Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SLAWICKA SARA

BYŁY MĄŻ I OBECNY....

Polecane posty

Gość SLAWICKA SARA

Mam problem. Mój były małżonek przyjeżdża w przyszłą sobotę, na dwa dni do Polski. Mieszka w Hiszpani. Chce odwiedzić synów i mój syn zaproponował, bez porozumienia ze mna i moim drugim mężem by się u nas na ten czas zatrzymał. I co myslicie? Były mąż i obecny pod jednym dachem.......Dodam, że z byłym mężem się nawet przyjaznimy a dzieci nie widział przez 2 lata, były tylko kontakty telefoniczne - dwa razy w tygodniu. Mam sie zgodzic by się u nas na te dwa dni zatrzymał? Powiem jeszcze jedno, to mała mieścina, hotelu u nas nie ma, a były nie ma w Polsce ani rodziny ani znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne czemu nie
dla mnie zero problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwyżej zrobicie trójkąta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież dla mnie to ok
w czym problem? jak nie ma gdzie spać to dlaczego masz go nie przenocować?w pewnym sensie zawsze bedziecie rodziną ze względu na synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba zalezy też troszkę od obecnego męża i jego odczuć:D To nie musi być problem...ale może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będziesz miała fajny cyrk
w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila 1976
myslę, że tu o wszystkim zadecyduje dojrzałość wszystkich stron, tzn Twoja, byłego i obecnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow............
zapowiada sie ciekawy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio mówiąc
to moze byc problem...dziwne ze były chce u Ciebie nocować, ja bym na jego miejscu przekimała w samochodzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio mówiąc
chyba że przyjeżdża jatrzyć lub cię kocha.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadałoby zapytać obecnego męża czy sobie życzy, w końcu to on jest gospodarzem domu. Myślę, że to nietakt podejmować taką decyzję poza nim. Jeśli mąż nie czuje się komfortowo to radziłabym zrezygnować z takiego zaproszenia. Jeśli panowie się lubią to nie ma żadnej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbka eustachiusza
w sumie to on naprawdę nie ma się gdzie zatrzymać jak powiesz mężowi , jak jest , i że syn mu zaproponował nocleg i tak dalej i CO ON O TYM SADZI , to , jeśli nie jest jakimś zakompleksionym dupkiem , tylko normalnym facetem , powinien nie mieć nic przeciwko. Przecież nie bedzie spał z tobą w sypialni. Tu nie chodzi o ciebie w tym spotkaniu , tylko o dziecko. Moim zdaniem nie jest to zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie znowu
następna PROWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×