Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

Tomas - Ty ściemniaczu :) Karmisz obietnicami te niewinne niewiasty, łamiesz serca, uginasz kolana. Mistrzu, przyjmij pokłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaja są ważnym elementem tejże maszyny....powiedziałbym nawet że są sercem urządzenia, siłą napędową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa...napęd jądrowy :P zboczeńcy i tyle :P nie nadążałam Was czytać....tak sie rozpędziliście dzisiaj :) Obcy....Ty tu gospodarzem jesteś....ogarnij to moze chociaż wzrokiem...porozstawiaj po kątach i zaprowadź porządek. Jutro przyjdę i sprawdzę...czego dokonałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór państwu! Byłam, przeczytałam ..i posikałam się ze śmiechu. Jutro też późno wrócę,ale sobie nie odmówię i zajrzę. Carlita \" w oczy kole\"? Nie histeryzuj - nie ogłuchłaś to i nie oślepniesz! Poczytaj od początku co ONI tu wyprawiają. Olcia! Ja mogę trzymać za Ciebie kciuki, ale Tobie chyba nia kciuki będą potrzebne... Obcy! W żadnym razie nie zaprowadzaj tu porządku! Tak Cię proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bladozielona...spokojnie...to juz tak poszlo na zywioł....że nic tego nie ogarnie :P a swoją drogą....mnie też rozbawiliście :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeń Dooooobryyyyy:-) Tylko czemu nigdy nie daję rady wstać przed 8.00... Kawę...kawę...królestwo za kawę..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×