Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justaaaaaaaaaaa

krem na roztepy z avonu stosowala ktoras?????

Polecane posty

Gość justaaaaaaaaaaa

j.w. zamowilam sobie krem na rozteppy z avonu i zastanawiam sie czy mi pomoze coprawda jak na razie jestem dopiero w 10 t.c ale mysle ze lepiej zapobiegac niz zwalczac , czekam na wasze opinie pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam, ze na rozstepy najlepsza jest oliwka dla niemowlat, bo kremy przenikaja do skory i niby, ze to jest krem dla ciezarnej ale moze miec pozniej cos nie tak... tak tylko slyszalam i kiedys bede tego sie stosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi07
justa- a co pisze na ty kresmie, czy to jest krem dla KOBIET W CIĄŻY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaa
no z tego co wiem to nie jest krem specjalnie dla kobiet w ciąży , to co w takim razie nie mozna go stosowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi07
ja bym nie stosowała, jesli juz to po ciązy (i karmieniu) zrobisz jak uważasz, ja pisze co ja bym zrobiła... kremy które sa przeznaczone dla kobiet w ciązy maja napewno inny skład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaa
tez tak myslalam , ale zastanowilam mnie jedna rzecz, otoz kiedys jak bylam w aptece to widzialam taki zestawik z soraya dla przyszlej mamy byl zapakowany w pudeleczku , znajdowal sie tam m.i.n krem na roztepy i krem do biustu , myslalam ze sa one typowe dla kobiet ciezarnych ale ostatnio widzialam te kremy w normalnym sklepie byly sprzedawane pojedynczo i nic nie pisalo ze sa one dla kobiet w ciąży..... wiec sama nie wiem , moze nazwa dla kobiet w ciazy to tylko pic na wode zeby sie lepiej sprzedawao??nie wiem co o tym sadzic no a jakie sladniki moglby miec balsam zeby zaszkodzily dziecku i w jaki sposob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustela-podobno dobry krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1978
Ja będąc w ciąży stosowałam krem fissan, kupowałam go w aptece. nie wiem jak ten z avonu, ale fissan jest dobry, stosowałam przy pierwszej i drugiej ciąży. Tylko dam ci radę: smaruj brzuch, biodra, pośladki i piersi. Ja chciałam zaoszczędzic i smarowałam tylko brzuch. Skórę na brzuchu mam idealną,pomimo tego, że brzuch miałam za każdym razem ogromny ( dzieci ważyły 4400g i 4100g). Jednak zrobiło mi się trochę rozstępów na biodrach i po bokach piersi, bo w biodrach przytyłam, a piersi się powiększyły. I smaruj się REGULARNIE, a wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam komplet babydream - olejek przeciw rozstepa, zel do kapieli i balsam do cialaa i ten zestaw jest typowo dla kobiet w ciazyy jestem w 3 miesiacu i uzywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 25
dorotka nie wiem jak to z tym fissanem bo ja smarowałam wszedzie uda brzuch biodra piersi a nie mam tylko rozstepow na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaa
do 21 a ile kosztuje taki zestawik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaa
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam ten krem, ale jak się odchudzałam, nie byłam jeszcze w ciąży i byłma z niego bardzo zadowolona. Podziałał rewelacyjnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nie stosowałam żadnego kremu, używałam jedynie oliwki dla niemowląt. jestem w 38 tc i nie mam ani jednego rozstępu! słyszałam też, że jeśli kobieta jest uwarunkowana genetycznie to niestety żaden najlepszy i najdroższy nie pomoże. życzę mimo wszystko powodzenia i wspaniałej skórki po narodzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w ciazy nie mialam rozstepow, smarowalam sie fissanem, no jedynie piersi nie smarowalam i tam mialam rozstepy (ale pod spodem) na 2 dzien po porodzie dopiero powylazily :( na udach i biodrach, ale malo ich bylo i slabo widoczne, ja jednak widzialam, no dopiero po tym zaczelam sie zmarowac vichy i kolagenem, pomoglo, nic juz nie ma, ale ile kasy... :( moja mama po 4 porodach (nie smarowala sie niczym) nie ma ani 1 rozstepu! to dopiero niesprawiedliwe :-P no ale ona w ciazy przytyla po 7 -11 kg a ja... 20 :( moze dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaa
no dobrze ale teraz zastanawia mnie to czy moge sie nim smarowac mimo iz nie jest typowy dla kobiet w ciazy??? czy stosowalyscie w czasie ciazy jakies kremy nie przeznaczone specjalnie dla mam? bo sie juz wystraszylam ze moze zaszkodzi dziecku choc nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emnila
krem z avonu nie zaszkodzi, mozesz kupioc sobie fissan, teraz kosztuje cos kolo 22 zl, mi starczal na 2 tygodnie z drozszych polecam mustele cos kolo 90 zl vichy cos kolo 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam mialo byc
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
ja bym nie stosowała, jesli juz to po ciązy (i karmieniu) zrobisz jak uważasz, ja pisze co ja bym zrobiła... kremy które sa przeznaczone dla kobiet w ciązy maja napewno inny skład! TA WYPOWIEDZ MNIE ZASTANAWIA , wlasnie dzisiaj przyszedl mi krem narazie lezy na polce zastanawiam sie czy go uzyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okienko
Krem z Avonu jest do bani.Szkoda kasy.Bardzo dobry jest Vichy i bezpieczny dla kobiet w ciazy.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
dobra mniejsza z tym czy jest dobry czy nie , bo tak naprawde to zalezy od kobiety i moze byc najzwyklejszy i najtanszy lepszy od tego super drogiego , tylko zastanawia mnie czy moge go stosowac w ciazy?????? czy nie ma jakis szkodliwych skladnikow??i czy wy uzywalyscie go lub jakies inne kremy bedac w ciazy a ktore nie sa specjalnie przeznaczone dla ciezarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfg
moja kolezanka smarowala sie tylko i wylacznie tym fioletowym kremem z avonu, niedlugo jej maly skonczy 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
ufff.... ktos mnie pocieszyl wkoncu , ale ma sie rozyumiec ze stosowala go bedac w ciazy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfg
dokladnie cala ciaze :) sama widzialam jak sie krewowala, z tego co wiem nic oprocz tego nie stosowala :) ja sama sie nim pare razy pokremowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaa
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×