Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

sylwiak:D napisz cos wiecej skad jestes,ile masz lat? mezatka czy panna? wiesz my tu bardzo ciekawskie jestesmy;) iv----super!!!!:Dgratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc sylwiak chuda dupo :P no tak czyli albo będe gruba i będę miała seks albo będe chuda i nie będę miała seksu zajebiście :O ide sie kurwa utopić :P:P chyba mimo wszytsko wole byc chuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi----a ty idz z tymi sowimi centymetrami w pasie...idz....nie powiem gdzie:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz i chuda i bedziesz miala sex powiem wiecej..SUPER SEX!! :D a cos o mnie? jestem prawie mezatka, jestem z Poznania, nie jestem dietetyczka tylko z tych co cale zycie na diecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joovi to Ty ją tyle czasu trzymałaś w lodówce z flakami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszo, masz swego anioła stróża:) Jovi, Twe cm w pasie są chwilowo nie na miejscu;) Wszak Mysze trza doprowadzić do stanu używalności :)Tak tak Sylwiak, musisz nam cos o sobie skrobnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo prawie mezatka:) no to teraz 100 pytan do;) zartuje;) a tak serio--kiedy slub???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe do stanu UZYWALNOSCI:D dobre;) uzywalnosci przez robura oczywiscie bo jak widac opuscila ja ochota na figle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheh mozecie pytac ;) nie wiem kiedy slub bo nie zaplanowalismy go jeszcze z roznych wzgledow :) w kazdym razie bedzie cichy wiec mozemy zaplanowac nawet tydzien przed hehe :D PS. predzej sadzilam ze mnie wyklniecie niz przyjmiecie hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakich okolic jesteś? dlaczego wyklniemy? lubimy pomocne duszczki;) i dowcipne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamrozona byla oczywiscie. Mam nadzieje ze jest jeszce dobra, a nawet jakby co to dam ja sasiadce. Jeszcze chwile tu z wami bede bo zrobilam sobie salatke z pomidorow jogurcie naturalnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wyklniecie wszak od tygodnia nie mamy juz tu zadnej panienki:) a slub juz nie bedzie cichy skoro my juz wiemy:) a tak powaznie w USC potrzebujecie miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiak----ale planujecie slub koscielny? a ile masz lat? alez ja upierdliwa jestem;) czemu mialybysmy cie wyklnac? przeciez nic zlego nie pisalas:) nie mysl ze my tu takie zolzy jestesmy...tak naprawde jestesmy bardzo kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w pasie mam tyle co joovi:P:P co ja miałam napisać aaaaaaaaaaaaaa tu jest więcej takich co całę życie na diecie no to nie mówcie roburowi żem taki wybór uczyniła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiem jak wkurzaja was pomaranczki ;) dalej o mnie: pracuje, studiuje co do slubu to wiem ze trzeba miesiac przed ;) ale chyba nie bedziemy brac slubu w PL..jestesmy na etapie wybierania kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na etapie wybierania dywanu w necie:) musze koniecznie kupic dywan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra mysza nie powiemy ale masz byc grzeczna i sie stosowac do wskazowek Sylwi:) sylwiak---nie lubimy tylko tych pomaranczakow ktore sa wredne i nie mile:) wybieracie kraj powiadasz?? a to ciekawe:) a ile lat masz? jestes w mojej kategorii wagowej wiec moze i wiekowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm dupy może ja wszak dzisiaj wyjde wcześniej za te wszystkie nadgodziny... wszak ciekawe czy szefo myśli podobnie ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz----alez napewno mysli podobnie...napewno;) ja sie zegnam narazie wiem,wiem...bedziecie tesknic:P ide do kumpeli pogadac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazało sie że szef myśli tak samo:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, mąż mój tak się tu namęczył w trosce o chudość Waszych dup, a Wy nawet \"pocałuj nas w krwawy nos\" nie powiedziałyście... Żaboku, ja posłucham Twoich mądrych rad i będę chłeptać wodę rano, przysięgam:) I co mi tam jeszcze robić każesz. Cześć Sylwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×