Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

ktora z was ma 9miesiecze dzieci?

Polecane posty

czesc dziewczyny ja tez jestem mamuska grudniowa mama nasze pociechy urodzily sie tego samego dnia. My jestesmy z Brodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka.11
musze sie komus wygadac:( chodzi mi o opiekunki,mam strasznego pecha:( w ciagu 5 miesiecy moj synek mial juz 3 nianie,niewliczajac moja mame i tesciowa.Pierwsza moja kolerzanka z pracy,wymienialysmy sie ,ja szlam do pracy ona zostawalo z malym i odwrotnie.Ale znienilam prace i juz nam tak niepasowalo.Droga niania niemiala podejscia,aby tylko kasa,ludzie mi mowili ze byla niedobra dla niego(pisalam o tym na poczadku topiku) Trzecia opiekunka,nawet, nawet.Podejscie miala,polubilam ja.Pojechala na miesiac na wakacje do polski,ja sciagnelam na ten czas mame.Umowa miedzy mna i opiekunka byla ze nieidzie w tym roku na studia ,bedzie szkolic jezyk i do nastepnych wakacji bedzie sie zajmowala Alankiem,pracy niebedzie szukac.OK.wczoraj wrucila.Dzwonie do niej ,nieodbiera telefonu,raz,drugi,...piaty,jeden sms,drogi...odpowiedz krotka ze niema drogiej pracy i ze poki co zajmie sie nim.Zatkalo mnie! niezapytala sie kiedy ma przyjsc do malego itp.nic! A jutro moja mama w n ocy wyjerzdza.Dzwonie,niema czasu kazala zadzwonic pozniej,dzwonie pozniej,mowi do mnie tak,,powiem Ci prawde dostalam wczoraj propozycje pracy maja do mnie zadzwonic'' pytam sie dlaczego do mnie odrazu niezadzwonilas? co ja teraz zrobie ? dlaczego niepowiedzialas jakie masz plany? No i zostalam bez niani,pracy niezuce bo teraz jestesmy w trakcie brania kredytu.Niewiem co zrobic,o kogos naprawde normalnego do dziecka tu ciezko znalezc.Zeby moj synek byl naprawde niedobry ale on jest bardzo grzeczny,sam sie dlugo potrafi bawic choc jest jeszcze malutki.Oj naprawde 4 ta niania w ciagu 5 miesiecy to pech:(. Grudnowa mamo dziekuje za muzyczke:) Alanek tak sie cieszy i podskakuje jak ja slucha:) niezla ucieche mamy z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Moje sloneczko tydzien temu skonczylo 8 m-cy, wiec chyba sie lapie :). Ma cztery zabki, gryzie nimi wszystko (nawet mnie :( . Raczkuje z predkoscia swiatla i podciaga do pozycji stojacej i zaczyna chodzic w lozeczku. Trzymana za raczki calkiem niezle juz przebiera nozkami. Niewiele za to mowi, jej slownictwo ogranicza sie do aaa, ej i ostatnio papa. Pozdrawiamy inne maluchy. Aneczka gdzie mieszkasz? bo ja tez poza granicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chetnie wymienie sie piosenkami dla dzieci. Mam \"Dumisiowe spiewanki\" i \"kolysanki utulanki\" Grzegorza Turnala i Magdy Umer. Pozdrawam milutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorko- mieszkam od ponad2ch lat w irlandi. agnes-- podaj swoj meil to przesle Ci ta fajna muzyczke co dostalam od grudniowej mamy ,bo innych niemam. moj adres ; liseczka@vp.pl milego dnia vwszystkim zycze,ide do pracy pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka.11
agnes to jak powymieniamy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka doszlo ,podoba mi sie ,dzieki. Jeszcze jutro dosle ci kolysanki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa mamo- jesli masz czas i ochote to bardzo prosze:) wooww!! dziewczyny super ze przesylacie mi muzyczke:) moj symus uwielbia muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jestem tu rzadko ale jak zobaczyłam ze macie taka fajna muzyczke nie moge nie poprosic :) mozecie mi tez przesłac ?? obiecuje czesciej zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok niema sprawy:) przesle dla Ciebe to co dziewczyny mi przeslaly \\,ale jutro rano bo juz ide spac.Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki nie spodziewałam sie takiego odzewu i tyle muzyczki napisałam Ci maila jesli bys miala to miałam bym skompletowane dwie płytki poluje tez na kołysanki z tej serii :) u nas ok dzis cały dzien w drodze odwiedzamy rodzinke przed wyjazdem meza bo w piatek odlatuje do Anglii a ja zostane sama wiec bedzie mi troche ciezko ale na cafe znajde czas zawsze :) a jak wasze pociechy mojej małej wychodzi czawrty zabek na dole i ma napuchnieta górna jedynke ale pewno mi przypadnie jak bedzie wychodzic :) wiec bede sie zmagac z zabkowaniem sama :) pozdrawiam zycze miłego wieczorku jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulku mam trzecia czesc grudniowa mama mi przyslala,jak znajde tylko czs to przesle:) Ja z rodzinka pojechalismy na basen,moj synek byl pierszy raz ale chyba niebardzo mu sie podobalo,moze zamalutki jest.Woda niebyla zbyt ciepla,moze dlatego.Sprubojemy za tydziem,jesli nadal bedzie plakal damy spokoj,a moze musi sie przyzwyczajic.Asiulku na dlogo wyjerzdza maz? moze Cie sciagnie do angli? pozdrawiam serdecznie Was dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka aneczko juz odpowiadam wiesz mój mąz wyjeżdza prawdopodobnie narazie na 3 m-ce i na swieta bedzie juz z nami ale w styczniu ja bede do niego leciała wiec znów bedziemy razem niestety nie zobaczy jak mała zaczyna chodzic ale cos za cos :( jak to w zyciu z tego co sie orientuje to Ty tez jestesc gdzies w swiecie prawda ? tez myslałam o basenie z mala ale u nas do basenu trzeba dojeżdzac wiec kiepska sprawa, grudniowa mamo zycze zdrówka dla malej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka1976
Aneczko co masz problem z nianiami, najlepiej jakbys zostala sama z malym w domu, odchowala go, potem poszedlby do przeczkola ty do pracy..zadna opiekunka nie zastapi takiemu malenstwu mamy, i nie ma nic piekniejszego niz pierwszy rok zycia twojego dziecka..jak bedzie duzy juz tak nie bedzie cie potrzebowal jak teraz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez sie pochwale, moj synek za tydzien skonczy 8 mcy, niedawno zaczal raczkowac, wazy 10 kilo, i idzie mu pierwszy zabek, mowi \"dada\" co tata sobie tlumaczy jako \"tata\" tylko po rusku:) jest bardzo bystrym mlodziencem, wszystko musi zobaczyc, dotknac, rozlozyc na czesci pierwsze, energia niespozyta!, juz sie trzese na mysl, jakto bedzie jak zacznie chodzic!! acha i jest wiecznie usmiechniety! (no prawie wiecznie:)) ropieszczam go i caluje milion razy dziennie i on odplaca mi sie usmiechem i byciem bardzo grzecznym szkarabem..:) pozdrawiam wszystkie dzieciaczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! Od dzis jestem mama 9-cio miesieczniaka,mamy male urodzinki :D. Mamm prozbe mamusie czy mozecie mi przeslac reszte utworo?Aeczka moze ty znajdziesz chwilke dla mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes-wyslalam dla Ciebie polowe,jutro wysle reszte ok? Asiulku my mieszkamy w irlandi od ponad 2ch lat ,z tym cos za cos to masz swieta racje .Niewiem ale czuje sie wsciekla i zla na siebie ze zostawiam moje dziecko z jakas obca osoba na caly dzien bo w domu jeste o 17tej,to bardzo puzno:( najgorsze jest to ze staramy sie o kredyt i musze zaswiadczyc ze mam staly dochod.Ale mam tylko wielka nadzieje a nawet wiem o tym ze jak kupimy ten dom to zreaygnuje z pracy,ale czy to niebedzie zapozno? bardzo bym chciala zostac z synkiem juz,zaraz!!! wierzcie mi lzy mi sie cisna do oczu ale ja to robie dla synka,zeby mial najlepsze warunki,duzo pszestrzeni,duzy ogrod itp. a nie klitke w ktorej aktualnie mieszkamy.Wiem ze nic mi niezwtuci tych straconych,bezcennych chwil.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny to i ja się może dołączę Mam synka Dominika niedługo skończy 10 miesięcy ma dwie dolne jedynki (reszta zabków jeszcze spokojnie czeka na swoją kolejkę) nie raczkuje ale strasznie rwie się do chodzenia, waży ok. 13kg ma wielki apetyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i żegnam bo ide zaraz spac Izko to duzy chłopak moja ma 9 kg a w cwratek skonczy 10 miesiecy dobrej nocki dziewczynki i Wasze pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aneczka ,dostalam utwory od 2-8. Jeszcze cos znalazlam u siebie to dosle wieczorkiem :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
witam ja nie mialam czasu by do Was pisac bo ledwo zyje ... bardziej psychicznie niz fizycznie .... dzis mój mąz odjechał do Anglii i jestem z mala sama ona ciagle go woła a rano sprawdzała czy w łózku nie spi ale go nie było i ciagle patrzy na drzwi i woła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi strasznie ciezko boli mnie juz głowa od płaczu ciagle cos sobie przypominam i płacze próbowałam sie dostac do Ciebie na gg ale chyba nie masz właczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam minal dopiero jeden dzien mala ciagle woła choc juz nie tak jak wczoraj poprosze zdjecia Waszych pociech ja padam wieczorami jestem juz skonana po całym dniu,chodze na przemian do jednych i drugich dziadków mam nadzieje przezyc te trzy m-ce wczoraj mialam doła zupełnego ale dzis juz sie lepiej trzymam i widze że mala tez bardziej radosna widocznie i jej sie udzielał mój humor zycze Wam miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×