Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

wanilowe - tylko waniolowe! cytrynowe co to za smak??? jedno pieterko to pryszcz:D a zjesz czekolade z okienkiem ta z calymi orzechami w niecale 15 min? mam kolege w pracy co to nie ma sobie rownych jesli chodzi o pochlanianie slodkosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czym do ludzi? Z taką mikra czekoladką 100 g? Błagam Cię Kasia, wysil się i zastrasz mnie czym bardziej imponującym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą chałwa Kasia chyba grubo przesadziłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zjadlam ostatnia kostke moje ptasiego mleczka:) uwielbiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilo chałwy, powiadasz... Kurde, jak ja nie zjem, to chyba tylko Kalinka da radę;) Albo moja mama, znana wielbicielka tego ociekającego tłuszczem wyrobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv===>Taki trochę zabardzo \"wylizany\" pod maską jak dla mnie, zawiecha twarda....hmmmm szczerze pisząc będą kłopoty i zero komfortu,lepiej szukać czegoś w standardzie, jednym słowem odpuść sobie ten egzemplarz:):):):) Co do silnika to faktycznie Coupe ma 100 KM,ale ten sam motor w zwykłym civicu miał 90 KM Polecam stronę www.gratka.pl więcej ogłoszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv napisz jaką kasę chcesz wydać na auto,jakie chesz,a rzuce hasło na forum i ci furkę ciekawą zaproponują:):):) No i z kaich okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to porady giełdy samochodowej ??? (żart oczywiście) my juz ponad rok jeździmy sprowadzoną renóweczką i odpukać wsio narazie jest oki :) a pozatym przyszły dziś moje rękawiczki ...są super idę pograć w pleja (czy jak to sie pisze :)) narażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM - mąż Iv
Ropooch - szukamy samochodu do 9 tys. Generalnie coś najkorzystniejszego w tej cenie, chętnie jakiś diesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gratce moj maz potrfi przesiedziec caly dzien! myslalam ze moj tak tylko ma, ale widze ze to meska przypadlosc:D ok, zegnam sie i sie nie rozchodzic prosze bo znow bede musiala kawe zaprzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM - mąż Iv
województwo zachodniopomorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachodniopomorskie: Koszalin, Kołobrzeg, Białogard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na koniec, ale musze wam wkleic:D:D:D:D:D:D Pewna panienka z tzw. prowincji namietnie kochala kino. Caly ten filmowy swiat kusil tak mocno, ze postanowila zostac aktorka. Nie byla zbyt rozgarnieta, wiec nie wiedziala jak sie do tego zabrac. Ktos znajomy poradzil jej: - Skontaktuj sie z Polanskim, ten podobno lubi pomagac dziewczynom... Ktoregos dnia bedac w Warszawie udala sie do Polsatu. Zagubiona wsrod wielu ludzi w budynku, nie wiedziala gdzie isc. Korytarzem akurat przechodzil jakis mlody facet z wielkim statywem na plecach. Wygladal na waznego, wiec panna zagaduje: - Przepraszam pana, bardzo zalezy mi na rozmowie z Romanem Polanskim. Czy moglby mi pan pomoc? - Dziewczyno, Polanski mieszka we Francji i zalatwienie takiej rozmowy to co najmniej 300 zlotych. Masz tyle!? Panienka: - Nie mam zadnych pieniedzy, ale zrobilabym wszystko aby porozmawiac z panem Polanskim. - Wszystko?? - Tak... Wszystko!! Po takim oswiadczeniu, facet kaze dziewczynie isc za soba. Wchodzi do najblizszego pustego pokoju i mowi do niej: - Zamknij drzwi i chodz tu. Zrobila to co powiedzial. A on wtedy: - Klekaj na kolana i otworz ten zasuwak. Otworzyla. - Wyjmij to co tam jest. Wyjela, trzymajac rzecz w obu rekach. Wtedy facet powiedzial: - Dobra, zaczynaj. Dziewczyna zbliza usta i cichutko: - HALO... PAN ROMAN??? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty sobie MM tu pogadaj, a ja zmykam:) i zastrzeż sobie nicka, żeby nikt Cię nie podrabiał:) Żabcieju, bardzo dziękuję za zaangażowanie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a feee
ropuch pewnie wzwodu dostal oblesne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że dostał, zawsze mu się Roman Polański podobał:) Tylko uważaj Ropoochu, nie podbij se oka tym wzwodem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha odezwala sie ta co sie pierwsza pojawiła jak byla mowa o ciasteczkach i kawie:):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×