Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

Kocham ,kocham:Dalbo mi mozg wyparowal albo co bo nic nie rozumiem z postow Carlitty,a moze to juz efekty Twoich egzorcyzmow,przyznaj sie przystojniaczku!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Asie, można nadać jej i taką rolę ;-) Olcia, chyba powinnaś jednak egzorcystę zmienić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed nieziemskimi zboczeńcami najlepszą ochronę stanowi kolczuga... można szybko zrzucić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Carlitta ale ze mna cos ostatnio nie najlepiej:Da co do egzorcysty to ten mi sie podoba,ma taka zabojcza brodke!:D do podrapania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wyjmuję instrumenta....będziemy wypędzać....wiesz że muszę Cię związać....dla Twojego dobra oczywiście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko musisz byc delikatny ale dokladny,w kazda dziurke trzeba zajrzec:D Podobno taki demon jest trudny do wygonienia,trzeba z godzine popracowac,bez przerwy oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ty nie ucz ojca dzieci robić, nie takie demony zamieniałem w potulne pluszowe króliczki:-D Abis...zatkaj uszy, nie słuchaj co bedzie mówiła....ja też zatkam...dobrze że czytam z ruchu warg:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Fun, że pomoc Ci nie potrzebna... dobrze sam sobie radzisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Gdzies z glebii... -> skrzeczacym glosem... Nie przesadzacie moze cale stado napalonych egzorcystow na jednego malutkiego demona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abis,ratuj Toma,ja Ci mowie,wiem jak to bedzie:Don zacznie nie skonczy a wtedy nawet zadne prosby ani lamety -----zostanie przeorany jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... fuszerka zebym ja musial egzorcyste uczyc wyganiania demonow... Pierwej panne ogolic trzeba ;-) dokladnie ! zebym sie nie mial gdzie chowac jak juz ze srodka wyciagniecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... to przypilnuję, żeby skończył.. jakby zaniemógł to pomogę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coooooooooo???golic,nic nie bedziemy golic,juz i tak malo zostalo!wszystko sie Tomowi do brody przyczepilo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×