Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Luniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Siwek, szurek, na kiedy macie dokładnie termin??? może urodzicie jak ja? hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jestes? pogadamy se? mam w cholere roboty ale robic mi sie nie chce:D zaczynam myslec o swietach - to beda nasze pierwsze swieta z kuba i wasze z julka i kofi z malenstwem i furki z mateuszem:) dede juz zaliczyla swieta z julita w zeszlym roku:) ciekawe jak fafle zareaguja na choinke:D:D robimy zaklady ile bombek znajdzie sie na podlodzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamuśki ;) zaglądnęłam sobie i co widzę Lunia w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Ostatnio naszły mnie wspomnienia i uważam że ciąża to był dla mnie najcudowniejszy okre :D oczywiście teraz jak mam już swój skarb to jest jeszcze fajniej :D Tak go kocham, że zjadłabym go najlepiej!!!!!!!!!! Kasia dlatego ja się zastanawiam nad ozdobami słomkowymi bo śliczne widziałam, ale nie wiem czy bedą tak widoczne dla jego małych oczek jak błyszczące się bąbki ;) trzeba to przemysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka ja mysle ze nie ma to jak blyszczace migoczace bombki i swiatelka:) na pewno dzieciaki beda piszczec z zachwytu:) a to ze pare pojdzie na brokat to nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myślę ;) w zeszłym roku to nie przyłożylismy sie do ozdabiania chatki, ale w tym roku jak nie lubie świąt tak nie moge się doczekać jaką mały bedzie miał radoche :D najlepiej mąż rzucił tekst: \"w tym roku to tak ozdobimy dom łańcuchami cały dom się nimi oplecie\" :D dobre !! ja mówie i moze jeszcze po podłodze się porozrzuca żeby przy chodzeniu szeleściąło :D Kasia a ile Kuba ma miesiączkow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz wszystko rozumiem dlaczego nie skojarzyłam że ty bylas w ciąży i urodziłaś, bo mnie nie było juz wtedy na kafe ;) ale powiedz skonczy 6 miesięcy czy zacznie?? albo najlepiej napisz kiedy się urodził. Bo mój smyk to jutro zacznie pół roczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 maja sie urodzil przez cesarke o 13:52:):) a Ty kiedy? furka a masz jakies zdjecia mateuszka?:) jak mozesz to podeslij mi pare zdjec ja ci wysle kube rozrabiake:) mail pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TO KOńCZY 6 MESIęCY :) CZYLI PRAWIE O MIESIąC JEST STARSZY OD MATIEGO. MóJ URODZIł SIę RóWNIEż PRZEZ CESARKE 16 CZERWCA. JA UMIESZCZAM ZDJECIA NA JEGO STRONCE, BO MAM ICH ZA DUżO I ZAWSZE MAM PROBLEM JAKIE WYSłAC KOMUś WIęC PODAJE LINKA www.matiskorupka.bobasy.pl MIłEGO OGLADANIA I CZEKAM NA FOTKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dzieki dziewczynki👄 szurek---liczylam na to ze wejdziesz na kafe ale nic sie nie martw napisalabym ci tylko wczoraj jak zreszta ostatnio codziennie bylam zmeczona i musialam sie polozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie mam adresu furki - podesle mi ktos? a gdzie reszta???? :( aga sama nas (mnie i furke i lunie poki co...) zwolalas a cie nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka mail poszedl:) ja nie mam pojecia gdzie sie wszystkie ukrywaja... chyba na innym topiku bo to jest niemozliwe zeby nagle wszystkie zniknely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej bedziemy \"robiły\" wyz demograficzny to zrobi się z tego topik dla ciężarnych i mamusiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina napisałam maila. Cudny ten twój berbeć :) dziewczyny goraco polecam robic i rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Lunia, gratuluję 🌻 Widzę, że topik się ożywia:) Kasia, ja się nie udzielam już na żadnym topiku, pomarańczowe wpisy uświadomiły mi jak dużo osób czyta kafe…. Nasze kafe było niemal jak blog;) straciłam do tego serce, czasem zajrzę jeszcze tu po niusy;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv--🌻 ej no nie mowcie ze wszystkie stracily serce do tego topiku:( to przykre...kurcze tak bylo fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! dobre wiadomości przyciągają;) Lunieczko - super!! Wielkie gratulacje i buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!! agniecha ja mam termin na 19-22 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia z całego serca Ci gratuluję 🌻🌻🌻 już nie mogę sie doczekać dnia, kiedy to ja przekażę wam tę radosną nowinę :) Furka...cudowny ten twój maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nati ja wiem że jestem jego mamą i nie wypada mi nic innego powiedzieć ale to jest oczko w głowie zarówno mojej jak i wojtak i jest najśliczniejszym dzieckiem jakie widziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cos nie wierze ze wszystkie stracily serce do tego topiku....a co do pomaranczowych i innych osob, to wszystko moga czytac osoby na calym swiecie ale przez caly ten czas kazda z nas to wiedziala prawda? lunia duzo spij i jak najwiecej odpoczywaj, bede sie modlic siwek moze urodzisz w moje urodziny 21 luty :) ja mam termin na 10 lutego a cos sie dzialo z pomaranczowymi jak bylam w szpitalu? bo nagle topik zamarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek a w jakim tygodniu byl twoj brzuszek na zdjeciu ktore mi przyslalas? bo jesli teraz taki masz to ja mam juz wiekszy...normalnie tak urosl ze szok, ja w ogole nic nie tyje tylko wszystko idzie w brzuch i naszego synka mam do napisania tyle maili ze sie wyrobic nie moge, obiecuje ze napisze do osob ktore do mnie pisaly jak bylam w szpitalu...na razie konczymy remont i duzo leze zeby znow sytuacja sie nie powtorzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek zdjęcie wyślij tego olbrzymiego brzucha ;) co to znaczy, że w każdej chwili moze się zacząć???? przeciez to za wcześnie!!!! który ty tydzień jesteś???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, widzę że się jednak pozbierały :) jestem, jestem, ale mam akurat sporo pracy i przez chwilę nie zaglądałam :) sorki. wogóle ostatnio mam zapiernicz... ale to w sumie dobrze co do świąt - w tym roku mała choineczka na 50 cm gdzieś wysoko na półce :D w zeszłym roku kupiliśmy dużą choinkę i bombki, ale na razie siedzi w piwnicy - aż julka skończy parę latek - dwa minimum i zacznie dobrze rozumieć -NIE WOLNO. bo na razie z tym różnie :) chociaż wie o co mi chodzi, ale jak się tylko odwrócę, to hultaj łapie, co jej zabroniłam :D jak jest cisza w pokoju to lecę sprawdzić, co ściągnęła, zabrała, gryzie, bo cisza jest zawsze baaaaaardzo podejrzana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furszus jak sie uporam z tym wszystkim napisze ci maila o co chodzi....wiem ze za wczesnie dopiero 27 tydzien ale lekarz powiedzial ze moze porod przyjsc w kazdej chwili w moim przypadku ale ja mam zamiar rodzic nie predzej niz w styczniu i synus juz to wie i mam nadzieje ze bedzie sie tego trzymal.....na razie na szczescie szyjka zamknieta, za 3 tyg do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×