Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucynka24

Prezent ślubny

Polecane posty

Gość Lucynka24

Może ktoś z WAS ma jakąś ciekawą propozycję prezentu ślubnego?? Za 5 dni ide na ślub i nie mam zielonego pojęcia co kupić. Pościel, albumy......to już oklepane.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka24
Hmm.....chcę przeznaczyć max 150zł..troszkę głupio dac taką gotówkę. Może faktycznie spytam młodych co by chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka24
Chociaż wolałabym żeby to była niespodizanka.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 5 dni
w środe idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka24
w sobotę wesele, ale jade tam w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak, ale nie kazdy lubi niespodzinki. Wesele to spory wydatek wiec wychodze z zalozenia że lepiej kupic cos potrzebnego niz jakaś rzecz która sie schowa gdzies głeboko. Moze bedą potrzebować np. garnków? Kup co bedą chcieli przynajmniej będziesz miała pewność, że nie wyrzuciłaś tych pieniędzy w błoto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka24
Chyba masz rację :) przynajmniej będe miała pewność że będa zadowoleni :) I cieżko znależć coś "orginalnego" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:) Ja na urodziny od koleżanki dostałam zajebiście drogą lapmę. Jak dla mnie jest paskudna i wystawiam ją jak przychodzi. Nie pasuje mi do niczego. Gdyby się spytała co ja chce to by po pierwsze zaoszczedziła, po drugie ja bylabym zadowalona, bo z ta lampą to naprawde nie wiem co mam zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Jak dla mnie albumy z wygrawerowanymi imionami młodych i datą ślubu nie są w ogóle oklepane więc dla siostry i szwagra właśnie taki album zamówiłam z siloo.pl! Byli bardzo zadowoleni! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×