Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

Jeszcze wczoraj miałam z okna widok na drzewa. Dziś nie ma. :( Dwa kilkudziesięcioletnie świerki leżą wyrwane z korzeniami przez Kiryła. Zasmucające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Korzenie nawet okazałe, tylko że pewnie niebawem i to mi zabiorą. szkoda już zgłoszona, tylko co nie widać panów z piłami mechanicznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że silni i przystojni będą....znudzona :) usiądź wygodnie w oknie....może weź jakąś poduszkę.... wygodniej Ci będzie podziwiać widoki z okna :) oj szczęściara nooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie dmucha, ino piękną zimę mamy... i dziś nawet słoneczną 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz to malo wazne ... szczesliwa ? p.s. Olcia... zniknelas i ten topic diabli wzieli ... wez no towarzystwo rozruszaj bo albo pomarli ... albo zimowa apatia ich ogarnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu cichutko siedzisz... ? co ? hmm chociaz moze nie dziwie sie kto by chcial kotlety odgrzewac... ;-) ja juz pewnie trace* lekko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej, nikt nie pomarł, z tego co wiem wszyscy żywi :D Tylko każdy niestety jest sympatyczny i miły, więc na forum kontakty średnio się nadają, dlatego wieje nudą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasna... nr 46... ;-) ostatnio dochodze wlasnie do takich wnioskow... ;-) chociaz siano to i na glowie byc moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia gadacza nowego masz ? jak nie ma ochoty rozmwiac to wal z grubej rury ;-) tylko slepakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho siedze bo sie jeszcze organizuje,co do kotletow to nie masz racji,a stopka jest po prostu niesympatyczna,zrob mi ten prezent i zmien ja,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze mi nie odmowisz...kochany SZU,nie pasowala do Ciebie ta stopka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×