Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

Gość czrniejsza niż kupa
jem kupę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Życiu na gorąco :p (w profilu mam maila, odpowiadam na ładne listy, ze też wszystko trzeba chłopom łopatologicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztardo przecież dzisiaj wszedłem przypadkowo i przypadkowo do ciebie gadam,fakt ze to raczej monolog ale on też jest zupełnie przypadkowy,tak więc z tymi przypadkami tróżnie bywa,kto wie może jutro albo jeszcze dzisiaj przypadkowo nadepnę ci na nogę, albo potrącę też przypadkowo i takim dziwnym trafem się poznamy i bedziesz szczęśliwa i zachwycona też przypadkiem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa... nie ma to jak konkretny facet...kolana od razu się uginają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepowtarzalnego smaku nie szukaj byle gdzie... Musztarda...niepowtarzny smak:-) Niepowtarzalna...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjebka nie wchodzi w rachubę a z tym potrąceniem to liczę że przez ulicę przechodzisz po pasach w miejscach oznakowanych........ ........jejku musztardko bądz ostrożna,zwłaszcza wtedy jak bedziesz szła w kierunku tego zdarzenia.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy to wiedzą, wszyscy o tym mówią..nikt tego nie robi :D Przechodzą dwie musztardy przez ulicę i jedną przejechał samochód... a druga do niej mówi..te musztarda...idziemy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..tak ..mów do mnie jeszcze..nawijaj makaron ..tfu..musztardę na uszy...a ja tu czerwony jak cegła... to jak to było..sarepska..?? stołowa...?? francuska...?? taaakkkk ..francuska...mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejszy...nie martw się o mnie...nie jestem nadpobudliwy... ręce też mam sprawne umiem sobie radzić...:) dobre..?? a może szybkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara_myszka_poczciwa
Oto i ona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alien_
te kolorki są nie halo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×