Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ustysia kochanie, strasznie mi przykro :( 11 lat to kawal czasu, wiem co czujesz, niedawno stracilismy tez psa...co sie stalo ze twoj zmarl? byl chory? moj mial raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustysia wlasnie widzialam fredzia w albumie............szkoda psiaka, slodki byl :( wspolczuje skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Nati-------->🌼 Szuruś------>🌼byl chory,strasznie cierpial juz,bo do konca nie wiadomo co mu było!ale gdzies tak od dwoch miesiecy lekarze go zdiagnozowali i stwierdzili ze mial cukrzyce.no to dawalismy mu odpowiednia dawke insuliny i niby mowili ze powinno sie wszystko unowmowac,ale niestety nie unormowalo sie!bo ja przypuszczam ze to nie byla tylko cukrzyca ale pewnie cos jeszcze!juz tak pare miesiecy nie wytrzymywal wogole z siusaniem,mimo iz wychodzilismy z nim bardzo czesto,ale to byla juz jego choroba i tyle!mam tylko zal do tych pożal sie Boze weterynarzy bo obiecywali ze wszystko bedzie dobrze,ze jak bierze insuline to juz wyzdrowieje,tak nam mowili,ze sie polepszy jego stan i wogole,a tymczasem bylo coraz gorzej!juz bylismy naszykowani w poniedzialek jecha i od nowa robic wszystkie badania,niestety nie zdazylismy!cala noc sie biedaczek meczyl!tak pusto bez niego,tak smutno,cicho!nie bylam jeszcze jakos nastawiona na to ze juz moze odejsc!jakos to do mnie wogole nie docieralo!dlatego to byl smutny weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuuppupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 co tu ostatnio taka cisza ? ja chodzę na praktyki do szkoły, uczę dzieci w oddziale przedszkolnym. :) dziś np: mieliśmy balik przebierańców :) a tak poza tym wsio jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek, szurek....jeszcze 2 w 1 ? Pamiętajcie niech mężowie nam szybciutko zameldują jak będzie już 1w1 :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nati-my jeszcze 2w1, chociaz chciałabym juz bardzo urodzić to jednak lepiej jak wytrzymam jeszcze troche bo za tydzień mam egzaminy w wawie :O wiec musze być !!! nie wiem jak Szurek -mam nadzieje ze wszystko dobrze--->>🌻 zostało mi 18 dni, ale juz mi strasznie cięzko no i nie moge się doczekać az zobacze moją niunke...❤️ trzymaj się Nati!!! 👄 pozdrawiam tez reszte dziewczyn zaglądającą jeszcze czasem na ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jeszcze tez 2w1, nam zostalo tylko 9 dni......juz tez ciezko jest ale ogolnie czuje sie lepiej niz wczesniej no i zamiast skurczy ktore powinny byc juz to wszystko ucichlo....chyba ze cisza przed burza :) pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wybieram się na \"trzaskanie \" butelek :) jutro sąsiadka wychodzi za mąż więc do niej maszerujemy :) a mi jutro już wejdzie 12 tc .... jak ten czas szybko leci, ani człowiek się nie obejrzy jak minie 9 m-cy no i nareszcie jutro weekend bez szkoły... trochę sobie pośpię i odeśpie to wstawanie o 7 rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Nati masz racje-mi okres ciązy szybko zleciał...tylko ten ostatni 9 miesiąc się tak wleeeecze.... :O w czwartek mam wizyte u gina-ciekawe co powie czy wszystko jeszcze \"zamknięte\"-mam nadzieje ze tak z jednej str bo mam te przeklęte egzaminy w piątek...a z drugiej str to juz bym chciała się rozdwoić :P:P:P byliśmy dziś na zakupach-kompletuje wszystko do torby do szpitala, kupiliśmy tez wanienke z wkładem i pare drobiazgow dla niunki, no i mam wreszcie swoją piękną pościel, która zamówiłam na allegro: http://allegro.pl/item156365608__4_el_posciel_90x120_z_baldachimem_z_szyfonu_.html rozowe serduszka-tylko z samym ochraniaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) siwek... piękna pościel i wcale nie droga :) To jest dobra firma, ja dostałam komplet ręczników na wesele z tej firmy i jestem bardzo zadowolona :) Sama się na tą pościel juz \"napaliłam\", ale z kupnem i tak poczekam aż do lata :) Jestem z tych osób co \"nie chcą zapeszać\"... wiec cierpliwie czekam. Dziś jak byłyśmy z siorką na zakupach to mało co byśmy nie kupiły małych skarpetuszek...tak nam się spodobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja zaczelam kupować od 7 miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wozek kupilam na poczatku 6 miesiaca...w 7 kompletowalam juz wyprawke, ale tylko dlatego ze moglam juz urodzic.... siwek ja tez juz bym chciala urodzic, nam zostalo 7 dni do terminu...daj znac jak juz urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie matrwcie się napewno oznajmie wszem i wobec jak się juz rozdwoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek i szurek ...mamy taką nadzieję :) A gdzie się podziała reszta dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no straszne tu pustki ostatnio.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 wstała rano zaziębiona, dzieci w przedszkolu mnie peweni zaraziły, bo co chwilę któryś psikał bądź kaszlał. I efektem tego jest to że nos mam bardzo zawalony, a i gardło bardzo mnie drapie :( Wiem też że oprócz herbatki z cytryną i miodem mogę się poratować syropem z cebuli bądź jedząc czosnek...a może któraś z was ma jeszcze jakiś sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, ogromne buziaki dla was 👄👄👄 mój urlop dobiegł końca, jestem już w domu, wczoraj wróciliśmy, podróż w obie strony na szczęście bez kłopotów. Przepraszam, że nie odzywałam się z Polski ale nie miałam nawet czasu usiąść przed kompem, dwa tygodnie to stanowczo za mało czasu na urlop :( Ustyś, przykro mi z powodu twojego psiaczka, sama mam starego psa w domu, ma 14 lat i jest taki kochany Ciężarówki, cieszę się że u was wszystko ok 🌻 Napiszę coś więcej wieczorkiem bo dzisiaj byłam w pracy i teraz muszę obdzwonić rodzinkę i powiadomić, że u nas ok. papapaapa do wieczora ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA mam informację bardzo cenną :) wczoraj przybył nam kolejny mały człowieczek :) o godzinie 15:04 nasz szureczek powiła synka. Mały ma 51 cm. i waży niecałe 3800. Oczywiście 10 punktów dostał :) GRATULACJE DLA śWIEżO UPIECZONYCH RODZICóW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Szurek szczere gratulacje dla Was!!Duzo buziaków i uścisków.Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurkau dla ciebie i małego Jasia wszystkiego dobrego ------->>>>>🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!! Jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!! i z niecierpliwością czekam na fotki. Buziaczki dla maleństwa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam - pomyliłam się. Mały waży niecałe 3400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×