Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

noo ja tez sie przyznam ze was kocham dupeczki :) nie wiem co bym bez was zrobila :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz, podaj najpierw gramaturę i składniki. Oraz iloma ziarenkami maku jest obsrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam gramatury zierenek maku tak hmmm no nie więcej noż sto sztuk ale generalnie czyszcze go z maku bo na zębach zostaje a zatem sam precel/obwarzanek?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, tys chyba na starosc i chudosc ocipiala juz do reszty. gdzie ja napisalam o wyblaklym klonie???? czys ty widziala jakie boskie kolory ma klon na jesien?????!!!!!! nie wiem ile ma kalorii, ale jest pieeeeeeeeeeeeeekny :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA 26.09] 12:16 hanka ti umieram z rozkoszy spowodowanej wrazeniami wzrokowymi, kiedy klony zaczynaja sie wybarwiac... nie moge sie doczekac z wami spotkania, wicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurde myszo!!!!! przeciez ja wiem ze pisalam o klonie ale nie wyblaklym!!!! tylko WYBARWIAJACYM SIE!!!!!!!!!!!! heheheheheheheheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA to z głodu hanko wybacz otóż znaki na niebie i ziemi mówią iz obwarzanej ma do 200 kcal co oznacza ze go nie zjem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ale jak go nie zjem to sie zerzygam:O hanko co myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to przytyłam czuje to w zeszłym tygodniu byłam szczuplejsza...:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za uwagę mówcie cos ciekawego to zapomne o tym że chce mi sie rzygać i nie zjem obwarzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zastanawialam czy zrzucic na wszelki wypadek niby to przypadkiem moja kanapke na ziemie w celu ujecia jej kalorii zebym sie zmiescila bardziej w spodnice piekna ;) , ale stwierdzilam ze nie zrzuce, bo przeciez pies tu kurwa ostatnio byl i smierdzial i nie chce kanapki z takiej ziemi o nie. ostatnio specjalizuje sie w spagetti bolonez jakby ktos byl zainetersowany. ale moj maz juz nasycil swoj spagetiowy glod i teraz pozada gulaszu. prosze was kochane moje o przepis na gulasza, bo inaczej z mojego malzenstwa nici ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie nie dość że człęk ma problem z psychiką to jeszczre pozostawiony sam sobie ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takmysza polowke mozesz zjesc:) hanus----i ja sie dolaczam do grona cie kochajacych:) moge? wlasnie robie pierwszy raz w zyciu papryke do sloikow:) wogole pierwszy raz cokolwiek robie do sloikow;) wzielam przepis od tesciowej bo mi baaardzo posmakowala ta papryka a ona ma przepis z ksiazki Kuronia:) jak ktora chce to wam napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, ja też nie skumałam o co się Ciebie z tym klonem - nie wpadłam na to, że to jest gatunek drzewa i interpretowałam to jako atak wyblakłych kolnów na Twój mózg ulegający rozkoszy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięso dowolne ( gulaszowego nie lubiie bo rzylaste) ja daje schab do tego paryka jakaś żółta lub czerwona, dowolna ilość pieczarek i skłądnik najważniejszy fix do gulaszu knorra lub winiarów oraz przyprawy wg uznania spróbuj PYYYCHHHHHOOOOOOTTTTTTKKKKKKAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia, ja sobie w pamietniku zapisuje kto mnie kocha, zebym miala na wiecvzor jak wy jestescie na forum a ja nie mam neta ;) takze jak najbardziej dolacz sie do grona mnie kochajacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, cyber dziewczeta, przyroda trzeba sie zaineteresowywac czasem ;) ale i tak was kocham. myszo no ale co z tym miesem ja robie? kroje i co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka----kroisz miesko w kostke,przyprawiasz,podsmazasz cebulke,podajesz miesko,im dluzej miesko sie bedzie smazyc tym lepiej,mozna tez papryke i ogorka kiszonego(pyszneeee)pozniej podlewasz troszku woda,ja robie tak ze rozpuszczam pol kostki rosolowej w wodzie i tym zalewam i odrazu mam sosik. ja taki gulasz robilam z karczku-pychotka tylko jak miesko jest juz takie mieciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwag chudzielców dotyczących jedzenia nie słucham bo sie nie znają i moga mi zaszkodzić na figure:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kostke i podmażasz na patelni możesz razem z pieczarkami i papryką dalsza częśc przepisu znajduje sie na opakowaniu fixa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pieczraki jeszcze:) no to sie dolaczam hanus:) ja to nie zakladam takiego pamietnika bo bym same puste kartki miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, to i mnie by się przydał taki pamiętniczek ze złotymi myślami i wyznaniami forumowej miłości na długie jesienne wieczory bez netu... \"Na górze róże, na dole fiołki, a my Cię Czigro kochamy jak skurwysyn\". Przepraszam za ten paskudny wyraz, ale się ładnie w mym pamiętniczku komponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak lunia mówi ino z fixem za 3 zeta jest bardziejszy smak gulaszowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jeśli wytrzymałam do 13 to wytrzymam jeszcze 2 i pół godziny bez jedzenia czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×