Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maggie1234

jak zalatwic sobie w anglii tabletki antykoncepcyjne???????????

Polecane posty

Gość hekate23
hej!! ja biore Harmonet, czy wie ktoś jaki jest odpowiednik tego w Angli, bo właśnie się tam wybieram??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kohannah
tyle lat w UK i nadal nie umiesz napisać poprawnie nazwy kliniki panowanie rodziny... przykre............... kobieta ze Szkocji, 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do cytologii
to w anglii robia ja co trzy lata.... przysylaja do domu zawiadomienie, umawia sie wizyte w swojej przychodni i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a yasmin
czy ktoras z was brala recepte na yasmin? jest za darmo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-z
yasmin jest za darmo dostałam 6 opakowań z góry wcześniej brałam cilest i bez problemu mi zmieniono, pielęgniarka zmierzyła mi tylko cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwe
Zalezy od rejonu- w jednym GP zarejestrujesz sie bez problemu, w innym musisz miec 2 potwierdzenia adresu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwe
a tabletki najszybciej dostaniesz w Family Planing Center, bez zadnych dokumentów i umawiania wizyty. Sprawdz tylko który jest najblizej Ciebie, bo rózne róznie sa otwarte, no i w niektórych mozeliwe ze bedziesz musiala umówic sie telefonicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juanai
a wiecie czy maja Logest? Btw.swietnie ze jest antykoncepcja za free ,tak powinno byc:) A sluchajcie,ja jade jako au pair na pol roku,wiec bede mieszkac u rodzinki,jak bede sie refestrowac u GP to co mam pokazac jako potwierdzenie adresu?czy to trzeba tam mieszkac na stale?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalika24
a moze kojarzycie czy maja dostepne plastry tutaj?????w sumie biore caly czas tabsy ale chcialam sie przezucic na plasterki.chyba bede sie musiala do nich przejsc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szkocji
maja plastry - tez sa za darmo i bez problemu. Ja chodze do family planing centre i tam dostaje od razu do reki, bez zadnej recepty zapas na 12 miesiacy. Tylko, ze juz mam chyba z 6 rodzaj pigulek i zadne mi nie odpowiadaja wiec chyba bede musiala przerzucic sie na gumki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_sandra
Ja biorę tabletki dianette i nie narzekam od 1,5 roku dostaje je za darmo ale co prawda lekarz dał mi je w ciemno zmierzył mi tylko ciśnienie i zważył. nigdy wcześniej nie brałam tabletek.. a od tych z 60 kilo schudłam do 54 i nie mogę przytyć ale nie mogę narzekać bo cera mi się poprawiła nie mam w ogóle trądziku a narzekałam na niego bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Irlandii...
wiecie cos o antykoncepcji w Irlandii? jest tak samo jak w Anglii? tez jest tak latwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Irlandii...
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plastry-Evra i są za darmo.W opakowaniu sa 3 plastry na miesiąc,czyli-co tydzień 1 plaster i 1 tydzień bez i znowu 3 itd..... Jeśli masz białą kartę z NHS-dostajesz ją jeśli pobierasz taxy to leki masz wszystkie za darmo-tzn te z recepty. Antykoncepcja w Anglii jest dla wszystkich za darmo-czasami w aptece się pytają czy chcesz zapłacić-zdarzyło mi się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Irlandii...
?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz
Ja biore cilest,takie bralam w polsce i teraz w angli.Nigdy nie placilam za tabletki,tylko zastanawiam sie.Kiedys jak bralam tabletki to po jakims roku lekarz kazal mi odstawic na 2-3 miesiace,mialam zrobic sobie przerwe.Czy Wy tez tak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gore
ja dziś spędziłam "cudowny" dzień w GP. Oczywiście w poczekalni... w gabinecie byłam może 3 minuty. kazali mi przyjść o 8.30 sie zarejestrować, zarejestrowałam się, potem godzina czekania na pielęgniarkę, która mnie zważyła,zmierzyła ciśnienie, zrobiła test ciążowy i takie tam. potem czekanie pół godziny, powiedzeli mi ze mam wizyte z lekarzem o 10.30, więc poszłam do domu na śniadanie. przyszłam na czas i czekałam kolejna godzinę. po co umawiają na konkretne godziny jak i tak trzeba czekać w kolejce. no ale jaka radość była jak poszłam po swoje pigułki i odebrałam je w aptece za darmo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie posraj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
family planing centre..hehe opowiem wam cos. nie moglam sie dostac do mojego gp. amusialam miec plasterki (evra uzywam) za dwa dni:( i wlasnie wyslali mnie do tej kliniki. a tam zarejstrowali mnie poczekalam na wizyte z pielgniarka potem poszlam do lekarki i to tylko po to zeby uslyszec ze moze mi dac pigolki jak chce ..no ale ja uzywam plastry...wiec ich nie dostanane bo sa drogie i nie maja rafundacji na nie...a do tego po krotkiej wymianie zdan spojrzala na moja karte i mowi oo bardzo mi przykro ale pani jest za STARA!!! to jest klinika gdzie pomaga sie mlodym dziewczetom i to im dajemy pigolki za darmo... mam 29.....:) jestem raczej agresywna kobieta i poprostu wyszlam z gabinetu bo mialam chec jej powiedziec cos..niemilego. za to dostalam recepte i to szybciutko u mnie w przychodni kiedy opowiedzialam co mnie spotkalo. szkoda tylko nerwowo moich i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
kobiety tylko do family planing wlasnie jestem po zalozeniu spiralki ,,mirena,,wczesniej zbadano mnie zrobiono cytologie i wymaz a nastepnie sama wybralam sobie sposob antykoncepcji a byla to mirena ktora tutaj jest za darmo a w polsce kosztuje 650zl +koszt zalozenia.po 6 tyg ide do kontroli i mialam wybor albo tu albo GP,jesli spiralka sie nie przyjmie lub cos bedzie nie tak mam natychmiast sie do nich zglosic a wtedy zaaplikuje sobie cos innego np CHIPA ktorego wsadza sie pod skorke w polsce jeszcze go nie ma i o ile sie nie myle jest na 3 lata.w family planing doradza przebadaja zalozalub dadza ci to na co sie zdecydowalas do GP to raczej chodze z przeziebieniem a nie ze sprawami dowcipnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenkaa
Witam. Odsprzedam tabletki YASMINELLE. Zawsze yasmin, ale ostatnio kiedy byłam w Polsce i odwiedziłam swoją doktor przepisała mi yasminelle. Niestety okazało się, że źle na mnie działają i w związku z tym mam na sprzedaż 4 opakowania.Są one nowe, zakupione w grudniu, w oryginalnym opakowaniu.Jeżeli któraś z Pań była by zainteresowana kupnem, ponieważ bierze je, a już nie ma czy musi iść specjalnie do lekarza lub czekać na wysyłkę ich z Polski to proszę pisać na marlenamicek@onet.eu. Ja tych tabletek nie biorę już, a szkoda też wyrzucić, jednak zapłaciłam za nie.Pozdrawiam;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie o tym mowie
a myslisz ze ktos od ciebie je kupi jak tutaj ma za darmo? moze zaproponuj oddanie jak jestes taka szlachetna a nie chcesz za nie kase...zaplacilas i nie mozesz uzywac twoja strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenkaa
Jak nie jesteś tym zainteresowana to po co wypowiadasz się? Nie każdy tutaj chodzi po tabletki. Po za tym nie znam Cię, Ty mnie też nie, więc Twoja złośliwość jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała biała
sama jeszcze niedawno kupiłabym moje pigółki jakby ktos miał odsprzedać bo tutaj nie ma cyprest-u. ale nikt nie miał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynkaaaa
ja mam implanta Implanon, tego chipa niby:) jestem bardzo zadowolona i wbrew obawom ani nie przytylam ani nie dostalam dziwnych objawow typu zwieksozna ilosc pryszczy albo hustawki nastrojow , bardzo sobei chwale ta metode antykoncepcji i dodam, ze oczywiscie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laetitia25
Do tych, co biora Dianette! Widzialam, ktos tu zachwalal te proszki... Przeczytajcie sobie ten topic na angielskim forum http://www.femalefirst.co.uk/board/dianette-feels-like-it-has-been-a-total-horror-stor-t16527.html Teraz czujecie sie dobrze, ale jesli bedziecie go bralu przez kilka lat i potem odstawicie to zacznie sie pieklo! Wlosy na policzkach, poronienia, depresje, agresja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulllllll
dziewczyny, a ktora z Was pali papierosy? jaka wtedy stosujecie antykoncepcje? mialam w Polsce wkladke to chyba jest najlepsze, bo tabletki sa nie wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarwonia
a ja sie chciałam zapytac, jak w ogole wygląda rejestracja u GP, czy oni pobierają krew? ważą? mierzą? czy po prostu sie zapisuje i tyle.. Prosze, kto coś wie, niech napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz sie zapiszesz to spotkasz sie z pielegniarka i ta bedzie pytac o wszystkie twoje choroby i takie tam. nie beda krwi pobierac,zmieza ci cisnienie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×