Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hello:) kurcze pieczone a juz sie balam ze mi gdzies zniknelyscie,dobrze ze istnieje cos takiego jak poczta!!!hehe a tak wogole to super temat w tytule:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa juz wiem co to jest zaangazowanie srodkow finansowych ;) reka mnie boli, takie jest wielkie. iv, gratuluje premii i zastanawiam sie dlaczego mnie nie spotykaja w zyciu takie mile rzeczy. powiem wam- chociaz mam przeczucie, ze przy dzisiejszej atmosferze nikt mi nie zawspolczuje ani sie specjalnie nie przejmie- ze zyjemy z mezem mym w lekkim leku od soboty. w sobote bowiem dowiedzielismy sie, ze babcia majka zachorzala, tzn. ma ona cukrzyce i miala jakis atak i w bardzo ciezkim stanie przewieziono ja do szpitala i lezy od tego czasu na OIOM-ie. generalnie wiadono- szkoda babci, bo fajna jest itd i tu nie ma z mojej strony zlosliwosci komentarzy ani nic. ALE ale babcia ta jest jednym - ze sie wyraze nieladnie- z glownych zrodel utrzymania rodzicow mego meza, jej emerytura w sensie. wiec, jesli ona zejdzie, to- poza strata i zalem - bedzie strach. ze me tescie pozbawieni dochodu wymysla sobie ze musimy sie przeniesc np. do nich do domu, a oni mieszkanie ktore zajmujemy, wynajma w celach zarobkowych. i co wtenczas?! (oczywiscie martwie sie na zapas, bo pewnie babka podzwignie sie znow mam nadzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj hanulka-----to ja zycze babci Twojego malżona,a teraz to juz i Twojej babci duzo zdrowka!!!!!miejmy nadzieje ze z tego wyjdzie!nie ma sie co martwic na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta koncze prace za chwile, wiecie? ide umyc swoj kubek oraz hm... no nie wiem, cos moze jeszcze se umyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuu tyle stron na razie przeczytałam parę mysz**************wstajęo 6.oo jak nie zaczniesz jeść to jovi*********super bluzeczka :) wracam do dalszego czytania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam rady :( idę zjeść i się położyć :( jużmi coraz ciężej wstawać rano :( i potrzebuję po południami więcej odpoczywać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradzcie, mam troche truskawek i sporo jablek, chcialam zrobic kompot ale nie wiem ile mam tych jablek skroic-to taki garnek na ok. 5 litrow wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zajmie Ci zapewne jakieś 5,5 minuty, biorąc pod uwagę metraż:) Czyli za 5 minet i 30 sekud będziesz się mogła oddać alkoholizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety czigruniu musze różwniez posprzątac w szafie..... :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na szafie :O i w szafkach kuchennych:O iw pawlaczu :O - ciekawe jak kurwa skoro nie sięgam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam kiedyś było o koszykarzach... :) Ja w szafach posprzątam jak będę na kocierzyńskim - taki mam chytroplan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm yhm kurwa jojojojojojojojo rerererer wrrrrrrrrrrrrrrr hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr buuuuuuuuuuuuuuu eh eh eh ehe he muuuuuuu jeach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowem n i e c h c e m i s i e j a k s k u r w y s y n ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łołołołołoło oleoole wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam pomysł! iel kalorii ma jeden cadbery eklers???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden kurwa jedna sztuka jeden cukiereczek w papierku lalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalal nie czigro nie znam gramatury lalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milion pięćset sto dziewięćset - nie możesz sobie nań pozwolić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz ide po worek mam worek na worku pisze że cały worek ma 472 kcal ( zajebiście gdybym zjadła woreczek cukierów to mogłabym jeszcze w ciągu dnia zjeśc ogórka i dwa jabłka :P:P:P kto wie ile jest w worku cukierków?? dla ułatwienia dodam że zostały 9 szt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek: robur zeżarł z pól paczki należy stwierdzić iz nawet jeśli cała paczka miałaby jedynie 10 cukierków to jeden cukiereczek miałby 47,2 kalorie z moich obserwacji wynika że paczka ma conajmniej 25 kalorii gdyby miała 20 cukierek ma wartośc ok 23,5 kalorii:P przy dwudziestu pięciu jesycye mniej + ile, nie wem, nie umie policyc i tak oto okayao sie e spokojniemoge yjeđc dyiennie ye dwa cukierki jak jus schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotuje kompot, zobaczymy co z tego wyjdzie, wrzucilam tam chyba z 6 czy 8 jablek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×