Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hanulka, widze, ze dziś możesz w necie szaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iv, nie za dlugo wprawdzie, ale jakos radze sobie. o 10 ide do kolezanki przerabiac wspolnymi silami ksiegi nasze isowskie bo sama nie dam rady. powinnam tez zrobic audit, ale nie mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka, jakie Ty masz poważne zadania teraz;) już nie jakiś zapyziałych klientów, tylko audyty, iso:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iv prosze cie, przeciez w zapyzialych klientach tez robilam audity i iso. bo wszak auditorem jestem niezaleznie od tego gdzie pracuje. tylko ze przez to ze siedze znow w tych ksiegach, to nie zajmuje sie tym co to biuro robi i nic nie bede wiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde, dlaczego nie ma jeszscze wyplaty na koncie???!!! kurcze, zaraz trzepne kolezanke. spiewa wszystki hity z radia dosyc glosno. czasem spiewa fajnie, a czasem jak falsznie to mi zeby wypadaja. normalnie wszystkie teksty zna, wszystkie!!! ja sie nie nadaje kurwa do pracy w zespole.musze se to z listu motywacyjnego wykreslic. ja musze miec spokoj i cisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja tez z kawa ale dzis juz bez delicji bo --------- po wczorajszych pogaduszkach o odchudzaniu powiedzialam slodyczom basta! kurde zgubilam karte do fona niby za 5zl ale i tak jestem zla 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
han, ja też lubię cisze i spokój, też! zresztą moja praca tego wymaga, a informatycy ciągle sobie jakieś filmiki śmieszne z netu puszczają i smieją się na głos, jejku jak mnie to wk.... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakbym miała prace zespołową to bym dostała hyzia do głowy jak nic!!!!! albo bym ich wszystkich wyzabijała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł mnie sie nawet chce:P kurde kurde, musze zrobic coś z ryjem mej małży potrzebuje cudownego specyfiku na takie zaczerwienienia po np krostach albo po zacieciu od golenia....Tylko ma byc skuteczne i szybkie w działaniu, tak powiedzial mąż.Zgodził sie na przyjecie mazi na ryj po tygodniu proszenia.Pomóżcie co ja moge kupić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, ja nie wiem:( hanulka, przpypomniałas mi, musze sprawdzić, czy moja wypłata wpłynęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam fajnie... ja miałam wypłate w piątek :O:O:O:O:O:O dzisiaj ide wypróbować ten spinning bliżej domu kurde troche droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moja bedzie po godz. 15. agula, nie wiem co mozna mezu zaaplikowac. kurde, musze delegacje rozliczyc, zebym ja jeszcze wiedziala ile ja tam mam powpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma zrobic jeden sprzedawca z allegro mi nie wystawil komentarza mimo ze sie juz 2 razy upominalam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, to może zostań przy tańszym? bardzo daleko masz? hanulka, może potem będą, po zaksięgowaniu w banku, czasem po 12 czy po 15-ej:) agula, ja mam zawsze już tak 27, 28 na koncie:) mój mąż ma tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, ja bym sobie dała spokój, komentarze - to jest dobra wola allegrowiczów, nie ma obowiązku wystawiania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem IV, przelewy dzisiaj chyba poszly, wiec nie wiem czy dzisiaj juz mi zaksieguja. mam nadzieje ze tak, to wtedy kupie tez farby do sypialki oraz bilety na koncert!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz ivko racje zwłąszcza że to by było prawie dwa razy tyle a nie mam wcale daleko jakieś niecałe 15 minut na butach - no to bez przesady tak, masz racje zostane przy starym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Kaasia ten podklad mialam dawno temu ale strasznie wysusza skore..moja kumpela miala to samo..moim zdaniem najgorszy podklad jaki loreal wypuscil na rynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×