Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

ktora z was ma 9miesiecze dzieci?

Polecane posty

Witam:) chcialabym zalozyc topik w ktorwy moglybysmy wymienic deoswiadczenia,mysli,pochwakic sie dziecmi ,moze poudzielamy sobie nawzajem jakies rady ? itp.opowiedzcie o swoich szkrabach. .zapraszam:) Ja mam 9miesiecznego synka ma na imie Alan:) dwa dni temu zaczol raczkowac,jestem z niego b.dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mam dwa komputery i teraz siedzę natym gdzie nie mam zainstalowanego gg. Gratuluję Alankowi raczkowania,mój Bartuś już biega:) Tydzień temu skończył rok ,ale impreze robimy w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przesylam buziaczki dla jubilata:) moj maly robi takie postepy ze jestem w szoku:) chcialam mu kupic buciki ale slyszalam ze najlepiej jak dziecko jak najdlzej bez bucikow wtedy miesnie najlepiej pracuja.Ale masz fajnie ja musze sie z mezem dzielic:) duza bedzie impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 3dni robilam nadgodzziny,wstawalam o 4.30 jestem tak zmeczona:( malam jutro jeszcze isc ale niedaje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe uwierzysz ale drugi komputer okupuje zazwyczaj moja córcia ,mój mąż ma w pracy dosyć komputera i w domu mało go używa:) lepiej dla mnie:D Imprezka bęzie na około 20 osób i sporo dzieciaków,ale zapowiadają pogodę ,więc zrobimy wszystko na ogrodzie Muszę pogonić chłopa żeby mi gg zainstalował na tym,bo wolę na tym pracować bo szybciej chodzi. A kto teraz zajmuje się Alankiem ,masz jakąś sensowną opiekunkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajowo! my tez kupujemy domek z ogrodkiem szczerze to z mysla o Alanku bo sie dziecko chocizl wylata na podworku:) itd. mama z nami przyjechala na miesiac:) ale za tydzien wyjerzdza ale mam w miare normalna nianie zreszta zobaczymy.O tamtej ktora niechcialam duzo sie dowiedzialam,znajoma powiedziala mi ze widziala ja z malym na spacerze,szarpala\\go,potrzasala,krzyczala bo niechcial jej siedziec.Wkuzona taka bylam i w szoku,az sie poryczalam,tylko jedno sie zpytalam dlaczego mi tego wc`zesniej niepowiedziala to bym inaczej to zalatwila! moj Alanek jest naprawde zlote dziecko to cos z nia niebylo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do chwalenia :) Martynka ma trzy zęby niedawno sie jeden wyrżnął na dole ale z drugiej strony idze czwarty i dwa na górze wiec nie mamy nocy spokojnych ale taki urok :) co do chodzenia to jeszcze troszke, mala sama raczkuje i chodzi przy meblach trzeba uwazac bo czasami sie otrafi walnac ale krótko płacze i ogólnie duzo sie śmieje :) Mówi tata, mama, baba, dada - dad tez pokazuje;papa, titi taka taka, jak cos chce mówi da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala za kilka dni konczy 9 m-cy,ale nie ma jeszcze ani jednego zeba i nie raczkuje(ale ja w ogole nie raczkowalam,tylko od razu chodzilam).Jestesmy z Olsztyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie spotkac kogos ze swojego miasta.Jesli mozna spytac to gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) moj Alan ma cztery zabki,niedawno zaczol raczkowac,ale nic jeszcze niemowi typu mama,tata,pa,pa.Krmie nadal piersia czasami nawet co 2godz.w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym na roczek kupic synkowi szczeniaczka,ale niezabardzo znam sie na rasach i ktory piesek bylby najbardziej przyjazny no i taki po ktorym niemusialaa bym zbierac siersci:) ponoc dzieci sie lepiej rozwijaja gdy maja jakies zzwierzadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest topik dla dzieci z grudnia 2005 zapraszamy tam jest nas wiecej mamusiek 9 mieisecznych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana234
Witam , moja Ala skonczyła 9 msiecy 20go, ma 8 zębów nie raczkuje , ale podejmuje próby:) jest duza, ma 12 kilo, albo i 13, gdzies 80 cm wzrostu:) boje mnie:) szczypie i drapie, robi mostki przy ubieraniu i krzyczy wtedy straszliwie, woli swojego tate ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana234
śmieje się, a jaka szcześliwa jak mówię ała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam równiez zapraszam na ten topik co wczesniej czyli rodziny pod koniec 2005 co do pieska tez bym sie wstrzymala :) a co do szcypania i gryzienia to tez moja sie popisuje ale jej tego zabraniamy by nie myslała że to jet fajne tragedia( moze za duze słowo, ale ...) bedzie jak to sie jej za bardzo spodoba a jej kolezankom z piaskownicy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnkkakakaaa
CZESC DZIEWCZYNY, JA Mam Synka, ma rok i 2miesiące.. nie chodzi, ale szybko zasówa na kolanach ,ma 13 ząbków, w tym4 trzonowe.. :) jest bardzo mądry i czasami zadziwia mnie tym co juz potrafi.. mowi mama, tata, baba, da, klaszcze rączkami, daje czesc. daje buzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! zdplne te wasze dzieciaczki:) ja mysle ze za malo czasu poswiecam synkowi,wychodze do pracy to jeszcze spi,wracam o 17tej a moj szkrab idzie o 21wszej spac.Takze niemam zbytnio czasu aby sie z nim pobawic lub czegos uczyc,ale dobrze ze jeszcze mam sobote i niedziele wolna.Mam pytanie, czy znacie jakies nazwy kolysanek ,piosenek dla dzieci ktore moglabym sciagnac z kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja mam 13 miesięczną córeczkę. Zaczęła chodzić jak miała 10 miesięcy a wczoraj pierwszy raz wgramoliła się na kanapę. Pozdrawiam wszystkie mamuśki które muszą już biegać za swoimi pociechami i oczywiście te które dopiero mają to przed sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPECZKO - gratulacje dla twojej pociechy:) Gudniowa Mamo-bardzo bym prosila podam moj meil liseczka@vp.pl dzieki sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka 11 - moja córcia lubi najbardziej \" Iskiereczkę\" oraz \"aaa..kotki dwa\" jesli masz e-mula albo cos w tym stylu to ściągniesz bez problemu. i w ogóle jest dużo piosenek jeśli wpiszesz \"piosenki dla dzieci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaczek
Ja mam:). Natalka ma już 8 ząbków, uwielbia raczkować i wstawać. Zaczyna już chodzić, narazie tylko przy łóżeczku. Waży około 8 kg (podobno dlatego taka ruchliwa) i jest cudownym dzieckiem. Jesteśmy ze Słupska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili jestesmy poza Olsztynem ,ale pod koniec miesiaca wracamy,wiec mozemy spacerowac.A gdzie najczesciej sie przechadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudniowa Mamo!Mieszkasz gdzies przy liliputkach czy blizej petli?My oczywiscie czesto jestesmy na Wilczynskiego,bo inaczej z domu sie nie wydostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniowa mamo- dziekuje ,doszly pioseneczki,fajniutkie:) masz moze wiecej? :) naprawde niemam czasu zeby sciagnac emule a wszystkie kasety i plyty dla dzieci sa po angielsku tu gdzie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×