Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

sliczny tez stanik faktycznie! niby moj rozmiar, ale ja jakos sie boje staniki kupowac na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby był biały to bym kupiła zaopatrzyłam sie w dużo czarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo, Myszo twardodupa, Ty se nie dosz w kasze dmuchoć... Już się bojam o losy pana Lizodupa. Mika, wszystko Ci się utwardza:) Ivka, może być, na mnie za mały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka ale to nie jest powód do smutnej miny ja pracuje w budżetówce nie może tak być ! my idziemy do szefa mojego bo kierowniczka jest pod nim zwłaszcza że zrobiła to bez uzgodnienia z profesorem będzie wojna jak skurwysyn idziemy na fajke obmyślec plan działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka ale ty jestes masakrycznie zakręcona jak ty te zakupy na allegro robisz to ja nie wiem cytuję : \"NOWY ŚLICZNY STANICZEK WŁOSKIEJ FIRMY LILLY MODEL DONNA 8411 ROZMIAR : 75C KOLOR : CZARNY\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Lizodup okazał się być kobietą. Czyli ciepłacipka transwestyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, żebym ja miała odwagę robić takie wojny... ja też w budżetówce, ale u mnie dochodzi polityka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro to jest laska pierdolnięta w dodatku aż jej zrobie zdjęcie kidys i wam wyśle żebyście sie napierdalały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz-napewno macie regulamin wynagradzanai, a w nim jakis zalacznik ktory jest siatka plac dla kazdego stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie polityka jest polityka a kodeks pracy jest kodeksem pracy! to nie ma kochanie nic do rzeczy a o swoje trzeba walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi, o czym ty mowisz? co to jest siatka plac? skad to mozna wziac? bo moze ja powinnam zarabiac 2 razy wiecej na ten przyklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siatka nie ma nic do rzeczy za tą sama prace nalezy sie takie samo wynagrodzenie - a ona maniższe kwalifikacje niż my ! juz były w sądzie pozwy i wszystkie powygrywane sprawy więc zrobimy taki rozruch że poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o równości wynagradzania w przypadku tych samych obowiązków mówi zresztą nasz regulamin też powtarzając za KP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka idź do kadr i poproś o regulamin wynagradzania pracowników musza ci dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siatka plac powinna regulowac np specjalista ds logistyki zarabia w przedziale od 2000-3000 zl brutto. Oczywiscie Mysz ma racje, bo jak ktos ma wyzsze kwalifikacje to powinien zarabiac wiecej. Poza tym KP swoje, a pracodawcy i tak swoje wiec o czym tu mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak joovi ale taki pracodawca jak mój musi przestrzegać wszystkiego ! i przestrzega!!!!! to była samowolka kierowniczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet nie umiem isc po podwyzke :o no ale to dlatego ze jak poszlam to uslyszalam ze nei ma srodkow i kazda z nas to slyszala pare razy od 4 lat wiec i takwiem ze to nic nie da :( i potem sie dziwią ze ludzie sie zwalniają jak pensje stoją od paru lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_@KON@_Art. 183c. § 1. Pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. § 2. Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, obejmuje wszystkie składniki wynagrodzenia, bez względu na ich nazwę i charakter, a także inne świadczenia związane z pracą, przyznawane pracownikom w formie pieniężnej lub w innej formie niż pieniężna. § 3. Pracami o jednakowej wartości są prace, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych, potwierdzonych dokumentami przewidzianymi w odrębnych przepisach lub praktyką i doświadczeniem zawodowym, a także porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro tak bylo to trzeba to najglowniejszemu zglosic. U nas propozycje podwyzek zatwierdzam ja z finansowym i najwyzszym szefem. Dodaje od siebie uzasadnienie i propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_@KON@_Art. 183d. Osoba, wobec której pracodawca naruszył zasadę równego traktowania w zatrudnieniu, ma prawo do odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jakby tego przestrzegano, to by tu bylo sporo procesow :) jest tu kilka takich bab w moim dziele ktore zarabiaja mase kasy tylko dlatego ze sa tu najdluzej maja znajomosci, a np nie maja studiow. A ja np mam. I nic z tego nei wynika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×