Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

obawiam sie ze do zabki mozemy nie zdarzyc. albo dasz mnie liste zakupow i ja dla ciebbbie nabede co bedziesz pragla, albo zrobisz zakupy w krakowie i przywieziesz ze soba :) ja sobie wezme sok pomidorowy :D oraz kielbase cebulowa, moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga to tekstu powyżej: wybór wedle uznania:) dozwolona jedna opcja:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalyno wysłałam cio na tlen przelejem ci pieniondze jeszcze na moj bilet cobym sie juz nie mogla rozmyslic do piatku hanka mi obliczyla ze to 32 zl jakby bylo malo to mi napisz - oddam w gotowce albo w piwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalynka malynka zabezpieczyć trzeba na też np gdyby ktoś chciał zarejstrować ka\"i\"ynka malynka kalynka ma\"i\"ynka kal\"i\"ynka mal\"i\"ynka kapisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka---chodzi mi o to ze twoj nick mozna podrobic tak kaIynka maIynka czyli przez duze i kalynka maIynka czyli w pierwszym wyrazie l a w drugim duze i kaIynka malynka czyli w pierwszym wyrazie duze i a w drugim l marcy----fajne te fryzurki:) joovi-----jak sie dogadamy z ta bluzka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, wolę mieć jędrną górę, czy ciasny dół...? Żabcieja trza by zapytać którą opcją się ze mną Ivka (w jakże niewybredny sposób) pożegnała:) Tyle zamieszania z tymi nickami... To jak już bym se wolała zmienić z lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalyno przelew poszedl czy ktos mi odpowie czy te fryzury co wam wysłałam bede dobre do wlosów ktore sie lubia krecic troche jak sa krotkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziękuję za wyjasnienie;). Pozabezpieczałam, popróbuję teraz;). Hanko, no ja wszak tobie kiełbsę pozwalam zabrać nawet ci odgryzę kawałek jak w okno popatrzysz:p Ok Marcy, idę ogladać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcyś to jedna jest fryzurka w dwóch ujeciach? Ja zatem uważam, że niestety chyba nie wyjdzie na włosach, które się falują:o. Jeśli Twoje włosy maja taka tendencję, uważam, że powinnaś poprosić o radę dobrego fryzjera...Żeby wyszło naprawdę to co chcesz;) Idę ogarnąć trochę mieszkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kalyno - to sa 2 fryzury. wezme se te zdjecia moze i zapytam o zdanie fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurcze ile musze stron nadrobić !tyle czasu mnie nie bylo ze kurcze bede wszystko czytala chyba z pol rokku a nawet wiecej! prosila bym jakiekolwiek fotki jeżeli mogę prosić!1 a bardzo była bym za nie wdzięczna a ogolnie co sie dzieje ciekawego u was jakies nowinki?? macie jakies pytanka to pytajcie odpowiem wieczorkiem na nie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wróciłam:) zmarzłam strasznie:( zaraz obiad, a potem ide poleżeć;) zajrzę wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) chyba tego nie nadrobię:o jak któraś miała do mnie pytania...to piszcie teraz :0 czy coś się dzisiaj wydarzyło ?? aha mam w srzynce awizo:P:P już się pogubiłam i nie wiem co przyszło ale chyba tusz do rzęs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×