Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Przeczytajcie proszę i powiedzcie co o tym myślicie....

Polecane posty

ech no więc teraz ja chcę dobre słowo od Was \"usłyszeć\" kobietki kochane...Otóż jestem na 1 opakowaniu tabletek( yasmin notabene) ...to moje pierwsze hormony....dziś będe łykac 10 z kolei...I od 2 dni boli mnie podbrzusze....tak jak w trakcie okresu...no może troszkę mniej ale zaczyna to być też uciążliwe...mam wrażenie że mogę w każdej chwili zalać się krwią :O..Do tego mam lekkie plamienie cały czas.....Oprócz tego lekki ból piersi...i to wszytsko ze skutków ubocznych...nic wiecej mi nie dolega... I jesli chodzi o to plamienie czy pobolewanie piersi to wiem że to calkiem normalne nawet do 3 opakowań....Ale niepokoi mnie ten ból podbrzusza....Do lekarza idę dopiero we wtorek...i powiedzcie mi prosze czy mam się czym niepokoić czy wymyślam już sama...... 😭 Liczę na wasze odpowiedzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , moim zdaniem to nie masz sie czym martwic wiec glowa do gory....ja tez tak mialam na poczatku ciagle ten brzuszek i brzuszek...ale minelo u ciebie pewnie tez tak bedzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie to jest normalna rekacja przy stosowaniu tabletek.boli Cie brzuch bo byc moze w tym czasie mialabys owulacje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypiooorek
oj to musze Ci powiedziec moja droga,ze mnie pociezyłas nie jestem sama kończe w łanie pierwsze opakowanie cilestu i amma takie ame objawy jak TY brzuch dzis mnie tylko troszke pobolała ale miewała lekkie bóle głowy.. mama nadzieje,ze wszyteko sie unormuje najbardziej mnie te plamienia wkurzaja.. wrrr no ale cóż tzreba przezyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×