Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ja nie biore bo nie mam :O tzn mam jeden dzień za 11 listopada do wykorzystania do 30 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys zeżarła tyle wędzonej szynki co ja to podzieliłabyś moje zdanie wszak! bo ja rzygam namyśl o kebabku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechnęłam się do Luni. Ja nie mam ochoty na zjedzenie koperty żadnej narodowości. To już wolę ciastko;) Kac Myszy przeszedł na mnie chyba, ponieważ z nagła w ciągu sekundy zaczęłam pragnąć wymiotów i w brzuchu zaczęło mi jeździć, choć nie jadłam nic podejrzanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w domciu... nareszcie uśpiłam brzdąca, jem obiadek i mogę odpocząć..... zanim wezmę się za obiad na jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się tylko wypowiedziec, że do brukselki, szpinaku i salcesonu dołączam jeszcze kebab:o. Niecierpię:o Tak Nati, ja zaraz po slubie płaszcz sprzedałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szpinak uwielbiam - oczywiscie jak go odpowiednią doprawię :) i kebab też uwielbiam :) kiedyś we Władku jadłam i był okropny, Potem długo nie mogłam się przemóc. Ale do sfinksa też kiedyś nie chciałam wejść. Bo raz jak przechodziłam obok to mi smierdziało. A teraz mogłabym tam codziennie jeść. brukselki nie lubię, salcesonu chyba też nie. nie lubię też miodu, kaczki, czarniny, szczawiu i zupy szczawiowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszo to juz masz czarne bo ja mam piękne czarne skórzane klasyczne ale są na mnie za małe na twoją mini rękę będa jak ulał jutro ci wysyłam periodykiem!!! nie kupuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany bobie przenajsłońszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myszo naprawdę???????????????? Dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!!!👄👄🌼🌼 Kurcze, tak mi głupio trochę!!!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×