Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

że niby co obrabia? oj pomaranczo......moze powinnaś troche popracować...albo czym innym sie zająć co? ;) co przeszkadzasz....ciekawe tematy psujesz....daj poczytać co ...o męskich tyłeczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaty buziaki.. za zboczone pragnienia ? :):) Gdyby tak było zawsze, siedzałabym obsypana pocałunkami w morzu z kwiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda....ja proponuje grę na flecie....a później dogłębnie przeanalizować zdobytą wiedzę i doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ja mam dzierżyć pałeczkę, zespół będzie musiał się wykazać refleksem, pomysłowością, i kondycją. Przemyśl swój wyoór PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda.......instrument jest ważnym elementem orkiestry....ale o jakości nie świadczy wielkosć instrumentu...no co Ty :) źle mnie zrozumiałaś :) złotko :) czasami te mniejsze....mają najpiękniejszy dźwięk :) skrzypce np. :) a takie niepokaźne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam...puzon wymyślił.....to ja już wolę saksofon :) jak ja z taką dużą trąbą bym wyglądała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mus i przyjemność to dwa pierwiastki, które splatają się i łaczą ze sobą w różnych sferach życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×