Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

zajebiście działa alkohol na człowiek a w pracy;) robimy sobie podkład przed imprezą;) ale stęskniłam się za wami i przyszłam do kompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ivka, a u mnie taka nuda ze moglabym sie zalać w trupa i nikt by nie zauwazyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz, co tu się wyrabia, teraz wiadomo dlaczego panie w urzędach są takie niegrzeczne dla tzw. petentów - gdyż one napite są, a co za tym idzie - odważne i mądre i piękne i... niewidzialne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas nagrody będa :D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D własnie podsłuchałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane za porady, brazowa przewazyła zreszta moj jasiek sie ucieszy ze ja zalozylam....a w niedziele na jasia premiere filmu zaloze ta czarna i juz....wiec spakuje obie w razie czego i tak ciazowe kobietki (te co byly i sa teraz) wy tez jestescie takie niezdecydowane?????????? mi sie to strasznie ciezko zdarza w ciazy nie tylko odnosnie ubioru ale innych rzeczy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiaj mnie dalej :) zeby dostac nagrode (jak sie ktos kurwa spyta za co, to przypieprze) musialabym isc na l4 zeby sie nazbieralo. dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Han, u mnie jest podobnie z nagrodami;) mysz, planuje okresa tak na poniedziałek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka- jak w pysk strzelił :) a widzialas jak mi dzis ladnie temperatura spoczynkowa ciała skoczyla ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak dobrze pojdzie to okres wypadnie kolo niedzieli tej przyszlej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matulu :):) byłabym uratowana mam nadzieję ze zaliczam sie do kategorii \"dziewczynek\" cytuję : \"dziewczynkom naszym proponuję po 800 zł tym bardziej że ......(i tu było szuranie więc nie dosłyszałam:P )\" ciekawe czy kaszka jest bardzo pijana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, nie widziałam, bo ja tylko w domu mam linki i oglądam:) mysz mam łagodnego pmsa objawiającego się brzuchem - kulką;) psycha jak na razie w porządku;) co widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, szklankę masz przy ścianie czy co? 800 to bardzo kurde zajebiście super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza--- hehehehe :) dziewczynkom ::D:D:D iv- echhhhh nie pozostaje mi nic innego jak skopiowac ten wykres i ci poslac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic już nie piszecie (oprócz Miki, która się masakrycznie nudzi;) ), więc ide na drineczka;) ale wszak wrócę jeszcze się pożegnać ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym napisala ala jakos zle mi sie zrobila i ciezko na duszy w zwiazku z praca. slonce wprawdzie swieci, ale jakos slabo mnie to cieszy :( w ogole jakos tak jesienia mi wczoraj zapachnialo juz jak przez park szlam, wlasciwie szedlam bo daleko bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi, ja sobie wczoraj tak zmasakrowalam palucha, ze jakis maly krwiaczek mi sie zrobil, taki jakby pecherz ale z krwia. moj maz usilnie staral sie mi pomoc poprzez jego oczywisice przebicie igla wyparzona, ale darlam sie jak nienormalna wnieboglosy, pewnie sasiedzi pomysleli ze mnie bije, bo kurwy lecialy gesto :O ale tak mnie to bolalo, ze beczalam jak dziecko jak mi tego palucha bandazowal w koncu. biedny palusiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×