Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

mój t. zawsze wysyła po 7 dniach od wygranej aukcji upomnienie za jakieśparędni drugie pisze @ a potem występuje o zwrot prowizji i często potem kupujący się odzywają :P:P możesz też do niej zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieładna kaszo jak na sklepową ( nie obrażąjąc sklepowych) do ważenia jarzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna ale pogrubiająca bo u dołu ma zerane w falbanę na ciąże by była faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo wejdż na rachunki potem zwroty i wyślij do danej paniusi \"przypomnij kupującemu\" i poczekaj czy się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drugim krokiem może być już \"formularz zwrotu prowziji\" ale mówię t. zanim wyśle ten formularz to pisze jeszcze 1 @ a potem pisze o ten zwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie zobaczyc pare fotek z naszej parapetowki z poprzedniego mieszkania? Przy okazji mi powiecie co to za material wisi w ramach firanek bo juz sama nie wiem czy to woal czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj jovi:) brawo mysza :):D poczekaj teraz czy się odezwie - parę dni - zobacz czy się loguje na allegro - będziesz wiedziała, czy jest dostępna ;) wiecie jaki mam wielki brzuch??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mika ogląda shreka :D ja też idę :) o ile mnie moja pamięć nie myli, to mysza zaraz wychodzi na imprezę;) jeśli mam rację- to baw się dobrze :D najedz się potem fasoli, kapusty ;) i olej towarzystwo ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz.... chce Cię bardzo zdenerwować my też czasami mamy niezłe przeboje ;) i posypało się parę negatywów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami tak jest ;) a może po prostu zapomniała - też tak bywa na razie się nie denerwuj poczekaj na dopowiedź chciałam coś wam napisać ale sobie przypomniałam :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zapomniałam:P:P:P spadam papapapapapapapapapapa do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka-wszak wyslalam Wam pierwsza czesc fotek, powiedz mi dziecko, co to za material, niby woal ale sie blyszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhm..a zatem to nie od apartu się błyszczy... Joovi to jest w takim razie to jest chyba gabardyna...nie jestem pewna, ale tak to się chyba nazywa, o ile to jest sztywniejsze niż woal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kalinko-zaraz poszukam czegos na ten temat :) tzn tego materialu, a z tego co pamietam to moze rzeczywiscie byla odrobine sztywniejsza niz woal, szkoda ze nie moge tam wejsc do tego mieszkania i sprawdzic :P Fajnie sie tam mieszkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka-doczytalam ze gabardyna to material na plaszcze :O wiec to chyba nie jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joovi ja bym powiedziała,że to właśnie jest woal,bo się tak miękko układa,a organtyna jest bardziej sztywna - ja wlasnie kupilam sobie organtyne na szal. a w ogóle to właśnie sobie zdałam sprawe,że Ty nam tak rzadko swojego męża na zdjęciach pokazujesz:) przynajmniej ja widziałam go wczesniej tylko na ślubnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz zobaczylam,ze Kalinka juz zajęła się firankowa sprawa droga mailową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×