Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

cześć laseczki ale się fatalnie czuję - mam kaszel, katar mi się znosa leje i kicham po 10 razy pod rząd. dziś wróciłam wczesniej bo siły już nie miałam. Ale troche pomalowałam. Mam plan, żeby do końca tygodnia już wszystko wymalować, w niedzielę położyć panele chociaz w salonie i może jednak na poniedziałek umówić stolarza z meblami. nie wiem tylko, czy jak już się urzadzimy to bedziemy mogli sie przeprowadzić na stałe. Ale i tak nie zdazymy do soboty więc za październik będziemy musieli zapłacic :O odebrałam dzis moje magiczne sciereczki :) szkoda tylko, ż eto nie jakaś bluzeczka albo sweterek :O nati - slicznie wyglądałas :) jaka ty chudziutka jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że się zapytam - skąd Eny wiesz jak Nati wyglądała??? wysyłała jakieś zdjęcia??? ja nic nie dostałam 😭 czesc Anusia :) no i lipa, nie obejrze mjm mój mąż dorwał sie do tv bo star trek leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - do ciebie na wp tez wysłała :) a ja pierwszy raz od kiedy po wakacjach jest mjm ogladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede ja poluję na tę koszulę, co ty przysłałaś linka jak poznasz jakoś skład to daj znać ;) i na gg masz wiadomość:) ja teżnie mam zdjęć od nati :( ja bardzo długo chodziałm na aerobic - świetnie się po nim czułam :) rowerek jest dla mnie zbyt nudy wolę jakieś układy, brzuszki, skoki, wyskoki itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja caly czas jestem - na allegro:D badziewia nie ogladam, a potem wierze w bajki o janeczce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nienawidze układów aerobicowych :O:O jestem w mniejszości :D ide sie wykąpać i przygotuje ciuchy na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj badziewie, badziewie\\żebyście wiedziały:o strasznie ale to strasznie boli mnie głowa:o:o:o co mam zrobić ?? na opakowaniu tab. ibuprom jest napisane: ciąża-poradź się lekarza :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,ale Julita jeszcze nie śpi:( moj mąż,który seriali nie ogląda,nabija się z nich i generalnie wszystkie mu sie mylą - siedzi w dużym pokoju i ogląda czołówkę MjM,ja w sypialni karmię Julitę i nagle słyszę:\" nosz k...mać zmieniliby chociaż tą czołówkę,bo przecież Bosak już dawno nie gra\":):):) także śmiem twierdzić,że on po kryjomu ogląda powtórki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieska zeby Ci tylko do głowy nie przyszło łykanie ibupromu!!!! apap mozesz generalnie paracetamol jest dozwolony w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dede 👄 T. pojechał do apteki bo nie wytrzymam bez leku oj na pewno nie :o a jutro odbiera wynik POC mam nadzieję, ze będzie pozytywny - tzn. ujemny :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja sie żegnam, ide spać bo troche padnięta jestem dobranoc, pchły na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia - ja bym powiedziała, że to wszystko się strasznie wlecze :O już miesiąc tam jesteśmy i ciągle dużo do końca zostaje. Jeszcze co najmniej 2-3 tygodnie się zejdzie. A i tak nie wiadomo czy to już bedzie koniec :O uciekam już bo ten katar mnie wykańcza do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszak nie mam twojego gg:P:P to wyślij na @ ja idę spać :) ps. głowa już mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde druga:P cześć dupeczki :) P.S. nieśka o której ty wstajesz??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije drugą kawe i myślę w co sie przyoblec bo oczywiście że wczoraj nie naszykowałam sobie ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)))) jivi- to poszalalas z ta bluzeczka, podoba mi sie , kolor taki mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×