Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czesc dziewczyny:) mam pytanie czy orientuje sie ktoras jak to jest z placeniem za nadgodziny??? czy jestes jakas stawka jaka pracowadca powinien placic czy dowolnie sobie to moga ustalac???? bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz---a moglabys mi to zacytowac? albo podac jakiegos linka? nie mam kodeksu pracy... dede---ehhh.....ciezko ale mam nadzieje ze wreszcie znajde cos odpowiedniego:) a jak u ciebie z praca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram sie teraz za prawko:) jutro lub w poniedzialek jade sie zapisac na teorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia kodeks pracy znajdziesz w necie niestety teraz nie mm czasu zajob straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda dede...:( ale miejmy nadzieje ze wkrotce obie cos znajdziemy:)🌻 dzieki mysz🌻zaraz poszperam...mam nadzieje ze znajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy ze pracownikowi przysluguje 50% wynagrodzenia za kazda godzine nadliczbowa?? czyli ile mu przysluguje za jedna godzine? jesli normalnie pracuje 8 zostaje codziennie po 3-4 godziny dluzej kurde...czytam to i sie motam strasznie:) i jesli dobrze rozumiem to jesli ktos ma normalnie 5-cio dniowy tydzien pracy to jesli pracuje w sobote to tak samo sie liczy 50%? dobrze kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..ja bym miala kilku kandydatow do odstrzalu:) guska--mozna na ciebie liczyc?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka juz zdechnięta lunia anie pisze tam przypadkiem \"dodatkowo 50%\"???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle byłam teraz w mieście, i wiecie co, allegro jest fajne:) jakieś badziewne sweterki, niefirmowe, sztuczne kosztują powyżej 100 zł, kopertowych nie uwidzisz, kurtki same strzelająco-szeleszczące (mam taką jedną i mi wystarczy), o butach nawet nie wspomnę:0 bluzeczki - szmateczki po 70 zł, no szok:( dobrze, ze mam swoje miejsca gdzie coś normalnego mozna kupić, tyle że tam kupuje się to, co akurat jest, a nie to, co się chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym bardzo poprosiła o zostawienie mojej pani urzednik na mojej poczcie,bo jest bardzo mila i sympatyczna i nigdy u niej nie ma kolejki i jeszcze kilku fajnych urzednikow spotkalam na swojej drodze,wiec ich prosze tez zostawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie opisywałam allegro powyżej tylko wszystkie butiko-sklepiki z nadąsanymi paniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pisze mysza:) Dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia przysługuje za pracę nadliczbową przypadającą w każdym innym dniu niż dzień, w którym za wykonywanie pracy nadliczbowej pracownikowi przysługuje 100 proc. dodatek do wynagrodzenia. Przykłady Pracownik, zgodnie z obowiązującym go harmonogramem pracy, wykonuje pracę w danym dniu (np. w środę) przez 8 godzin, a następnie, na polecenie pracodawcy pracę w godzinach nadliczbowych przez 3 godziny. Za pracę nadliczbową, oprócz normalnego wynagrodzenia, powinien otrzymać dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia, za każdą godzinę pracy nadliczbowej. W niedzielę pracownik powinien, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, wykonywać pracę przez 12 godzin (jest zatrudniony w systemie równoważnych norm czasu pracy przy pilnowaniu osób). Na polecenie pracodawcy po normalnych godzinach pracy wykonuje on pracę jeszcze przez 1 godzinę. Za pracę nadliczbową powinien otrzymać, niezależnie od normalnego wynagrodzenia, dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia. W dniu wolnym z tytułu przeciętnie pięciodniowego tygodnia pracy pracownik wykonuje pracę przez 10 godzin, realizując polecenie pracodawcy związane z koniecznością prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony mienia pracodawcy. W takim przypadku 9 i 10 godzina pracy jest pracą nadliczbową na dobę, za którą, oprócz normalnego wynagrodzenia, pracownikowi przysługuje dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez Lunia myślę,ze w takim wypadku za jedna nadgodzine wyplacane jest 150%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz lunia czyli za nadliczbowe w sumie masz 150 % wynagrodzenia jeśli chcesz to napisz mi na maila jaki konkretnie jest problem odpisze w olnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie,jak ma np. 6 zł za godzine,to za nadgodzine dostaje 9zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pracę nadliczbową, oprócz normalnego wynagrodzenia, powinien otrzymać dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia, za każdą godzinę pracy nadliczbowej. a jak ma stala pensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×