juz tak wszystko to moze bys pomogla a nie wymadrzala sie... dzieki _osa_ za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laetitia25
Nie pozwalaj sobie OSA na ocenianie mnie!!! Ja nikomu nie ublizam i nie oceniam nikogo!!! Napisalam tylko, ze nie rozumiem PYTANIA "gdzie pojsc lepiej". Dla mnie jest ono dziecinne! Tak, fora sa po to, zeby sobie pomagac i na temat prochow i gdzie je dostac akurat w tym watku powiedziano juz wiele, jesli nie wszystko! Nastepne pytanie, tzn "Czy mi doradza?" tez infantylne! No przeciez wiadomo, ze doradza!!! JAki tutaj jest problem? Nie odnosze tego do zadnej z Was, ale denerwuje mnie, gdy ktos majac wiedze wylozona na talerzu, dalej nie wie co ma zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz do family planning zapisujesz sie na wizyte i dostajesz za dzrmo tab.prezerwatywy,plastry,implant,spirale co tam sobie bedziesz chciala po gumki mozesz isc kiedy chcesz nie musisz sie rejestrowac wchodzisz pytasz w recepcji i ci daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laetitia pozwolilam i sobie i nadal twierdze to samo !!! idz swoje filozofie wykladaj tam gdzie chca to czytac :D:D. ;)...nie napisalam tez ze ublizasz komus ..wiec czytaj ze zrozumieniem. a skoro pytanie beci i doradzenie pigol jest ifantylne widac nie spotkalo cie to nigdy co wiele dziewczyn ktore mieszkja w uk!! bo chyba kazdy lekarz powinien wlasnie doradzic..a niestety nie kazdy tutaj to robi..ale ten temat ciebie nie dotyczy..moze zrozumiesz jednak pytanie tej dziewczyny;)..a moze i nie:| :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laetitia25
Oj osa, ze zrozumieniem to ty nie potrafisz czytac. Ja o zadnej Pigol nie pisalam, nawet slowkiem sie nie zajaknelam. Nie napisalam rowniez ze ty mi powiedzialas, ze komus ublizam.... Ej, puszczasz tylko jakiej niezrozumiale teksty o tym, ze filozofuje...? I tylko glupie minki potrafisz wysylac!!! Zalosna dziewczyna jestes! Juz widze jak sobie radzisz w UK. zreszta, naprawe mnie smieszysz i po prostu dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu! Najmniejszego!!! Jezeli Beciiaa nie wie dotad gdzie pojsc i co zrobic, to moze idzcie razem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah dobre:) jednak sie nie pomylilam co do twojej osoby. widzisz ty tez jestes dla mnie od poczatku zalosna osoba i racja nie mamy o czym rozmawiac. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manchester
ja tez placilam za tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antykoncepcja hormonalna w UK jest BEZPŁATNA. Pracuję w szpitalu i sama korzystam z antykoncepcji. Nic się nie płaci. Kondony też można dostać za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaas lenaa
ja moglyscie placic kiedy tu tabletki sa za darmo????????????????? ni kumam tez jestem z manchester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore placily moze nie wiedzialy ze w aptece musza powiedziec ze to jest antykoncepcja, czesto panie lub panowie ktorzy przyjmuja recepte nie znaja sie w ogole na lekach, oni tylko odbieraja recepte od klienta i przekazuja ja farmaceucie ktory stoi z tylu i przygotowuje wam lekarstwa. czesto trzeba to powiedziec lub zaznaczyc z tylu na recepcie w odpowiednim okienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore placily moze nie wiedzialy ze w aptece musza powiedziec ze to jest antykoncepcja, czesto panie lub panowie ktorzy przyjmuja recepte nie znaja sie w ogole na lekach, oni tylko odbieraja recepte od klienta i przekazuja ja farmaceucie ktory stoi z tylu i przygotowuje wam lekarstwa. czesto trzeba to powiedziec lub zaznaczyc z tylu na recepcie w odpowiednim okienku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi27l..
ja poszłam do zwykłego lekarza i powiedzialam zgodnie z prawda ze używam plastrów evra - no i dal mi recepte - w aptece dostalam plastry za darmo pozniej co miesiac juz nie musialam isc do lekarza tylko w przychodni byla specjalna skrzynka do ktorej wrzucalam kartke "imie nazwisko plastry evra" i na nastepny dzien mialam recepte na recepcji no i w aptece bralam za darmo za okolo 5 miesiecy przyszlo mi na adres domowy zaproszenie na badania , cytologie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedelllll
a czy wie ktos moze czy dostane tutaj YASMINELLE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wedelllll
jak chcesz to moge ci oddac 2 nietkniete opakowania YASMINELLE, przestalam je brac i zostaly mi 2. Termin waznosci maja do czerwca 2013, jak chcesz to dam ci maila a ty wyslesz mi adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wedelllll
jak chcesz to moge ci oddac 2 nietkniete opakowania YASMINELLE, przestalam je brac i zostaly mi 2. Termin waznosci maja do czerwca 2013, jak chcesz to dam ci maila a ty wyslesz mi adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do osoby powyzej
Czy to nadal aktualne z tabletkami Yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wedelllll
leza u mnie od grudnia chyba, ale termin maja do 2013, wiec wazne jeszcze, co do aktualnosci to sa w takim opakowaniu http://www.yasminelle.pl/good.php nie wiem czy je zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wedelllll
nie sa otwierane, oddam je za darmo, mialam wyzucic ale stwierdzilam ze skoro maja waznosc to moge je kiedys komus oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wedelllll
ale ja czytam, myslalam ze pytasz o date waznosci, tak mam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do osoby powyzej
Ok , tylko mi chodzilo o to czy jeszcze je masz . Czy moglabys mi je wyslac ? Moje GG 6955773 Odezwij sie to podam Ci moj adres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja dzis poszlam do Contraception and Sexual Health Service ,bo otworzyli nowy kolo mnie.Nie bylam nigdy po tabletki u lekarza wczesniej tu w Anglii. Poszlam usiadłam.Wzielam numerek.Pani poprosila kazala wypelnic karte.Chodzi o imie date urodzenia adres etc...Po czym kazala poczekac az druga pani wpisze do komputera.Trwalo to jakies 5 minut nastepnie mnie zaprosila do gabninetu.Pogadalysmy,powiedzialam ze bralam Diane 35 9 lat ale teraz chce cos ze zmniejszona iloscia hormonow.Zwazyla,zmierzyla,zmierzyla mi cisnienie,nastepnie popatrzala na jakas tablice chyba odnoscnie BMI,i polecila mi CERAZETTE.Dostalam ja na miejscu u niej w gabinecie,powiedziala abym sprawdzila dlatego dala na 3 miesiace i jak by co sie dzialo to mam przyjsc i mi zmieni. Jak juz wychodzilam zapytala czy nie chce prezerwatyw.Wiec powiedzialam tak skoro tez za darmo.I dala jakies 10 sztuk i to nie byle jakich tylko durex i to roznych kolorow hahah.Zaczne brac za tydzien jak dostane okres. Mam tylko pytanei czy ktos z was je bral,i jakie macie opinie? Jak na razie czytalam o nich na forach i nei znalazlam negatywnych opini.Tylko to ze sa plamienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kończę brać 1 opakowanie Yasminelle, jutro ost. tabletka i robię przerwę. obecnie jestem w Anglii, w Kettering, i niestety, nie mam kolejnego opakowania... czy ma któraś z Was odsprzedać/odstąpić? chociaż 1 opakowanie. byłabym bardzo, bardzo wdzięczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja biore juz prawie miesiac ta CERAZETTE.I jestem bardzo zadowolona. Nie mam zadnych skutkow ubocznych,moze tylko to ze dostalam malych krosteczek na plecach,ale to mi w niczym nie przeszkadza.... Co do plamien to nie mialam zadnych,dlatego,ze biore dzien w dzien o tej samej godzinie co do minuty....Wiec z tym nie ma problemu. A i dodatkowym plusem to to,ze nie mam zadnych boli pieris jak to mialam zawsze w polowie cyklu i do tego schudlam juz 2 kg. Dle mnie bomba.Zobaczymy co dalej... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam prośbę o Yasminell. ma Ktoś odstąpić bądź sprzedać? czy w UK dostanę Yasminelle? proszę o odpowiedź. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×