Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M.B

Aby miec cudownego faceta,trzeba byc wybrednym...

Polecane posty

Aby miec cudownego faceta,trzeba miec duze wymagania,ale przede wszystkim wymagac od siebie.Chodzi mi o charakter.Tez tak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się spytam
a jaki to jest cudowny facet ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się. Ja, chociaż jestem atrakcyjna, zawsze mierzyłam bardzo nisko. Moi byli są nieatrakcyjni a w finale okazywało się zawsze, że też nie byli zbyt lotni. Ale uważałam, że fajni faceci to nie moja liga. Aż w końcu związałam się z atrakcyjnym, wykształconym, cudownym człowiekiem, chociaż broniłam się przed tym związkiem rękami i nogami i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. I pomyśleć, że mogłam upaść tak nisko... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Tomku, nie dość, że wiązałam się z nieatrakcyjnym facetem, który nie był zbyt inteligentny, to jeszcze był wobec mnie okropny. Według mnie, to jest upadek. Gdybym była z super przystojniakiem, a on by mnie bił- też uważałabym to za mój upadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne te przekonania niektórych: brzydcy to głupi, a piękni cudowni, a zupełnie tak nie jest. cieszę się Stańczyku, fajnie też, że się zgadzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się spytam
do Takatamsobie >>>> dlaczego uważasz, że upadek to nawet z facetem mniej inteligentnym od kobiety??? facet musi być mądrzejszy - czyli jestem skazany na głupszą kobietę ode mnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tematu - zgadzam się. I coraz bardziej się przekunuję, że od faceta też trzeba wymagać. Jak najwięcej. Ale żeby tak postępować to trzeba do tego dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> tak się spytam: Kobieta musi szanować swojego partnera, musi być w jakiś sposób z niego dumna. Jeśli facet jest głupszy i ona to widzi, jest to dla niej męczarnia straszna. Szczególnie jak musi się za niego wstydzić. I nie mam tu na myśli wstydu za to, że on czegoś nie wie. Mam tu na myśli wstyd za to, że widać jego głupotę w codziennych sytuacjach. Taka głupota często idzie w parze w brakiem poczucia humoru. Doświadczyłam tego, więc możesz myśleć co chcesz, a ja wiem swoje. Jeśli mi się uda w końcu wyjść ze związku, w którym jestem (a dojrzewam do tego) to mój następny mężczyzna będzie i mądry i inteligentny i będzie miał poczucie humoru. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takamsobie, masz rację. Facet musi czymś imponować kobiecie. Mi zaimponuje inteligencją, wiedzą, doświadczeniem... Komu innemu być może wysportowanym ciałem... Kobieta nie musi być głupsza. Może prezentować mniej więcej ten sam poziom. Tylko ciekawe jest to, że o ile kobietom często przeszkadza głupszy mężczyzna, o tyle mężczyznom już prędzej przeszkadzać będzie kobieta... mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym sobie tak tłumaczyła Tomku, to nie byłabym z mniej atrakcyjnymi facetami. Z jednym (164 cm wzrostu) byłam półtora roku, a z drugim (169 cm wzrostu) byłam dwa lata. Podaję wzrost, bo oni nie należeli do najwyższych,a Wy ciągle ubolewacie, że tacy faceci nie mają żadnych szans u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło cholera jaki ja dobry humor mam...chyba dlatego że dzis piatek...i jaka skora do komplementów jestem...uuuu...kto by pomyslał...nie wiem co mi się stało?...chyba muszę się zamknąć w szafie i to przemysleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk! kopę lat...tylko nie wyskakuj już tym wzrostem oki? dea 🌻 popluć jadem-fajna sprawa...lepiej się człowiek czuje...to tak jak z facetem jak spuści z krzyża to mu lżej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam...ja lubię czasem popluć...ale tylko wtedy jak mam bardzo kiepski humor (czyt.jestem wkurzona maxymalnie-a nietrudno o to) albo jak ktoś nadepnie mi na odcisk.... A Ty dea wyluzuj {cool], przecież weekend przed nami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam stała, prowadze Szkołę Językową i Biuro Podróży, ale małe miasto, porobili teraz mnostwo kursów darmowych z Unii i myśle czy nie rzucic tego w cholere i nie postarac się o jakąs ciepłą posadkę w budzetowce :D Tylko jak sie przyzwyczaic do SZEFA nad sobą? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka 1982
dobrze,ze zaczales sie odchudzac. jeszcze lepiej byloby gdybys sie ogolil i zmienil styl ubierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×