Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

marcy - ja tez sie chce opitolic i tez czegos szukam:) znajde to dam:) a jak krotkiej szukasz fryzury? ja mam strasznie geste wlosy i wygladam jak nastroszone cos - szukam czegos co mi odejmie kudlow:D szurek no to juz z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy niemądre, skoro macie gęste kłaczory, to pozwólcie im być. Ja z moimi piórkami mam prawo, ale Wy??? Agula, nie wstyda się? Śmieszni są tacy ludzie, których stać na 100.000 kaw miesięcznie, ale i tak, kurde, wyniosą i firmę zrobią w konia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba sie nie wstyda bo ogólnie pozbawiona jest zasad zycia w spoleczeństwie.. Normalką jest wchodzenie do kibla jak tam ktoś jest i szarpanie za klamke, zadawanie w trakcie gdy ty rozmawiasz przez telefon, proszenie o wydrukowanie zestawień bo jej sie \"nie drukuje\" oraz nagminne gromadzenie łyżeczek!!Czym ja se mam pomieszać? Ołowkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie też pod uwagę, że w życiu nie będą się Wam kłaczersy układały tak, jak stylizowanej przez 2 godziny modelce. Plus nie każda fryzura pasuje do każdej buzi. Plus wiele zależy od rodzaju kłaka. Kłak sztywny nie będzie się lał niczym jedwab, a kłak jedwabisty nie będzie sprawiał wrażenia, że \"są nas miliony\". Ja się w tym względzie zawsze zdaję na fryzjerkę (sprawdzoną) i z reguły bywam zadowolona. Oczywiście to, co powiedziałam, wszyscy wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, czy ta kobieta jest mamą/ ciocią/ siostrą/ kuzynką/ żoną/ córką kogoś z góry??? Się normalnie uniosłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi po ciazy zaczely dosc mocno wypadac wlosy - teraz juz mam wrazenie sie unormowalo, ale jak spadaly mi z glowy jak liscie z drzew to sie wystraszylam i bedac w aptece pytam babke o jakis szampon wzmacniajacy czy cos, a taka jedna babka za mna stoi i mowi \"no ale pani ma tych wlosow tyle\" - no to co kude, to ze mam ich tyle to nie znaczy ze lysa mam zostac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, ta księgowa to coś podobnie jak nasza kadrowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialyscie ze mozna wykupic dostep do nastepnego odcinka Magdy M? Chyba sobie obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi, ja widziałam:) a ile kosztuje? brodzikowa normalniej już wygląda w magdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dobrze Joovi, że mi przypomniałaś, bo jeszcze bym sprawę przemilczała, przypomniała sobie nad grobem i nie mogła odejść w spokoju! Czy wyśta widziały jak wczoraj Magda tańczyła?????? Kto jej pozwolił, już mi się przez ten pląs nie podoba:( Ponadto czy nie uważacie, że nieco spuchła? W poprzednim odcinku miała taką ronię jak przekręgiel, w dodatku z cellulitem. Może ona w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka, jak Ci mega potrzebne, to moge Ci pożyczyć:) tylko nie wiem, czy tak zaraz by doszło? masz może jakieś konto w mbanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o fryzurę:) Czigra, ale z KIM w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv nie denerrrrrrrwuj mnie :) taniec wczorajszy magdy m byl zenujacy do bolu. a ze spuchla nie zauwazylam wcale. nie zwracam uwagi na takowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra, nie jest z niczyjego ramienia.Po prostu to taka społeczna larwa:):) Gdzies tam pisali ze Małaszyński musiał \'wyjechać\" bo ma mnóstwo pracy i se nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda? Też się czułam zażeniona. Szkoda, że Żabąg tego nie widział, docenił by moje energiczne ruchy z mimiką w tle na parkiecie:D Han, uwielbiam tego germańskiego najeźdźcę!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wyjechał, ale wczesniej dokonał nieświadomego zapłodnienia. W końcu bredzili ostatnio o chęci się rozmnożenia. A Brodzik może być naprawdę brzemienna w skutki i tzreba było dopasować secenariusz. Zresztą co mnie cholera obchodzą obce baby w ciąży, skoro mam tu swoje?!?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilowa glupawke jezu,ale goopia ta klawaiatura nie umiem spacji skutecznie nasisnac, nadusic jak to sie mowi w opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię głupawkę mieć:) aczkolwiek czasami po - żałuję niektórych wypowiedzianych i lekko kompromitujących moją inteligencję słow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez wczorajsza mantrę myszy zapamiętałam shift enter:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniec brodzik - żenujący bardzo cellulit na ramionku - zauważyam już dawno a jakże, w ciąży chyba nei jest po prostu sie starzeje i nie ma czasu na spinning :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja se chyba dla tego tańca powtórkę obejrzę:) A zauważyłyście, że ta Kaśka sekretarka ma taką \"punkową\" fryzurę? Wczoraj wiatr zawiał i wydało się dlaczego te jej włoski w takich smutnych ilościach. Bo to są włoski jeno z czubka głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×