Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia_Kasia

BYŁA!!!

Polecane posty

Gość kaaaaaza
to bylo do tup tup tup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
niedawno przeszłam coś podobnego ... zależy jeszcze o czym piszą, u mnie "jego była" zaczęła pisać jak wiele dla niej znaczył itd, mimo że go zostawiła dla innego... i nasz związek padł, jeśli chcesz o tym poczytać to zapraszam na temat - jego była. pozdrowka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_Kasia
mam ochotę ponawrzucać ------>Ona chciala w inny sposob rozbic nasz zwiazek.Nie osiagnela swojego celu.Ale caly czas jest obecna w naszym zwiazku. Ja nie gadam tak o swoim bylym.Czasem cos wspomne ale nie bronie go w taki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaza
Jesli ona tak sie zachowuje a twoj facet w tej sytuacji jej broni to faktycznie masz prawo byc wkurzona.Postaw sprawe jasno : albo ty albo ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
jest rozchwiany emocjonalnie ... zupelnie jak mój, nie potrafil mi wytlumaczyc dlaczego taki wazny jest dla niego kontat z nia i wciagal sie w to:/ lepiej postawic sprawe jasno nie ma nic gorszego niz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_Kasia
ale ja postawilam sprawe jasno w styczniu.Powiedzialam albo ona albo ja.Pojechal do niej zeby wszystko wyjasnic i zakonczyc ta znajomosc(pomijam ze łasila sie do niego).Obiecal ze juz nie bedzie kontaktu z nia.Ale to ona odzywa sie na gadu.Po prostu pisze ,,czesc, co slychac''.On mi mowi o tym i jest awantura.Zaczynamy wchodzic na jej temat jak to ona ma zle w zyciu.Gdy udowadniam mu ze jesli ktos jest na prawde biedny to nie stac go na papierosy , wlasny komputeri i internet :/ wtedy zaczyna ja bronic.Kolko zamkniete.Nie rozumiem tego.Wczoraj polecialy hasla ze co ja wiem skoro mam rodzicow ktorzy mnie utrzymuja i nie musze pracowac od 17 roku zycia.Moze nie musze.Ale to nie oznacza ze jest mi super lekko w zyciu.Mam ciezkie studia i on tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_Kasia
mam ochotę ponawrzucać dziekuje za wsparcie.Widze ze rozumiesz mnie.Czytalam Twoja historie.Przykro mi:( Obawiam sie ze moja skonczy sie podobnie. Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę ponawrzucać
nie życzę Ci tego... bądź dzielna ! ale jeśli związek sie skończy to zawsze jest szansa na nowy "dojrzalszy", pamietaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_Kasia
juz nawet nie chce tego ciagnac.Gdy po raz kolejny zostalo mi wypomnanie ze ja nie mam tak zle w zyciu jak ona.To nie moja wina ze mam rodzicow (nie bogatych, zyjemy na przecietnym poziomie), ktorzy zapewniaja mi wyksztalcenie.Dosyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florelka
rodzicow, a mama sobie glowe łamie.. nie spi, ma depresje... to widac po zachowaniu I zyjesz ciagle w wypomianiu, zeto nie rob, to sie nie oplaca, nie jedz, nie lej tyle wody. Ona nie jest w takiej sytuacji, ma co chce. Nikt nieczego nie zabrania, nie ma nad soba kontroli psychicznej. ona nie ma tak zle. a na pytanie czesc co u ciebie powinien dac ignora. wiecej sie nie odezwie. niech sie sarka w inny rekaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florelka
jak jej braknie kasy pojdzie na foty w neglizu, albo chlopa znajdzie z kasa.. jej łatwiej Tobie nie... ona ma kase od facetow, stałą. Ty nie masz. A rodzice nie pracuja oboje, jeden chory... Ta baba nie wie co mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×