Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

niesia, czy ściemniasz, chcąc zwróćić sprytnie na siebie uwagę, hę ???? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy macie spotkanie? przyznam ze czasem zagladalam na wasz topik ukradkiem ale zeby czytac codziennie i wszystko to zycia by mi starczylo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że chcę jak pisałam do siebie to nikogo nie było a teraz nagle są :P:P w końcu :D żartowałam bendem bendem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieska!!!!!!!!!!! jak cie rąbne!!! :P:P:P ty wiesz ze ja mam slabe serce? NO! bedziesz mnie miala na sumieniu jak mnie trafi zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie mamy za 2 tygodnie:) niesia, masz szcęście, że kobiety w ciązy się nie obraża:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam że ściemnia posprzątałam tylko z wierzchu...:O więcej mi sie nie chce i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie wykapac i zaraz tu przyłaże, naleje sobie winka i posiedze :) w koncu 8h kompa w pracy to nie tak znowu duzo hehe to jest uzaleznienie, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne myszo że na pierwszy rzut oko wydaje się być porządek :P:P:P haaaaaaaaaaaaaaa a ja mam pierwszy zjadz w terminie spotkania:P:P właśnie ściągnęłam sobie plan zajęć i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że się nie dzieje:D a przynajmniej będę miała czyste sumienie, że nie byłam:P:P no bo nie mogłam :P:P a nastepny zjazd za 2 tyg :D:D a niebawem jadę po wyniki trzymać kciuki mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszak 50 dych - niby nic ale...................... ale miały tanieć :o:o a tu drożeją :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem ktos tu mowil o Nutelli??? dziękuję:) byłam u swojej nowej cioci na herbie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że dede na nutelę przybiegnie:P:P:P:P:P masz linka na gg :D ta to ma nosa :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:) pranie składam i takie tam;) i znowu prasowanie mnie czeka:(:(:( i jak wyniki? ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłam Wam, że za to zamieszenie na allegro co mi bezszwową koszulkę z deka rozwaloną przysłali dostałam gatki gratis:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×